Monika Kroupová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Všechno bylo fajn, všechno klaplo, lety, přesuny z letiště na trajekt, z přístavu do hotelu. Pobyt byl fajn,pláže, jídlo. Jediné co je velký nedostatek je delegátka. Ne delegátka jako taková, ta byla fajn, ochotná, milá, vždy připravena pomoci, ale nebyla s námi na Naxosu, ale na jiném ostrově. Bohužel CK je jediná cestavka, která to tam tak má. Ostatní cestovky zastupovala přímo na ostrově delgátka . Ta svým klientům vypravila autobus po ostrově, kde navštívili krásné vesnice, poznali torchu historie, ochutnali mítní likér....A to vše v češtině. My jako klienti CK jsme si mohli okruh ostrovem koupit u místní cestovky. To jsme sice udělali, ale já jako anglicky nemluvící jsem průvodcovi nerozuměla ani slovo, leda tak v kolik je odjezd aby nám neujeli. Stejně tak jim domlouvala další výlety a pomáhala jim.
Samozřejmě, pokud se nedej bože něco přihodí, je možné paní delegatce zavolat, je to normální hodná ženská, která lidsky pomůže, ale pořád to není delegátka CK. Tohle nemá CK vůbec dořešené a za mě, bych tedy CK doporučila aby se jejich manažeři nad tím ještě zamysleli a stejně jako ostatní cestovky uzavřela s paní Marcelou pro příště kontrakt. Toto je opravdu velmi velký nedostatek.
Všechno bylo fajn, všechno klaplo, lety, přesuny z letiště na trajekt, z přístavu do hotelu. Pobyt byl fajn,pláže, jídlo. Jediné co je velký nedostatek je delegátka. Ne delegátka jako taková, ta byla fajn, ochotná, milá, vždy připravena pomoci, ale nebyla s námi na Naxosu, ale na jiném ostrově. Bohužel CK je jediná cestavka, která to tam tak má. Ostatní cestovky zastupovala přímo na ostrově delgátka . Ta svým klientům vypravila autobus po ostrově, kde navštívili krásné vesnice, poznali torchu historie, ochutnali mítní likér....A to vše v češtině. My jako klienti CK jsme si mohli okruh ostrovem koupit u místní cestovky. To jsme sice udělali, ale já jako anglicky nemluvící jsem průvodcovi nerozuměla ani slovo, leda tak v kolik je odjezd aby nám neujeli. Stejně tak jim domlouvala další výlety a pomáhala jim.
Samozřejmě, pokud se nedej bože něco přihodí, je možné paní delegatce zavolat, je to normální hodná ženská, která lidsky pomůže, ale pořád to není delegátka CK. Tohle nemá CK vůbec dořešené a za mě, bych tedy CK doporučila aby se jejich manažeři nad tím ještě zamysleli a stejně jako ostatní cestovky uzavřela s paní Marcelou pro příště kontrakt. Toto je opravdu velmi velký nedostatek.
Pláž je téměř u hotelu. Jsou tam za 5 euro 2 lehátka a slunečník na den nebo si můžete vzít lehátka z hotelu. My měli štěstí, že téměř nikdo na pláži nebyl. Pokud se rozhodnete popojít kolem kostelíčka na pláž za útesem je tam nádherná pláž kde není témeř nikdo. Potom následuje Agia Plaka, kde jsou pláže krásné, ale více lidnaté. Čím dále půjdete, tím méně lidí potkáte, my ušli ca 5,5km. Pláže jsou čisté, moře studené.
StravaHned vedle hotelu je grill bar, kde stojí gyros 2,60, vetší jídlo do 10 eur. Ostatně tak se ceny pohybují téměř ve všech restauracích. Synovi stačil gyros, větší jídlo jsem měla já a je vždy s hranolkama. Kousek dál je supermarket, kde můžete platit kartou, mají tam výborné pečivo. Pokud nevadí procházky, dojdete ryxchlejší chůzí za cca 10 minut do Agia Propolis, kde je pekárna (pozor opravdu pekárna, hned vedle je totiý cukrárno pekárna a ta není nic moc) a Spar - oboje možná platba kartou.
Restaurace na plážích jsou dražší.
Ubytování odpovídá ceně,není to super luxusní resort, je to malý, starší hotýlek. Je čistý, pěkný, udržovaný. Úklid probíhal každý den, výměna ručníků ob den.Uuklízí majitelka s dcerou. Nechávala jsm jim občas ero nebo dvě na poltáři. Klimatizace je v ceně.
SlužbyHotel nabízí snídanim kterou ale nenajdete u firo touru v nabídce. Není na škodu si ji zkusit domluvit v hotelu, každé ráno vybíhat pro pečivo a připravovat snídani se mi tzaké nechtělo. Ale tak někomu to nevadí.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)

















