Orea Eleni Hodnocení: 3/5
od 8 990 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 8 990 Kč za os.
od 10 839 Kč za os.
od 6 563 Kč za os.
od 7 005 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 5 hodnocení)
Elena V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Boli sme veľmi spokojní so všetkým, len šofér autobusu na rozvoze, už domov, bol veľmi nervózny a nechcel zastaviť po piatich hodinách cesty na WC malým deťom. Kričal po nás a odvolával sa na to, že on už má za sebou dlhú cestu a má toho dosť.
Boli sme veľmi spokojní so všetkým, len šofér autobusu na rozvoze, už domov, bol veľmi nervózny a nechcel zastaviť po piatich hodinách cesty na WC malým deťom. Kričal po nás a odvolával sa na to, že on už má za sebou dlhú cestu a má toho dosť.
Výborná, čistá a hlavne blízko ubytovania
StravaMali sme vlastnú
UbytováníVynikajúce - hlavne pre rodiny s deťmi.
SlužbyKomunikovali s nami a nemali sme žiaden problém.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Denisa Štanclová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
z dovolenky super pocit,ale bohužiaľ z cesty na dovolenku a späť veľké sklamanie,nepravidelné prestávky,šoféri zastavili skoro vždy na pumpe,kde wc bolo platené a bohužiaľ nie veľmi čisté,trošku milší prístup šoférov k cestujúcim by bol tiež na mieste.
z dovolenky super pocit,ale bohužiaľ z cesty na dovolenku a späť veľké sklamanie,nepravidelné prestávky,šoféri zastavili skoro vždy na pumpe,kde wc bolo platené a bohužiaľ nie veľmi čisté,trošku milší prístup šoférov k cestujúcim by bol tiež na mieste.
ľudí bolo dosť,ale nám to až tak veľmi nevadilo,prístup k vode celkom dobrý.
Stravavlastná takže super
Ubytovánísuper
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Filtrovat recenze
Dominika O.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Po príchode na nás čakal uprataný, čistý apartmán, ako bolo dohodnuté. Zariadenie izby bolo nové, postačujúce. Vybavenie kuchynky tak isto štandard - dva hrnce, panvica, sitko, struhadlo, pohare, šalky, pribory, taniere... Takže nie je nutnosť zo sebou nosiť žiadny riad ako v iných podobných ubytovacích zariadeniach. K izbe patrila pekná terasa resp. balkón zo sieťkou proti hmyzu. Chýbali akurát uteráky a upratovať sme si museli sami, to nám ale nevadilo, nakoľko sme mali väčšie súkromie (nikto vám nechodí po izbe).
Po príchode na nás čakal uprataný, čistý apartmán, ako bolo dohodnuté. Zariadenie izby bolo nové, postačujúce. Vybavenie kuchynky tak isto štandard - dva hrnce, panvica, sitko, struhadlo, pohare, šalky, pribory, taniere... Takže nie je nutnosť zo sebou nosiť žiadny riad ako v iných podobných ubytovacích zariadeniach. K izbe patrila pekná terasa resp. balkón zo sieťkou proti hmyzu. Chýbali akurát uteráky a upratovať sme si museli sami, to nám ale nevadilo, nakoľko sme mali väčšie súkromie (nikto vám nechodí po izbe).
Pláž bola nádherná, čistá s jemným pieskom. Boli tam aj služby ako lehátka a slnečníky za poplatok resp. za konzumáciu napr. káva, voda, lehátko - 3 eura na deň. Tak isto aj možnosť vodných športov. Voda bola ešte trochu chladnejšia, ale dalo sa už kúpať.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Elena V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Boli sme veľmi spokojní so všetkým, len šofér autobusu na rozvoze, už domov, bol veľmi nervózny a nechcel zastaviť po piatich hodinách cesty na WC malým deťom. Kričal po nás a odvolával sa na to, že on už má za sebou dlhú cestu a má toho dosť.
Boli sme veľmi spokojní so všetkým, len šofér autobusu na rozvoze, už domov, bol veľmi nervózny a nechcel zastaviť po piatich hodinách cesty na WC malým deťom. Kričal po nás a odvolával sa na to, že on už má za sebou dlhú cestu a má toho dosť.
Výborná, čistá a hlavne blízko ubytovania
StravaMali sme vlastnú
UbytováníVynikajúce - hlavne pre rodiny s deťmi.
SlužbyKomunikovali s nami a nemali sme žiaden problém.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Denisa Štanclová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
z dovolenky super pocit,ale bohužiaľ z cesty na dovolenku a späť veľké sklamanie,nepravidelné prestávky,šoféri zastavili skoro vždy na pumpe,kde wc bolo platené a bohužiaľ nie veľmi čisté,trošku milší prístup šoférov k cestujúcim by bol tiež na mieste.
z dovolenky super pocit,ale bohužiaľ z cesty na dovolenku a späť veľké sklamanie,nepravidelné prestávky,šoféri zastavili skoro vždy na pumpe,kde wc bolo platené a bohužiaľ nie veľmi čisté,trošku milší prístup šoférov k cestujúcim by bol tiež na mieste.
ľudí bolo dosť,ale nám to až tak veľmi nevadilo,prístup k vode celkom dobrý.
Stravavlastná takže super
Ubytovánísuper
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Peter Dolog
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Splnila moje očakávania a predstavy nad očakávanie. Skvelé...
Splnila moje očakávania a predstavy nad očakávanie. Skvelé...
Pláž v dĺžke 8-9 km skvelá, jemný zlatistý piesok a pozvoľný vstup do mora. Ležadlá so slnečníkmi k dispozícii po zaplatení 3.- € na celý deň. V cene nápoj podľa objednávky /pivo, limo, frappé,.../ Bioenergetika prostredia, vyžarovanie Olympu a samotného zálivu Egejského mora umocňuje zážitok z pobytu. Pláž má samozrejme každoročne udeľovanú modrú zástavu UNESCO. Jej dostupnosť z hotela 80 m...
StravaStravoval som sa sám a striedavo som varil na apartmáne a navštevoval niektroré taverny. Spokojnosť s kvalitou dostupných potravín, najmä zeleniny a ovocia. Jedlá tradičné grécke v tavernách na slušnej úrovni. Veľmi chutné...
UbytováníHotel a ubytovanie na štandardnej úrovni. Čisto a útulne...
SlužbySpokojnosť s poskytnutým prostredím a jeho kvalitou. Čistota a denná úprava okolia hotela imponovala...
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Peter M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...