Miroslav Z.
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 3 440 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 3 hodnocení)
Miroslav Z.
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Olga Barnych(ová)
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vše bylo v pořádku,jedině jsme byli dřív na místě,ale ubytovali nás po dvou hodinách.Podle smlouvy náš pokoj superior,dostali jsme klíče od stand.pokoje.Nebyli jsme spokojeni tak nám vyměnili pokoj,za který jsme zaplatili.Jedině počasí nebylo vůbec na lyžovaní,jinak vše ok.
Vše bylo v pořádku,jedině jsme byli dřív na místě,ale ubytovali nás po dvou hodinách.Podle smlouvy náš pokoj superior,dostali jsme klíče od stand.pokoje.Nebyli jsme spokojeni tak nám vyměnili pokoj,za který jsme zaplatili.Jedině počasí nebylo vůbec na lyžovaní,jinak vše ok.
Byla tato recenze užitečná? (11) (1)
Filtrovat recenze
Miroslav Z.
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Olga Barnych(ová)
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vše bylo v pořádku,jedině jsme byli dřív na místě,ale ubytovali nás po dvou hodinách.Podle smlouvy náš pokoj superior,dostali jsme klíče od stand.pokoje.Nebyli jsme spokojeni tak nám vyměnili pokoj,za který jsme zaplatili.Jedině počasí nebylo vůbec na lyžovaní,jinak vše ok.
Vše bylo v pořádku,jedině jsme byli dřív na místě,ale ubytovali nás po dvou hodinách.Podle smlouvy náš pokoj superior,dostali jsme klíče od stand.pokoje.Nebyli jsme spokojeni tak nám vyměnili pokoj,za který jsme zaplatili.Jedině počasí nebylo vůbec na lyžovaní,jinak vše ok.
Byla tato recenze užitečná? (11) (1)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...