Best Western Plus Arcadia
od 11 536 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 11 536 Kč za os.
od 11 379 Kč za os.
od 5 102 Kč za os.
od 12 836 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 3 hodnocení)
Alena M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Doporučuji :-)
Doporučuji :-)
V ubytovacím zařízení jsme stravu neochutnali, protože při příjezdu v sobotu nám bylo oznámeno, že mají v so a ne zavřeno a v pondělí mají nějakou akci, tak taky bylo zavřeno, což nás mrzelo. Těšili jsme se na nějakou specialitu místní kuchyně.
V úterý už jsme v restauraci nebyli, protože jsme byli celý den na sjezdovkách a vrátili jsme se až večer, tak nemohu jídlo posoudit a ve středu po snídani jsme jeli domů.
Ubytování v apartmánu pro 6 osob bylo příjemné, všude čisťounko. Měli jsme ubytování bez jídla.
V kuchyňce byla i myčka, což nás velice příjemně překvapilo :-)
Jedině co bych vytkla je, že bylo hrozně málo nádobí. Vše bylo po 6 ks a co jsem zde postrádala byly hrnky na čaj ty tam nebyly vůbec jen malé hrnečky na mokka kávu.
Tím pádem jsme myčku využily jen 3x za pobyt, protože tím, že bylo málo nádobí, tak jsme ho museli umývat, jinak bychom neměli z čeho jíst.
Určitě bych ještě do vybavení přidala mikrovlnou troubu, které na ohřev jídla chyběla.
Postrádala jsem zde lopatku se smetáčkem. Nic takového v apartmánu nebylo.
Nanosili jsme si písek do apartmánu, který byl poházený na silnici a nebylo čím ho zaméct.
A ještě jednu věc jsem postrádala a to je sušák na prádlo. Když máte 2 děti, které přijdou po celém dni vymáčené od sněhu, tak nemáte kam dát prádlo usušit. Museli jsme ho naházet na topení, protože na věšáku by nám neuschlo.
Sauna zdarma a tu jsme využili.
Jinak velká spokojenost.
Služby hotelu - každý den paní uklízela na chodbách a jinak nedokážu posoudit, protože jsme žádné služby neměli až závěrečný úklid za 50 EUR.
Sauna - zdarma
Sjezdovky upraveny, lanovky super a i když bylo hodně lidí, tak tady se ztratí :-)
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (2)
Filtrovat recenze
Denisa J.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
hezké prostředí sjezdovky jsou trošku dál od ubytování ale dá se dojíždět.
hezké prostředí sjezdovky jsou trošku dál od ubytování ale dá se dojíždět.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Alena M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Doporučuji :-)
Doporučuji :-)
V ubytovacím zařízení jsme stravu neochutnali, protože při příjezdu v sobotu nám bylo oznámeno, že mají v so a ne zavřeno a v pondělí mají nějakou akci, tak taky bylo zavřeno, což nás mrzelo. Těšili jsme se na nějakou specialitu místní kuchyně.
V úterý už jsme v restauraci nebyli, protože jsme byli celý den na sjezdovkách a vrátili jsme se až večer, tak nemohu jídlo posoudit a ve středu po snídani jsme jeli domů.
Ubytování v apartmánu pro 6 osob bylo příjemné, všude čisťounko. Měli jsme ubytování bez jídla.
V kuchyňce byla i myčka, což nás velice příjemně překvapilo :-)
Jedině co bych vytkla je, že bylo hrozně málo nádobí. Vše bylo po 6 ks a co jsem zde postrádala byly hrnky na čaj ty tam nebyly vůbec jen malé hrnečky na mokka kávu.
Tím pádem jsme myčku využily jen 3x za pobyt, protože tím, že bylo málo nádobí, tak jsme ho museli umývat, jinak bychom neměli z čeho jíst.
Určitě bych ještě do vybavení přidala mikrovlnou troubu, které na ohřev jídla chyběla.
Postrádala jsem zde lopatku se smetáčkem. Nic takového v apartmánu nebylo.
Nanosili jsme si písek do apartmánu, který byl poházený na silnici a nebylo čím ho zaméct.
A ještě jednu věc jsem postrádala a to je sušák na prádlo. Když máte 2 děti, které přijdou po celém dni vymáčené od sněhu, tak nemáte kam dát prádlo usušit. Museli jsme ho naházet na topení, protože na věšáku by nám neuschlo.
Sauna zdarma a tu jsme využili.
Jinak velká spokojenost.
Služby hotelu - každý den paní uklízela na chodbách a jinak nedokážu posoudit, protože jsme žádné služby neměli až závěrečný úklid za 50 EUR.
Sauna - zdarma
Sjezdovky upraveny, lanovky super a i když bylo hodně lidí, tak tady se ztratí :-)
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (2)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.