Tia Monte Hodnocení: 3/5
od 2 888 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 2 888 Kč za os.
od 1 800 Kč za os.
od 1 653 Kč za os.
od 5 340 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 11 hodnocení)
Miloš M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Výborné!!!!
Výborné!!!!
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Skvělé , komfortní.
Skvělé , komfortní.
Jedinné mínus je, že mezi 40 TV programy se nedal chytit žádný český. Češi tento hotel přitom navštěvují.
UbytováníVelmi prostorný pokoj, s oddělenou částí na spaní a denní pobyt.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Filtrovat recenze
Miloš M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Výborné!!!!
Výborné!!!!
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Skvělé , komfortní.
Skvělé , komfortní.
Jedinné mínus je, že mezi 40 TV programy se nedal chytit žádný český. Češi tento hotel přitom navštěvují.
UbytováníVelmi prostorný pokoj, s oddělenou částí na spaní a denní pobyt.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Petr J.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Jiří L.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel je skvely, moderni, pusobi dojmem cistoty. Nevyhodou je mala kapacita parkovacich mist okolo hotelu a jste nuceni platit za garazove stani. Pristup k hotelu je easy. Jako vzdy nejlepsi pokoje v hotelu s vyhledem na sjezdovku maji ostatni nez Cesi. Jinak ochota personalu jako ok ale neni to Svycarsko. Pozor v bazenu je docela studena voda, takze deti tam dlouho nevydrzi a nebo nastydnou. Zapomente na fitness, velmi trapne.
kdyz jsme tam byli, tak se konaly zavody ve free ridu. super akorat ucastnici byli ubytovani v hotelu, takze super parba do 5am rana atd... doporucuji zkontrolovat na internetu, co se deje ve Fieberbrunum v obdobi, kdy tam jedete. To bych ale cekal od cestovky.
Hotel je skvely, moderni, pusobi dojmem cistoty. Nevyhodou je mala kapacita parkovacich mist okolo hotelu a jste nuceni platit za garazove stani. Pristup k hotelu je easy. Jako vzdy nejlepsi pokoje v hotelu s vyhledem na sjezdovku maji ostatni nez Cesi. Jinak ochota personalu jako ok ale neni to Svycarsko. Pozor v bazenu je docela studena voda, takze deti tam dlouho nevydrzi a nebo nastydnou. Zapomente na fitness, velmi trapne.
kdyz jsme tam byli, tak se konaly zavody ve free ridu. super akorat ucastnici byli ubytovani v hotelu, takze super parba do 5am rana atd... doporucuji zkontrolovat na internetu, co se deje ve Fieberbrunum v obdobi, kdy tam jedete. To bych ale cekal od cestovky.
i kdyz se zda pestra, cely tyden je furt stejny. situace kdy mate zkysle mleko ci zkyslou kukurici je bezna. kuchar by mel zkontrolovat sem tam kvalitu. v polopoenzi nabizi 3 hlavni jidla k veceri, vzdy jedno je s rybou. ale co cekat od rakouske kuchyne, kombinace, ktere jsou silene a skoro furt neco smazeneho. varovani pred italskou kuchyni: pokud znate z Prahy Aromi, ci La finestru anebo o stupen dolu i Ambiente tak toto je opet rakousky pokus. je videt, ze zde se snazi usetrit. na michana vajicka zapomente, jsou s necim a bez chuti. kakao a lepsi kafe na pozadani, jestli je to uctovano extra nevim, radeji jsem sel do caje.
Ubytovánívzhledem k tomu, ze uklid je provaden pracovniky z Madarska a dalsich zemich, nelze ocekavat plnou kvalitu. i kdyz na ne mluvite anglicky nerozumi. doplnujici veci jako shower cap, ci pantofle na jedno pouziti chybi, i kdyz v jinych pokojich je maji. nekdo by obcas mel dohlednout na celkovy stav uklidu a pripravenosti pokoje pro hosty.
Službyhezky moderni hotel, ktery diky sluzbam neni na takove urovni, jak uvadi. i omezeny vyber alkoholu v baru je zarazejici.
SportHotel je u sjezdovky, coz je skvele. cena permic ok. breznovy termin byl dobry na pocasi, ale kvuli teplotam odpoledne se jiz nedalo kvalitne lyzovat. v restauracich na sjezdovkach neberou karty, takze mit dostatek hotovosti. zkuste jeste okolni strediska, kde plati skipas, protoze jsou lepsi nez v tom Fieberbrunu. Pozor pro rodice, kteri se stridaji v hlidani deti a jezdi dopo a odpo na jeden skipas. hlidaji to kamerama a zablokuji skipass. nechapu to, ale to je jejich pristup.
Byla tato recenze užitečná? (17) (1)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...