Máte výborný vkus, naši zákazníci byli s tímto hotelem nadmíru spokojeni.

 • Od 1. 5. 2022, 6.00 hod., není třeba vyplňovat Příjezdový formulář ani předkládat doklad o bezinfekčnosti.
Cesta zpět do ČR
 • Návrat z Řecka je od 18.3.2022 možný bez jakýchkoliv opatření

Hotel Three Lakes

Řecko, Naxos, Agios Prokopios

Nedaleko centra letoviska Agios Prokopios Pouze 50 m od nádherné písčité pláže Příjemné posezení pod stromy a grill.

Více o ubytování

od 18 990 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 117 661

Popis

Penzion Three Lakes leží nedaleko centra Letoviska Agios Prokopios, pouhých 50 m od nádherné písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Přibližně 2 km dlouhá pláž s bílým pískem a pozvolným vstupem do moře je vhodná pro rodiny s dětmi a patří k těm nekrásnějším na ostrově. Můžete si zde pronajmout lehátka a slunečníky nebo využít nabídky vodních sportů. Větší část pláže je však neorganizovaná a přijde vhod těm, kteří hledají klid, chtějí se potápět či šnorchlovat. V Agios Prokopios najdete vše pro strávení příjemné dovolené – mnoho obchůdků, marketů, taveren a barů

Poloha

Penzion Three Lakes se nachází ve středisku Agios Prokopios, které je vzdáleno od hlavního města Chory necelých 5 km a můžete se tam dostat buď pravidelnou autobusovou linkou nebo pěší procházkou. Patří mezi nejživější letoviska na ostrově. Své jméno získalo podle místního kostelíku Agios Prokopios. Přibližně 2 km dlouhá písečná pláž s bílým pískem a pozvolným vstupem do moře je vhodná pro rodiny s dětmi a patří k nejhezčím na ostrově. Na pláži si můžete pronajmout lehátka, slunečníky nebo využít nabídky vodních sportů. Větší část pláže je však neorganizovaná a přijde vhod i těm, kteří hledají klid, chtějí se potápět či šnorchlovat. V letovisku najdete vše pro strávení příjemné dovolené – mnoho obchůdků, marketů, taveren a barů.

Ubytování

Ubytování v penzionu Three Lakes doporučujeme všem, kteří vyhledávají klid. Penzion je lokalizován v klidném prostředí a zároveň kousek od veškerého dění v Agios Prokopios. U ubytování je možné využít příjemného posezení pod stromy a grill. V sousedním hotelu Perla (cca 20 m) je k využívání bazén spolu s dětským bazénkem. Slunečníky a lehátka jsou zdarma.

Vybavení pokoje

Nabízíme ubytování v prostorných studiích pro 2-4 osoby. Studia jsou vybavena kuchyňským koutem, vlastním sociálním zařízením, TV, wi-fi připojením zdarma, klimatizací zdarma, trezorem zdarma a balkónem s výhledem na moře. U ubytování je možné využít příjemného posezení pod stromy a grill. V sousedním hotelu Perla (cca 20 m) je k využívání bazén spolu s dětským bazénkem. Slunečníky a lehátka jsou zdarma.

Stravování

Ubytování je standardně nabízeno bez stravy Za příplatek je možné přikoupit: večeře 590 Kč/noc, polopenze 770 Kč/noc. Vzhledem k výhodnosti platby v eurech doporučujeme objednat a zaplatit stravování až na místě pobytu.

Cena zahrnuje - let

ubytování s vybraným druhem stravování, leteckou dopravu, letištní a palivové taxy, transfery v místě, služby delegáta.

Cena nezahrnuje - let

případné navýšení palivového příplatku.

Povinné příplatky - let

pobytová taxa - hradí se v místě ubytování: cena za pokoj/noc studia apartmány všech kategorií a 1-2* hotely 0,50 Eur, 3* hotely 1,50 Eur, 4* hotely 3 Eur, 5* hotely 4 Eur.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 30 m
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV ano
 • Lednička ano
 • Klidná lokalita ano
 • Dětský bazén ano
 • Kuchyňský kout ano

Recenze hotelu

Hodnocení 4,5/5
Invia

Skvělé (16 hodnocení)

Ubytování 4,4/5

Strava 4,7/5

Okolí 4,2/5

Cena 4,6/5

Tento hotel je 7. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 283 v Naxos.

