Lucie Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2024
Všechno bylo skvělé - ubytování, strava, bazén, wellness, blízkost sjezdovek, úžasná majitelka hotelu a za skvělou cenu. Pobyt předčil naše očekávání.
Všechno bylo skvělé - ubytování, strava, bazén, wellness, blízkost sjezdovek, úžasná majitelka hotelu a za skvělou cenu. Pobyt předčil naše očekávání.
Strava all inclusive naprosto úžasná, několikrát do týdne tématicky zaměřené večeře - italská, rakouská, jinak formou bufetu. Vždy na výběr, vše doplňovali, nic nebyl problém.
UbytováníDostačující, funkčně zařízené, moc času jsme tam netrávili, jen jsme tam spali.
Doporučuji ale řetězy na kola auta, byly s velikou výhodou. Výjezd i sjezd k/z hotelu po horské úzké cestě se serpentinami s exponovanými výhledy.
Majitelka hotelu hovořila anglicky, německy, atraktivní, velmi milá, vstřícná, vždy našla na vše řešení (řešili jsme zdravotní problémy syna).
SportSjezdovky ve vyšší nadmořské výšce - díky tomu bylo dostatek sněhu i našem termínu (2.-9.3.), málo lidí, červené a modré. Ceny skipasu pořízené přes hotel se slevou..
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







