Tia Monte Hodnocení: 3/5
od 2 888 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 2 888 Kč za os.
od 1 800 Kč za os.
od 1 653 Kč za os.
od 5 340 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 7 hodnocení)
Miroslav J.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
s dovolenou jsem byl velmi spokojen
s dovolenou jsem byl velmi spokojen
strava dobrá, bez problémů
Ubytováníhotel splnil co jsem očekával
Službydojem z hotelu mám dobrý, parkování v podzemní garáži, chybí pouze WIFI na pokoji, dostupné pouze u recepce
Sportod hotelu jezdí pravidelně skibus, areál je vzdálen cca. 15 minut jízdy, menší areál ale velmi dobré lyžování, doporučuji především pro vyznavače lyžování ve volném terénu
Byla tato recenze užitečná? (10) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
SKI areal je perfektni
SKI areal je perfektni
Majitele se od lonska zmenili nyni italky personal a majitel, serviruje se stredomorska kuchyne, jidlo lahodi hlavne oku zaludlu jiz mene, stejne tak porce jsou vhodne spis k teplemu morkemu pocasi, nez k celodennimu pobytu na sjezdovce
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel priemerny, nemoznost parkovania priamo pri hoteli, wi-fi iba v lobby (nie je pristupne ani za poplatok na izbe), moznost mnozstva prechadzok v okoli.
Hotel priemerny, nemoznost parkovania priamo pri hoteli, wi-fi iba v lobby (nie je pristupne ani za poplatok na izbe), moznost mnozstva prechadzok v okoli.
Vyuzili sme polpenziu.
Ranajky - velmi obmedzene, mnozstvo silne poddimenzovane na pocet hosti. Na ranajky k dispozicii iba zo zeleniny iba kusky paradajok, z ovocia iba jablka a pomarance; iba nekvalitne salamy, dva druhy najjednoduchsich syrov. Ak pridete na ranajky neskor, obmedzeny vyber peciva.
Vecere - boli kombinaciou bufetu (predjedlo/salat, polievka a dezert) a servirovaneho hlavneho chodu. Kvalita hlavneho chodu vynikajuca, moznost vyberu den dopredu vzdy z troch moznosti. Chut, uprava, servic hlavneho chodu vyborna.
Hotel ma svoj vek, ale je prijemne zrekonstruovany. Je na tom horsie s cistotou, izby boli nedetailne upratovane, znacne znecistene koberce v izbach.
Hotel ma ale svoje "kuzlo" vo forme zamockeho charakteru, co moze byt pre niekoho prijemne.
Obsluha a zamestnanci hotela velmi prijemni, napomocni a mili.
Wellness area (virivka, sauna, para, infrasauna) obmedzena, otvorena iba denne od 16:00 do 21:00. Tieto otvaracie hodiny nam velmi nevyhovovali, pretoze vecera sa servirovala od 18:00 do 20:00 a skutocne sa servirovala tieto dve hodiny, preto bolo potrebne byt na veceri idealne uz o 18:00. To nedava vela casu na vyuzitie wellnessu. S vecerou do cca 20:00 sme sa uz do wellnessu nevracali.
Rozumiem, ze sauna je otvorena iba v obmedzenej dobe i ked niektore hoteli v oblasti zapinaju sauna i mimo tychto otvaracich hodin, na poziadanie hosta - tento hotel to vsak nerobil. Nerozumiem vsak preco nieje mozne zapinat vyrivku klasicky "na tlacitko", ale je pouzitie vyrivky obmedzene iba na "po 16:00".
Tieto obmedzene otvaracie hodiny pre saunu, virivku, paru a infrakabinu zanechali v nas bohuzial velmi negativny pocit, i napriek prijemnemu prostrediu celej wellness oblasti. Hotel sme si vyberali aj prave preto, ze mal wellness - nepocitali sme vsak s tym, ze je mozne ho fakticky pouzivat denne iba 1 az 2 hodiny.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Miroslav J.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
s dovolenou jsem byl velmi spokojen
s dovolenou jsem byl velmi spokojen
strava dobrá, bez problémů
Ubytováníhotel splnil co jsem očekával
Službydojem z hotelu mám dobrý, parkování v podzemní garáži, chybí pouze WIFI na pokoji, dostupné pouze u recepce
Sportod hotelu jezdí pravidelně skibus, areál je vzdálen cca. 15 minut jízdy, menší areál ale velmi dobré lyžování, doporučuji především pro vyznavače lyžování ve volném terénu
Byla tato recenze užitečná? (10) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...