Hampton By Hilton Vienna City West Hodnocení: 3/5
od 1 060 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 1 060 Kč za os.
od 1 020 Kč za os.
od 7 266 Kč za os.
od 1 630 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 31 hodnocení)
Ľubica T.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Veronika K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Eva K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená se podařila přesně tak, jak jsme doufaly. Naprosto skvěle. Ubytování bylo takové, jako jsme čekaly, v centru Vídně jsme byly za deset minut a snídaně byly výborné. Proto ty, co nemají přehnané nároky, je to skvělý hotel. Vřele doporučuju. :)
Dovolená se podařila přesně tak, jak jsme doufaly. Naprosto skvěle. Ubytování bylo takové, jako jsme čekaly, v centru Vídně jsme byly za deset minut a snídaně byly výborné. Proto ty, co nemají přehnané nároky, je to skvělý hotel. Vřele doporučuju. :)
Měly jsme zaplacené snídaně ve formě švédského stolu. Bylo tam všechno, na co jste mohly dostat chuť. Naprostá spokojenost. :)
UbytováníSice trefit do pokoje byla celkem výzva, ale pokoj byl čistý, uklizený a celkem hezky vybavený. Nechyběly ani ručníky. Jediné, co bych vytkla byl nefunkční fén, ale to je doopravdy drobnost.
SlužbyPřístup zaměstnanců byl vhodný a slušný. Dokonce mluvili česky, takže nebyl žádný problém něco vyřešit.K tomu připočtěte zdarma wifi. Není co vytknout.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Jiří K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Duben 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Příznivě hodnotíme zejména polohu, kde se hotel nachází.
Služby cestovní kanceláře hodnotíme dobře. Pracovnice kanceláře CK paní Milátová byla ochotná a vždy splnila co nám slíbila.
Příznivě hodnotíme zejména polohu, kde se hotel nachází.
Služby cestovní kanceláře hodnotíme dobře. Pracovnice kanceláře CK paní Milátová byla ochotná a vždy splnila co nám slíbila.
Byli jsme ubytováni v městském hotelu. Dobrá dostupnost do centra města.
Měli jsme zajištěnu snídani. Jídlo nám chutnalo, nabídka dostačující. Velmi dobré pečivo.
UbytováníPokoj a jeho zařízení byol na průměrné úrovni.
SlužbySlužby v hotelu standardní. Nepožadovali jsme žádné mimořádné služby.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Vlastimil F.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vídeň je krásná,máme spoustu pozitivních zážitků.
Vídeň je krásná,máme spoustu pozitivních zážitků.
Vídeň je bez pláže :-)
StravaMěli jsme snídani, se kterou jsme byli spokojeni, nabídka byla široká. Na výběr byla sladká i slaná snídaně. Všeho bylo dostatek, jen bychom rozšířili nabídku o jogurt.
UbytováníV pátek nám netekla ve sprše teplá voda, wifi nebyla na pokoji (pouze v objektu,hledali jsme...), chyběl slibovaný fén na vlasy. Pozitivum - v pokoji uklizeno a čisto.
SlužbyNebyli nabídnuty.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Petr K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...