Jana Mačurová

Hodnocení 5,0/5
bydlení krásné ,jen spousta komárů,nepořádek u jezera ,který by netrvalo moc dlouho ho uklidit ,zápach z jezer
Celkové hodnocení

bydlení krásné ,jen spousta komárů,nepořádek u jezera ,který by netrvalo moc dlouho ho uklidit ,zápach z jezer

Ubytování 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
ubytování pěkné ,čisté,majitelé velmi ochotni ve všem vyhovět

Strava
bez stravy

Služby hotelu
vše o co jsme požádali splněno

Pláž
pláž jsme zařadili na druhé místo po pláži až na samém jihu ostrova

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Martin K.

Hodnocení 4,7/5
Prostě Řecko, takže se na některé věci musí člověk podívat s nadhledem...ale to jsou jen drobnosti...např. chybí nějaké háčky na zavěšení utěrky v min
Celkové hodnocení

Prostě Řecko, takže se na některé věci musí člověk podívat s nadhledem...ale to jsou jen drobnosti...např. chybí nějaké háčky na zavěšení utěrky v minikuchyňce, chybí malinké prkénko na krájení zeleniny a ovoce, naopak jsou zde nesmyslně velké hrnce, které nevyužijete, nebo např. nějaká polička nad minikuchyňkou na hrníčky a skleničky, aby se pro to člověk nemusel furt ohýbat do skřínky pod minikuchyňskou deskou. Jo a rychlovarná konvice by také bodla, tak jako nějaké skleničky na pití vína (Řecko je vyhlášené vínem) tak pro pít víno ze skleniček na vodu. Jinak ještě musíme pochválit naší delegátku Marcelu Rusňákovou! Byli jsme v rámci výletů od CK sice na jednom (organizovaném) výletu, ale bylo to velmi poučné a díky paní delegátce i zábavné!

Ubytování 4,3/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Ubytování odpovídalo ceně (ale to jsme měli LAST MOMENT o cca 40% levnější) jinak bych ty peníze za to nedal. Cena po slevě naprosto dopovídala kvalitě ubytování. Bydleli jsme v posledním patře, skvělý výhled na moře a jezera! Původně jsme se báli, že zde budou komáři nebo zápach z moře a ani jedno! Úklid a výměna ručníků perfektní, to moc chválíme! Personál jinak líně (řecky) příjemný... Mohli jsme se i chodit (bezplatně) koupat do bazénu ve vedlejším hotelu Perla.

Strava
Stravovali jsme se sami, buď většinou snídaně v kuchyňce ubytování, nebo v okolních tavernách. Nejlepší byla Traditional Family TAvern Giannoulis. Tam se sice každý den po 20:00 hodině většinou čekala pře tavernou fronta, ale majitel vždy vyběhl s tácem a dospělým nabídl na účet podniku a pro ukrácení čekání drink (ouzo), takže to čekání bylo nakonec vlastně příjemné! Jinak kousek od ubytování nespočet obchůdku a dalších restaurací a také velký supermarket! Ceny "jako v Řecku na dovolené" když kurz korunu je uměle oslaben Centrální bankou... :-) Ale dovolená je dovolená, tak na to člověk prostě nesmí koukat... no.

Služby hotelu
Kromě bazénu jsme nevyužili žádné...

Pláž
Pláž skvělá, čistá, dlouhá. A když jste si našli místo na pláži, někde mezi (bohužel placenými) slunečníky a lehátky (i v hlavní sezóně - byli jsme začátkem srpna, kdy najíždí houfy Řeků a Italů) tak nebyla vyloženě hlava na hlavě...a koupání příjemné! Na šnorchlování to zde vyloženě není, to chce asi zajet na jiná místa. Jo a jinak tady moc nefunguje, systém, že když si dáte něco k pití, nebo zmrzlinu za pár EUR, tak máte lehátko a slunečník k dispozici zdarma. Takže musíte platit, cena se pohybovala v průměru cca 12-15 EUR za den, což jsme neakceptovali a používali vlastní plážový stan, který vydržel i občasný silný vítr, který zde vál. Jinak vlny minimální, sem tam větší ale spíš pro pobavení dětí. :-)

Byla tato recenze užitečná? (6) (0)

Filtrovat recenze

Veronika V.

Hodnocení 2,4/5
Ostrov má co nabídnout: bohatou historii (doporučuji "poznávací" výlet od paní delegátky s poučným výkladem), krásné čisté pláže, průzračné moře, místní kuchyni a taverny. Pokud chcete více živo, tak buď hlavní město anebo Agios Prokopios, který je i blízko hl. městu i má krásnou pláž a vybavenost (supermarket, lékárnu, gym, prádelnu ..). Pokud chcete jezdit za plážemi, tak si můžete vy
Celkové hodnocení

Ostrov má co nabídnout: bohatou historii (doporučuji "poznávací" výlet od paní delegátky s poučným výkladem), krásné čisté pláže, průzračné moře, místní kuchyni a taverny.

