Hotel Hotel Karl Schranz

Rakousko-St. Anton-St. Anton am Arlberg

od 4 987 za osobu

Vyberte termín

Dostupné termíny

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 62 968

Popis hotelu pro vás připravujeme.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od centra města 600 m
 • Vzdálenost od letiště 100 km
 • Vzdálenost od sjezdovky 600 m
 • Vnitřní bazén ano
 • TV ano
 • Fitness ano
 • Zastávka skibusu ano
 • Bar ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Wifi zdarma ano

Mapa a oblast

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Popis

Prestiž už přes 100 let

Lyžařský areál St. Anton am Arlberg patří do exkluzivní skupiny nejlepších alpských středisek „Best of the Alps“. Před více než 100 lety se zde začala psát historie alpského lyžování a přetrvávající prestiž v kombinaci s příjemnou atmosférou láká stovky návštěvníků i dnes. Středisko se rozkládá v nadmořské výšce 1304 – 2811 metrů, proto se o dostatek sněhu nemusíte bát. Strmé sjezdovky černé barvy se hodí pro zkušené lyžaře se závodními ambicemi. Mírnější červené a modré tratě sjíždějí pohodoví lyžaři a rodiny s dětmi. Dostatek hlubokého sněhu tvoří perfektní podmínky pro free ride jízdu. Nejdelší sjezdovka startuje na vrcholu Valluga (2800 metrů) a padá dlouhých 10 kilometrů do St. Antonu. Na nejnáročnějším svahu s přezdívkou Kandahar se pořádají sjezdařské závody mistrovství světa. Dobře vybavený snowpark Rendl Fly-In Park nad městečkem přivítá začátečníky i profesionály. V okolí se táhne 40 kilometrů klasických běžkařských stop a 38 kilometrů bruslařských tratí. V ranních hodinách se tvoří fronty u nástupních stanic lanovek, ale dále na lyžařském safari se návštěvníci rozprchnou za svými oblíbenými sjezdy a čekat už nebudete.

Après-ski

St. Anton je živé městečko s množstvím zábavy, relaxace a kvalitních služeb. Bohatá nabídka après-ski aktivit zahrnuje wellness centrum s venkovním vyhřívaným bazénem, multifunkční sportovní halu s horolezeckou stěnou, bowlingem, tenisovými kurty, fotbalovým a volejbalovým hřištěm a squashem, vynikající restaurace a bary, bouřlivé diskotéky a pěší zónu s množstvím obchodů pro milovníky nakupování. Après-ski navíc začíná už v odpoledních hodinách na sjezdovce a s nastávajícím večerem se přesouvá do barů v městečku. O nejmenší návštěvníky se postará dětský klub Kiki a jeho maskot zajíc Hoppl, který provází ratolesti různými zimními aktivitami. Ve dne se z alpských vrcholů snáší křídla tandemového paraglidingu. Nad St. Antonem denně poletuje helikoptéra vyvážející free ride lyžaře na strmá skaliska, odkud se tito dobrodruzi vydávají panenskou přírodou zpět do civilizace. Pěší turisté vyrážejí po svých, se sněžnicemi nebo v saních tažených koňským spřežením do pohádkové krajiny a zdolávají několikakilometrové značené stezky. Tři sáňkařské dráhy svádí k romantické jízdě pod hvězdami. Každá zábava bohužel něco stojí a ceny v St. Antonu významně převyšují rozpočet v konkurenčních střediscích.

Cestou necestou

Cestou z Prahy do St. Antonu minete Mnichov a Garmisch-Partenkirchen. Za necelých 6 hodin urazíte 571 kilometrů. Z Brna se držte směrem na Salzburg a Innsbruck. Cesta trvá 6 a půl hodiny a naměříte 707 kilometrů. Parkoviště u nástupních lanovek v St. Antonu jsou placená a denní taxa činí asi 7 eur. Dobrodružnou cestu do St. Antonu prožijete ve vlakovém kupé. Z České republiky stačí jediný přestup v Linci a za 12 hodin se ocitnete na hlavním nádraží pod tyrolskými svahy. V údolí jezdí bezplatné ski busy. Pokud se chcete podívat do sousedních areálů ve Vorarlbersku, využijte placených autobusů nebo vlaku v blízkosti dolní stanice Galzigbahn.

Kolik to stojí?

Hlavní sezóna v St. Antonu trvá od 24.12. do 31.3. Ceny ski pasů šplhají v těchto dnech na maximum. Za šestidenní permanentku pro dospělého zaplatíte 262 eur. Děti jezdí na svazích St. Antonu za 157 eur na šest dní a teenageři a senioři za 227 eur. Ski pas platí nejen na 128 kilometrech sjezdovek v St. Antonu, St. Christophu a Stubenu, ale i v areálu Lech-Zuers v sousedním Vorarlbersku. Celkem můžete brázdit 348 kilometrů upravovaných svahů a další desítky kopců s prašanem.

Letní radovánky

S příchodem jara se St. Anton probouzí ze zimních mrazivých dní a stezky pro pěší turisty, horská a silniční kola, horolezce a vodáky se začínají hemžit prvními návštěvníky. Obujte pevné boty a zdolávejte třítisícové alpské vrcholy. Méně náročné okruhy vás zavedou k horským pastvinám, kde můžete krmit ovce a krávy. Naučné stezky pro nejmenší turisty vedou nenáročným terénem. 200 kilometrů tras pro horská kola nadchne každého příznivce cyklistiky. Obtížné sjezdy vedou přímo pod sloupy lanovek. Silniční cyklistika přichází na řadu na vysokohorské asfaltce přes sedlo Arlbergpass a Silvretta. Horolezci si mohou vybrat od jednodenních výstupů, přes několikadenní přechody po trénink v horolezeckých zahrádkách. Vodáci ocení výtečné podmínky pro kajak, kanoe i raft. Relaxaci hledejte ve wellness centru, krytém bazénu, vyhřívaném venkovním bazénu nebo na šestijamkovém golfovém hřišti. Za kulturou se vydejte do galerie moderního umění nebo si vychutnejte živé koncerty v barech a restauracích.

 • Vzdálenost od centra města 600 m
 • Vzdálenost od letiště 100 km
 • Vzdálenost od sjezdovky 600 m

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 19 °C v noci 2 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 21 °C v noci 4 °C

 • Úterý 19 °C v noci 4 °C

 • Středa 18 °C v noci 5 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec