Jaroslav Anelt
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Na otázky ohledně organizace, průvodce a zajímavost zájezdu se nedá dobře odpovědět, neboť žádná nebyla. Zájezd jsme zakoupili jen s noclehem a snídaní v hotelu, ostatní bylo na nás, v četně dopravy.
Na otázky ohledně organizace, průvodce a zajímavost zájezdu se nedá dobře odpovědět, neboť žádná nebyla. Zájezd jsme zakoupili jen s noclehem a snídaní v hotelu, ostatní bylo na nás, v četně dopravy.
Měli jsme jen snídaně, ale ty vyhovovaly a i organizace snídaní byla vynikající. Nebyl tam chaos, moc lidí (rozfázováno do tří skupin, jak si kdo vybral) a i obsluha byla výborná. Tak že co se týká snídaně, známka 10.
UbytováníUbytování bylo výborné. Že to bylo v centru Vídně a v hotelu bylo ticho nám vyhovovalo nejvíc.
SlužbyVyhovující, žádné problémy.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)