Pokud chcete více živo, tak buď hlavní město anebo Agios Prokopios, který je i blízko hl. městu i má krásnou pláž a vybavenost (supermarket, lékárnu, gym, prádelnu ..). Pokud chcete jezdit za plážemi, tak si můžete vybrat níže položená letoviska. Půjčovny aut, čtyřkolek atd jsou na každém rohu, doporučuji obejít cca 2-3 a vybrat dle nabízené ceny a druhu pojištění (my jsme našli nabídky za stejné vozidlo za 50€ a vedle za 30€ na den..). Při cestách na jižnější pláže se vyplatí tankovat dále od větších letovisek, mají zde lehce levnější benzín. Při cestě do vesniček (vnitrozemí) se ujistěte, kde je poslední čerp. stanice. Tip: západ v restauraci Rotonda ve vesnici Apeiranthos.

Ubytování 2,8/5

Okolí 2,0/5

Cena 2,0/5

Ubytování
Jedná se o 1 pokoj, rozměrově dostačující pro 2 osoby.

Vybavení:

- kuchyň -většina příborů, hrnce, talíře, obyč. skleničky, varná konvice, varná deska, lednice.

- velmi dobrá klimatizace, sejf zdarma, fén.

Doporučuji vzít: ostrý nožík, prkýnko, houbičku a jar, něco proti komárům.

Bohužel jsme ale dostali pokoj v 1 ze 3 pokojů umístěných zcela dole - výhled na moře byl tedy dost omezen, i když jsme o něj žádali (to ale bohužel nestačí, byť sousedovi nad námi výslovná žádost o výhled na moře vyšla). Dále je zde problém s jezerem, které je v bezprostřední blízkosti hotelu. Pokud je zrovna bezvětrno (to za nás byly asi 2 dny z 2 týdnů), tak lze jezero cítit až do pokoje a také na část přilehlé pláže. Není to nic hrozného, pláží je tam dost a na hotelu stejně moc člověk není, ale přesto..

Tip: pokud je velmi horko a bezvětrno, tak nenechávat otevřená okna, jednak kvůli případnému slabšímu zápachu, ale hlavně kvůli velké spoustě komárů.

Dále v pokoji (celkově nikde) nejsou koše, tak buď si řekněte paní uklízečce nebo nevyhazujte pytlíky, co během dne nasbíráte.

Strava
V ceně jsme stravu neměli, o to více jsme vyzkoušeli místní taverny a víceméně všude naprostá spokojenost. Je jich zde cca 15 + kebaby + snídaňové restauračky atd. Je zde jedna profláklá taverna Giannoulis, na kterou se večer vytvářejí fronty, ano je výborná, ale zajděte tam na pozdní oběd (kdy je volněji) a na večeři kamkoli jinam, většina taveren má vysoké hodnocení, tak jsou na velmi podobné úrovni. Řekla bych, že Agios Prokopios má kromě hlavního města největší vybavenost, je zde i druhý největší supermarket (Spar) na ostrově. Vodu je zde doporučováno pít jen balenou (dělají tak i domorodci), proto se zkuste zásobit co největšími baleními, když uvidíte v obchodě, ten odpad z toho je smutný.

Služby hotelu
Hlavní kontakt je člověk, který sedí ve vedlejším hotelu, kam můžete k bazénu, a kde probíhají snídaně. Vyřešil, co se dalo, také máte kdykoli možnost zajít za paní uklízečkou, která evidentně přebývá celou dobu v přízemních prostorách, což se hodilo. Jinak úklidy byly vyhovující, ručníky až zbytečně každý den nové.

Pláž
Pláž přímo v letovisku, opravdu blízko hotelu, je naprosto dostačující - má prázdnější ale i zabraná místa slunečníky jednotlivých přilehlých taveren s obsluhou. Set slunečníků je okolo 15 € a ještě si většinou musíte něco u nich objednat (byť jedno kafe). Ale jsou místa i za méně. Písek je světlounce žlutý, voda křišťálová. Vlny za nás spíše nebyly. Určitě doporučuji objet na pláže níže na ostrově - za nás top: Glyfáda, ale každý si najde svou. Například také krásná Pyrgaki má kamenité podloží, zde jsou vhodné boty do vody.

