Tia Monte Hodnocení: 3/5
od 2 888 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 2 888 Kč za os.
od 1 800 Kč za os.
od 1 653 Kč za os.
od 5 340 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 3 hodnocení)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ubytování v pořádku, ideální pro malé děti (zásuvky jsou vysoko, společné prostory jsou velké). Dole dětský koutek, fajn sauna. Nejslabším místem je vývod z ubytování, který vede přímo na benzínovou pumpu.
Ubytování v pořádku, ideální pro malé děti (zásuvky jsou vysoko, společné prostory jsou velké). Dole dětský koutek, fajn sauna. Nejslabším místem je vývod z ubytování, který vede přímo na benzínovou pumpu.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Jiřina K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolenou jsme si náramně užili. Vše jsme měli v dosahu - autobus, lanovka, koupaliště, obchod. Ubytování v prostorném apartmánu. Nádherný výhled. Obrovský balkon.
Příjemné posezení na venkovní terase pod slunečníky. Personál byl milý a ochotný.
Pár drobných nedostatků se také našlo - např. absolutně netěsnící lednička, nešly zavřít ( natož zamknout) dveře do ložnice. Uvolněné kliky u dveří na záchod a do koupelny (donutila jsem přítele, aby je opravil), nefunkční lampička.
Uvítala bych sušák na prádlo a nějakou místnost, kam by se dala uložit kola - kolárna, lyžárna.
Silnice před hotelem velmi frekventovaná a hlučná, ale na to si člověk za pár dní zvykne.
Dovolenou jsme si náramně užili. Vše jsme měli v dosahu - autobus, lanovka, koupaliště, obchod. Ubytování v prostorném apartmánu. Nádherný výhled. Obrovský balkon.
Příjemné posezení na venkovní terase pod slunečníky. Personál byl milý a ochotný.
Pár drobných nedostatků se také našlo - např. absolutně netěsnící lednička, nešly zavřít ( natož zamknout) dveře do ložnice. Uvolněné kliky u dveří na záchod a do koupelny (donutila jsem přítele, aby je opravil), nefunkční lampička.
Uvítala bych sušák na prádlo a nějakou místnost, kam by se dala uložit kola - kolárna, lyžárna.
Silnice před hotelem velmi frekventovaná a hlučná, ale na to si člověk za pár dní zvykne.
Autobus přímo před hotelem, kousek od koupaliště a lanovky.
Turistické stezky a cyklostezky vedou kolem hotelu.
bez stravy
UbytováníVelké přiměřeně čisté pokoje. Některé vybavení nese známky používání - jídelní lavice, lednice, kliky, závěsy.
Dostatečně velký a vybavený kuchyňský kout.
Mile mne překvapila výměna ručníků a utěrek v apartmánu.
Pěkný hotel s příjemným personálem.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ubytování v pořádku, ideální pro malé děti (zásuvky jsou vysoko, společné prostory jsou velké). Dole dětský koutek, fajn sauna. Nejslabším místem je vývod z ubytování, který vede přímo na benzínovou pumpu.
Ubytování v pořádku, ideální pro malé děti (zásuvky jsou vysoko, společné prostory jsou velké). Dole dětský koutek, fajn sauna. Nejslabším místem je vývod z ubytování, který vede přímo na benzínovou pumpu.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Jiřina K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolenou jsme si náramně užili. Vše jsme měli v dosahu - autobus, lanovka, koupaliště, obchod. Ubytování v prostorném apartmánu. Nádherný výhled. Obrovský balkon.
Příjemné posezení na venkovní terase pod slunečníky. Personál byl milý a ochotný.
Pár drobných nedostatků se také našlo - např. absolutně netěsnící lednička, nešly zavřít ( natož zamknout) dveře do ložnice. Uvolněné kliky u dveří na záchod a do koupelny (donutila jsem přítele, aby je opravil), nefunkční lampička.
Uvítala bych sušák na prádlo a nějakou místnost, kam by se dala uložit kola - kolárna, lyžárna.
Silnice před hotelem velmi frekventovaná a hlučná, ale na to si člověk za pár dní zvykne.
Dovolenou jsme si náramně užili. Vše jsme měli v dosahu - autobus, lanovka, koupaliště, obchod. Ubytování v prostorném apartmánu. Nádherný výhled. Obrovský balkon.
Příjemné posezení na venkovní terase pod slunečníky. Personál byl milý a ochotný.
Pár drobných nedostatků se také našlo - např. absolutně netěsnící lednička, nešly zavřít ( natož zamknout) dveře do ložnice. Uvolněné kliky u dveří na záchod a do koupelny (donutila jsem přítele, aby je opravil), nefunkční lampička.
Uvítala bych sušák na prádlo a nějakou místnost, kam by se dala uložit kola - kolárna, lyžárna.
Silnice před hotelem velmi frekventovaná a hlučná, ale na to si člověk za pár dní zvykne.
Autobus přímo před hotelem, kousek od koupaliště a lanovky.
Turistické stezky a cyklostezky vedou kolem hotelu.
bez stravy
UbytováníVelké přiměřeně čisté pokoje. Některé vybavení nese známky používání - jídelní lavice, lednice, kliky, závěsy.
Dostatečně velký a vybavený kuchyňský kout.
Mile mne překvapila výměna ručníků a utěrek v apartmánu.
Pěkný hotel s příjemným personálem.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...