Eva S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2024
Ideální poloha blízko vlakového nádraží a metra. Jednoduchý, ale čistý hotel.
Ideální poloha blízko vlakového nádraží a metra. Jednoduchý, ale čistý hotel.
Snídaně odpovídá 2-3* hotelu, dobré pečivo a káva.
UbytováníPokoj se základním vybavením na 1-2 přespání, chybí skříň, koupelna čistá.
SlužbyJen jsme přespávali, takže jsme nevyužili.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