Tip: je nutno počítat s občasnými silnějšími větry, kontrolujte předpověď síly větru na každý den a podle toho se rozhodněte co dělat, či na jakou pláž vyrazit - např. když je silnější vítr (40km/hod a nárazový 60km/hod), tak volte spíše nějaký plážový stan či placené stabilní slunečníky, případně si někteří ukotvovali vlastní slunečníky popruhy i lehátka jsou lepší, alespoň vás ochrání od občasného náporu létajícího písku, tak se na to dopředu připravte. V takových případech není nejlepší nápad navštívit pláže bez jakéhokoli vybavení, např. právě Glyfáda, kde se také hlavně sdružují windsurfaři atd.

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Olga B.

Hodnocení 4,4/5
Krásná dovolená, doporučuji všem, kteří si chtějí odpočinout v místě s menším množstvím turistů.
Celkové hodnocení

Krásná dovolená, doporučuji všem, kteří si chtějí odpočinout v místě s menším množstvím turistů.

Ubytování 4,8/5

Strava 4,0/5

Okolí 3,5/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Vzhledem k počtu hvězdiček (**) nádherné. Chválím především dokonalý úklid, ručníky se měnily každý den, pokoje byly každý den přímo vymydlené! Hotel je malý (6 pokojů), takže je téměř rodinný. Jediným problémem může být umístění hotelu na břehu vysychajícího solného jezera, což přináší více komárů a občasný nepříjemný ódér. Ale po dvou dnech to nevnímáte.

Strava
Snídaně byly dostačující - pochopitelně nesrovnatelné s velkými rezorty, ale zase v klidu u bazénu.

Služby hotelu
Žádné jsme nevyužili. Vedlejší hotel Perla (cca 50 m) dává k dispozici bazén s lehátky u bazénu.

Pláž
Krásná, písečná, dlouhá, pozvolný vstup, voda čistá, průzračná, lehátka je možné si zapůjčit za 12-15 e. Uprostřed pláže je i nuda část.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Jana Mačurová

Hodnocení 5,0/5
bydlení krásné ,jen spousta komárů,nepořádek u jezera ,který by netrvalo moc dlouho ho uklidit ,zápach z jezer
Celkové hodnocení

bydlení krásné ,jen spousta komárů,nepořádek u jezera ,který by netrvalo moc dlouho ho uklidit ,zápach z jezer

Ubytování 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
ubytování pěkné ,čisté,majitelé velmi ochotni ve všem vyhovět

Strava
bez stravy

Služby hotelu
vše o co jsme požádali splněno

Pláž
pláž jsme zařadili na druhé místo po pláži až na samém jihu ostrova

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Martin K.

Hodnocení 4,7/5
Prostě Řecko, takže se na některé věci musí člověk podívat s nadhledem...ale to jsou jen drobnosti...např. chybí nějaké háčky na zavěšení utěrky v minikuchyňce, chybí malinké prkénko na krájení zeleniny a ovoce, naopak jsou zde nesmyslně velké hrnce, které nevyužijete, nebo např. nějaká polička nad minikuchyňkou na hrníčky a skleničky, aby se pro to člověk nemusel furt ohýbat do skřínky pod miniku
Celkové hodnocení

Prostě Řecko, takže se na některé věci musí člověk podívat s nadhledem...ale to jsou jen drobnosti...např. chybí nějaké háčky na zavěšení utěrky v minikuchyňce, chybí malinké prkénko na krájení zeleniny a ovoce, naopak jsou zde nesmyslně velké hrnce, které nevyužijete, nebo např. nějaká polička nad minikuchyňkou na hrníčky a skleničky, aby se pro to člověk nemusel furt ohýbat do skřínky pod minikuchyňskou deskou. Jo a rychlovarná konvice by také bodla, tak jako nějaké skleničky na pití vína (Řecko je vyhlášené vínem) tak pro pít víno ze skleniček na vodu. Jinak ještě musíme pochválit naší delegátku Marcelu Rusňákovou! Byli jsme v rámci výletů od CK sice na jednom (organizovaném) výletu, ale bylo to velmi poučné a díky paní delegátce i zábavné!

Ubytování 4,3/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Ubytování odpovídalo ceně (ale to jsme měli LAST MOMENT o cca 40% levnější) jinak bych ty peníze za to nedal. Cena po slevě naprosto dopovídala kvalitě ubytování. Bydleli jsme v posledním patře, skvělý výhled na moře a jezera! Původně jsme se báli, že zde budou komáři nebo zápach z moře a ani jedno! Úklid a výměna ručníků perfektní, to moc chválíme! Personál jinak líně (řecky) příjemný... Mohli jsme se i chodit (bezplatně) koupat do bazénu ve vedlejším hotelu Perla.

