Lenka Rašková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Bezvadný .... v centru, všude blízko, hotel příjemný, personál také
Bezvadný .... v centru, všude blízko, hotel příjemný, personál také
měli jsme jen snídani ale musím pochválit
Ubytovánípohodlné a útulné
Službyrecepce dobrá, personál též, jen trochu pokulhával bar u recepce, ale bylo to asi víkendem....
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)




