Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 2 283 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 14 hodnocení)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Václav Potěšil
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
výborné, blízko centra, byt 2* hotel, tak byl i uklid, snídaně v pořádku, milý a ochotný personál
výborné, blízko centra, byt 2* hotel, tak byl i uklid, snídaně v pořádku, milý a ochotný personál
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Filtrovat recenze
Radek K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hezký pobyt ne půli cesty mezi nádražím a centrem města.
Hezký pobyt ne půli cesty mezi nádražím a centrem města.
Snídaně formou bufetu. Každý den stejná, ale bohatá nabídka jídla. Nedtalo se, že by něco došlo. Personál byl skvělý, usměvavý a pracovitý.
UbytováníPěkný čistý pokoj s velikou koupelnou, ledničkou, telkou, wifi a každodenním úklidem.
SlužbyHotel je 10 minut od nádraží, 15 minut od centra města, mhd je cca 5 minut chůze. Kousek od hotelu jsou obchody i restaurace, rizkarnu přímo naproti nedoporučuji.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Kateřina Šulcová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Naprosto dokonalé.
Naprosto dokonalé.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Monika Čaganová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ubytování bylo hezké, snídaně s bohatým výběrem jen chybělo nějaké využití v hotelu
Ubytování bylo hezké, snídaně s bohatým výběrem jen chybělo nějaké využití v hotelu
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Lada M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Měli jsme pouze ubytování se snídaní na jednu noc, není moc co hodnotit na "dovolené". Hotel je ale kousíček od metra, což bylo to, proč jsem jej volila.
Měli jsme pouze ubytování se snídaní na jednu noc, není moc co hodnotit na "dovolené". Hotel je ale kousíček od metra, což bylo to, proč jsem jej volila.
Co se nabídky jídla týká, mohu hodnotit jako nadstandardní. Problém byl ale si na snídani vůbec mít kde sednout. Kapacita jídelny absolutně neodpovídá velikosti hotelu. U kávovaru nebyly hrnky. Sem tam personál přinesl z nouze 4 hrnečky a ty byly hned pryč. To samé skleničky na džus. Malé lžičky do kávy nebo na jogurt jsem nezahlédla ani jednou během celé snídaně a to o ně hosté žádali.
UbytováníPokoj jsme měli do ulice a byli jsme v šestém patře. Na pokoji bylo v jedenáct večer téměř 26 stupňů, z ulice tak neskutečný hluk, že se nedalo větrat. V podstatě se v tom pokoji nedalo spát. Jinak byl čistý a pěkný, ale vzhledem k tomu, že jsme se přišli pouze vyspat, moc nadšeni jsme nebyli.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Václav Potěšil
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
výborné, blízko centra, byt 2* hotel, tak byl i uklid, snídaně v pořádku, milý a ochotný personál
výborné, blízko centra, byt 2* hotel, tak byl i uklid, snídaně v pořádku, milý a ochotný personál
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...