Strava
Stravovali jsme se sami, buď většinou snídaně v kuchyňce ubytování, nebo v okolních tavernách. Nejlepší byla Traditional Family TAvern Giannoulis. Tam se sice každý den po 20:00 hodině většinou čekala pře tavernou fronta, ale majitel vždy vyběhl s tácem a dospělým nabídl na účet podniku a pro ukrácení čekání drink (ouzo), takže to čekání bylo nakonec vlastně příjemné! Jinak kousek od ubytování nespočet obchůdku a dalších restaurací a také velký supermarket! Ceny "jako v Řecku na dovolené" když kurz korunu je uměle oslaben Centrální bankou... :-) Ale dovolená je dovolená, tak na to člověk prostě nesmí koukat... no.

Služby hotelu
Kromě bazénu jsme nevyužili žádné...

Pláž
Pláž skvělá, čistá, dlouhá. A když jste si našli místo na pláži, někde mezi (bohužel placenými) slunečníky a lehátky (i v hlavní sezóně - byli jsme začátkem srpna, kdy najíždí houfy Řeků a Italů) tak nebyla vyloženě hlava na hlavě...a koupání příjemné! Na šnorchlování to zde vyloženě není, to chce asi zajet na jiná místa. Jo a jinak tady moc nefunguje, systém, že když si dáte něco k pití, nebo zmrzlinu za pár EUR, tak máte lehátko a slunečník k dispozici zdarma. Takže musíte platit, cena se pohybovala v průměru cca 12-15 EUR za den, což jsme neakceptovali a používali vlastní plážový stan, který vydržel i občasný silný vítr, který zde vál. Jinak vlny minimální, sem tam větší ale spíš pro pobavení dětí. :-)

Byla tato recenze užitečná? (6) (0)

Petra Víšková

Hodnocení 3,9/5
Dovolená byla super.Naxos nás mile překvapil svoji architekturou,kuchyní a krásně čistým mořem.Akorát příště vyberem jiný termín než srpnový,protože pláže byly přeplněné lidmi.Kdo nemá rád kilometrove pláže ten at letí raději na jiný ostrov.Upozornuji též ,že Naxos je dost větrný ostrov takže je lepší ležet na lehatku než na zemi-to vám fouká pisek i do obličeje.Jinak ceny potravin jsou zejmena za
Celkové hodnocení

Dovolená byla super.Naxos nás mile překvapil svoji architekturou,kuchyní a krásně čistým mořem.Akorát příště vyberem jiný termín než srpnový,protože pláže byly přeplněné lidmi.Kdo nemá rád kilometrove pláže ten at letí raději na jiný ostrov.Upozornuji též ,že Naxos je dost větrný ostrov takže je lepší ležet na lehatku než na zemi-to vám fouká pisek i do obličeje.Jinak ceny potravin jsou zejmena za ovoce nižší než u nás.

Ubytování 3,5/5

Okolí 4,5/5

Cena 4,0/5

Ubytování
Apartmán byl vizuelně hezký s velkou terasou,ale malý pro 4 osoby.Děti spaly na rozkládacím gauči přímo naproti manželské posteli a kuchynka je hned vedle postelí.Jediná koupelna je oddělená.Doporučuji si vzít rychlovarnou konvici.případně více kolíčku na prádlo a hadr na nádobí.Do bazénu hotelu Perla je bezproblémový přístup.

Strava
Stravu lze nakoupit v blízkém supermarketu.V agios Prokopios vedle pujcovny aut je super pekarna s výbornými do nuty a syrovými zakusky.A výborná Gyrosárna na konci ulice.Gyros pita za 2.50je exkluzivní.Děti nechtěly nic jiného.Ceny ovoce jsou nižší než u nás.Kopeček zmrzliny za 2 eura je jako 2 kopečky u nás

Služby hotelu
k dispozici zdarma klimatizace a bazén.Pečlivý uklid

Pláž
set lehatek za 10euro.Pláž velice čistá ,příjemný hrubší písek.V srpnu přeplněná.Donáška občerstveni a nápoju napláz.Dost prodejcu nabízeící masáže,náramky,brýle atd.Moře nepřekonatelné teplota tak akorat.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 28 °C v noci 23 °C

 • Teplota vody 22 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 27 °C v noci 23 °C

 • Úterý 28 °C v noci 23 °C

 • Středa 27 °C v noci 23 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec