Zur Post Hodnocení: 3/5
od 4 920 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 4 920 Kč za os.
od 2 439 Kč za os.
od 2 888 Kč za os.
od 4 035 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 3 hodnocení)
Zuzana H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ubytovanie príjemné, no skôr pre kľudné rodiny bez detí.
Ubytovanie príjemné, no skôr pre kľudné rodiny bez detí.
-------------
StravaMali sme variantu bez stravy.
UbytováníPohodlné, priestranné, dostatočne veľký apartmán pre 5-člennú rodinu. Plusom bola umývačka, trúba. Chýbala nám rýchlovarná kanvica a hriankovač.
SlužbyOkrem wifi sme nevyužili v podstate žiadne služby. Nepáčili sa nám veľmi ani dodatočné poplatky za posteľné prádlo a upratovanie. A dosť mi znepríjemnil pobyt zážitok pár hodín po príjazde: deti sa rozbehli do vonkajšieho bazéna a dcéra majiteľov mi prišla na izbu 2x vynadať pod hrozbou vyhodenia z apartmánu, že majú okamžite vyjsť von, lebo sú strašne hlučné a bazén je vraj ich súkromný (nikde nebola žiadna tabuľka, čo by na to upozorňovala a počas pobytu som tam zazrela sa kúpať pár rôznych ľudí). Zrejme tam nemajú veľmi radi deti, aj keď pred ubytovacím zariadením sú 2 hojdačky, keď sa deti hrali s kamienkami, to im už tiež vadilo.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (1)
Pavel Živný
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Původně uvedená snídaně v nabídce se 3 dny před odjezdem ukázala jako mylná informace, další zmatek, který nepotěšil, ale žádné velké mínus.
UbytováníS ubytováním byly trochu zmatky, protože jsme namísto zaplaceného 4-6lůžkového apartmánu dostali malý. S ohledem na to, že jsme jeli 2 to ale nevadilo, cestovka se ale prozatím na žádost o vrácení navíc zaplacených peněz nevyjádřila.
Teď k ubytování: menší sprchu jsem snad ještě neviděl, ačkoli jsem mrňous, je tam opravdu hodně těsno. Voda teče i naplno jen mírně. Se vším ostatním jsme si spokojeně vystačili, pro milovníky zeleniny by asi bylo dobré přivézt si škrabku na brambory...
Parkování je zcela v pohodě, bazén je příjemný. A nutno upozornit na mnoho velmi přítulných koček v okolí... Ale to už k ubytování nepatří.
Viz ubytování, není moc co dodat. Na místo jsme dorazili 10 minut po 6, na recepci byl patrně někdo jen do uvedených 6 hodin, klíč byl v zámku a papírek, kdo patří do jakého pokoje na dveřích. Takže bez problému, s recepční (majitelkou??) jsme se pak potkali až den před odjezdem při výběry pobytové taxi. A zde další rozdíl, taxa je 1,10 eura.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Filtrovat recenze
Zuzana H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ubytovanie príjemné, no skôr pre kľudné rodiny bez detí.
Ubytovanie príjemné, no skôr pre kľudné rodiny bez detí.
-------------
StravaMali sme variantu bez stravy.
UbytováníPohodlné, priestranné, dostatočne veľký apartmán pre 5-člennú rodinu. Plusom bola umývačka, trúba. Chýbala nám rýchlovarná kanvica a hriankovač.
SlužbyOkrem wifi sme nevyužili v podstate žiadne služby. Nepáčili sa nám veľmi ani dodatočné poplatky za posteľné prádlo a upratovanie. A dosť mi znepríjemnil pobyt zážitok pár hodín po príjazde: deti sa rozbehli do vonkajšieho bazéna a dcéra majiteľov mi prišla na izbu 2x vynadať pod hrozbou vyhodenia z apartmánu, že majú okamžite vyjsť von, lebo sú strašne hlučné a bazén je vraj ich súkromný (nikde nebola žiadna tabuľka, čo by na to upozorňovala a počas pobytu som tam zazrela sa kúpať pár rôznych ľudí). Zrejme tam nemajú veľmi radi deti, aj keď pred ubytovacím zariadením sú 2 hojdačky, keď sa deti hrali s kamienkami, to im už tiež vadilo.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (1)
Pavel Živný
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Původně uvedená snídaně v nabídce se 3 dny před odjezdem ukázala jako mylná informace, další zmatek, který nepotěšil, ale žádné velké mínus.
UbytováníS ubytováním byly trochu zmatky, protože jsme namísto zaplaceného 4-6lůžkového apartmánu dostali malý. S ohledem na to, že jsme jeli 2 to ale nevadilo, cestovka se ale prozatím na žádost o vrácení navíc zaplacených peněz nevyjádřila.
Teď k ubytování: menší sprchu jsem snad ještě neviděl, ačkoli jsem mrňous, je tam opravdu hodně těsno. Voda teče i naplno jen mírně. Se vším ostatním jsme si spokojeně vystačili, pro milovníky zeleniny by asi bylo dobré přivézt si škrabku na brambory...
Parkování je zcela v pohodě, bazén je příjemný. A nutno upozornit na mnoho velmi přítulných koček v okolí... Ale to už k ubytování nepatří.
Viz ubytování, není moc co dodat. Na místo jsme dorazili 10 minut po 6, na recepci byl patrně někdo jen do uvedených 6 hodin, klíč byl v zámku a papírek, kdo patří do jakého pokoje na dveřích. Takže bez problému, s recepční (majitelkou??) jsme se pak potkali až den před odjezdem při výběry pobytové taxi. A zde další rozdíl, taxa je 1,10 eura.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.