Vladimír Procházka
Ověřená recenze Datum pobytu: Listopad 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
V ceně ubytování byla zahrnuta i snídaně. S nabídkou jsme byli velmi spokojeni.
UbytováníUbytování odpovídalo ceně, nemáme žádné výhrady. Pouze v den příjezdu nám byl přidělen pokoj s jedním dvojlůžkem, ačkoliv jsme měli objednaný pokoj s lůžky oddělenými. Po vznesení námitky nám byl během krátké doby nabídnut pokoj nový.
SlužbyHotelových služeb jsme nevyužívali
Byla tato recenze užitečná? (7) (0)







