Athenaeum K29 Hodnocení: 3/5
od 4 030 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 4 030 Kč za os.
od 8 849 Kč za os.
od 4 936 Kč za os.
od 4 638 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 5 hodnocení)
Stanislav Žitník
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Naprosto skvělé zařízené, služby vynikající, dovolená podle představ.
Naprosto skvělé zařízené, služby vynikající, dovolená podle představ.
Na pláži jsme nebyli, byl to poznávací zájezd, ten ale předčil naše očekávání. Naprostá fantazie.
StravaV hotelu jsme měli zaplacenou pouze snídani, ta splňovala standart. Jinak jsme ochutnávali místní kuchyni, ta byla naprosto skvělá, i když trochu dražší. Jinak celková spokojenost.
UbytováníKvalita ubytováni velmi dobrá, pokoj čistý, vždy uklizený. Zkrátka pohoda. Personál vstřícný.
SlužbySlužby byli na velmi dobré úrovni, včetně personálu hotelu.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Peter Uhrecký
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Cena zodpovedá kvalite. Hotel síce je starší a skromný ale inak je čisto a všetko základné vybavenie izba obsahovala. Poloha hotela je priamo v centre, odkiaľ sa metrom dostanete doslova všade. Personál bol ochotný a ústretový. Trošku zamrzel transfer ktorý nebol zabezpečený, CK však problém promptne vyriešila a taxi z letiska aj späť mi uhradila v plnej výške deň po návrate.
Cena zodpovedá kvalite. Hotel síce je starší a skromný ale inak je čisto a všetko základné vybavenie izba obsahovala. Poloha hotela je priamo v centre, odkiaľ sa metrom dostanete doslova všade. Personál bol ochotný a ústretový. Trošku zamrzel transfer ktorý nebol zabezpečený, CK však problém promptne vyriešila a taxi z letiska aj späť mi uhradila v plnej výške deň po návrate.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Peter Uhrecký
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Cena zodpovedá kvalite. Hotel síce je starší a skromný ale inak je čisto a všetko základné vybavenie izba obsahovala. Poloha hotela je priamo v centre, odkiaľ sa metrom dostanete doslova všade. Personál bol ochotný a ústretový. Trošku zamrzel transfer ktorý nebol zabezpečený, CK však problém promptne vyriešila a taxi z letiska aj späť mi uhradila v plnej výške deň po návrate.
Cena zodpovedá kvalite. Hotel síce je starší a skromný ale inak je čisto a všetko základné vybavenie izba obsahovala. Poloha hotela je priamo v centre, odkiaľ sa metrom dostanete doslova všade. Personál bol ochotný a ústretový. Trošku zamrzel transfer ktorý nebol zabezpečený, CK však problém promptne vyriešila a taxi z letiska aj späť mi uhradila v plnej výške deň po návrate.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Peter T.
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel spíš tak 2* ne 3. Za tu cenu mohl být lepší. Snídaně ujde, ale pestrost nečekejte. My jsme ale nenároční, takže u nás převyšoval zážitek z dovolené. Hotel se nachází ve čtvrti Omonia, což je čtvrť přistěhovalců. Někomu může vadit, my jsme OK. Je to ale v pěší dostupnosti do centra, resp. na metro, takže fajn.
Hotel spíš tak 2* ne 3. Za tu cenu mohl být lepší. Snídaně ujde, ale pestrost nečekejte. My jsme ale nenároční, takže u nás převyšoval zážitek z dovolené. Hotel se nachází ve čtvrti Omonia, což je čtvrť přistěhovalců. Někomu může vadit, my jsme OK. Je to ale v pěší dostupnosti do centra, resp. na metro, takže fajn.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Daniela V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vzhledem k ceně na přespání vyhovuje. Velmi obyčejný. Spíše podprůměrný. Doporučuji těm co chtějí ušetřit za ubytování a snížit si tak cenu zájezdu a vystačí jim čisté spaní. Velmi blízko k stanicím metra tím pádem dostupnost k památkám velmi dobrá.
Vzhledem k ceně na přespání vyhovuje. Velmi obyčejný. Spíše podprůměrný. Doporučuji těm co chtějí ušetřit za ubytování a snížit si tak cenu zájezdu a vystačí jim čisté spaní. Velmi blízko k stanicím metra tím pádem dostupnost k památkám velmi dobrá.
Normální.
UbytováníHotel i pokoj připomínal studentskou kolej s velmi obyčejným starším vybavením. Nicméně koupelna
čistá, čisté ručníky, mýdlo, šampon, sprchový gel v malých balení denně dodány. Povlečení postele čisté. Klimatizace funkční. Prostě obyčejné.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Stanislav Žitník
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Naprosto skvělé zařízené, služby vynikající, dovolená podle představ.
Naprosto skvělé zařízené, služby vynikající, dovolená podle představ.
Na pláži jsme nebyli, byl to poznávací zájezd, ten ale předčil naše očekávání. Naprostá fantazie.
StravaV hotelu jsme měli zaplacenou pouze snídani, ta splňovala standart. Jinak jsme ochutnávali místní kuchyni, ta byla naprosto skvělá, i když trochu dražší. Jinak celková spokojenost.
UbytováníKvalita ubytováni velmi dobrá, pokoj čistý, vždy uklizený. Zkrátka pohoda. Personál vstřícný.
SlužbySlužby byli na velmi dobré úrovni, včetně personálu hotelu.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Nikol Johnová
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel se nachází v nepříliš hezké čtvrti. Źádné nebezpeční na nás nečíhalo, nicméně jen pohledy některých místních mužů sami o sobě moc příjemné nebyly. Fotky hotelu odpovídají skutečnosti. Pokoje mají vše, co hotel udává. Postele nejsou příliš pohodlné, ale dá se na nich spát. Každý den nám měnili ložní prádlo. Nejvíce negativní bod pro mne byl hlavně první noc, obrovský hluk ze silnice. Hotel se totiž nachází na jedné z hlavních cest, vedoucích k náměstí Omonia.
Hotel se nachází v nepříliš hezké čtvrti. Źádné nebezpeční na nás nečíhalo, nicméně jen pohledy některých místních mužů sami o sobě moc příjemné nebyly. Fotky hotelu odpovídají skutečnosti. Pokoje mají vše, co hotel udává. Postele nejsou příliš pohodlné, ale dá se na nich spát. Každý den nám měnili ložní prádlo. Nejvíce negativní bod pro mne byl hlavně první noc, obrovský hluk ze silnice. Hotel se totiž nachází na jedné z hlavních cest, vedoucích k náměstí Omonia.
Snídaně byly nad mé očekávání. Po přečetení některých recenzí jsem měla strach, co nás tam čeká, nicméně jsem byla mile překvapena. Pečivo, máslo, marmeládky, sladké sušenky, vajíčka, párky, šunka, sýr, musli a kompot. Snídaně byly naprosto ok.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...