Máte výborný vkus, naši zákazníci byli s tímto hotelem nadmíru spokojeni.

Hotel Dion Palace

Hodnocení: 4/5

Řecko, Olympská riviéra, Limani Litochorou

od 15 797 za os.

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Jste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!

Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.

Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 31 831

Rezervační kódy:
 • SKG0648
 • SKG648


Umístění:
Plážový hotel se nachází přímo na písčito-oblázkové pláži (doporučujeme koupací obuv) v rekreačním středisku Litochoron. Nejbližší atrakcí je Archeologické naleziště Dion (cca 8 km). Nejbližší město Litohoro je vzdáleno cca 8 km. Letiště: SKG cca 98 km.

Vybavení:
Klimatizovaný hotel má 191 pokojů rozmístěných na jednom patře. Součástí interiéru je vstupní hala, recepce (24 hodin), trezor, lobby bar, salonek, obchod a 4 bary a také WiFi (ve veřejných prostorách). K dispozici je také TV místnost se satelitní TV. K vybavení patří také několik restaurací (středomořské a à la carte) s klimatizací. V hlavní restauraci si hosté mohou pomoci formou bufetu. Interiér doplňuje vyhřívaný krytý bazén. Součástí bazénu je několik bazénů, bar u bazénu (sezónní) a samostatný dětský bazén. Hosté mohou také relaxovat v hotelových zahradách. Na pláži a u bazénu jsou k dispozici lehátka a slunečníky. Hosté si mohou vychutnat občerstvení a nealkoholické nápoje v plážovém baru (sezónní).

Ubytování (k dispozici v závislosti na sezóně):
Dvoulůžkové pokoje: Mají vanu nebo sprchu/WC, vysoušeč vlasů, župany, pantofle, minibar, satelitní TV, WiFi (zdarma), telefon, trezor (zdarma), klimatizaci (individuálně nastavitelná, zdarma), káva /čajovna a balkon nebo terasa.

Rodinné pokoje Standard: Stejným vybavením jako dvoulůžkové pokoje mají navíc možnost spaní.

Pokoje Economy obvykle odpovídají nejlevnější kategorii pokojů. Umístění, velikost a vybavení se mohou lišit od standardních pokojů. Pokud má váš hotel hlavní budovu a vedlejší budovu, ubytování může být jak v hlavní budově, tak ve vedlejší budově. Bohužel nemůžeme přijmout žádné požadavky týkající se vybavení a umístění. Za oddělení odpovídá výhradně hoteliér na místě.

Stravování (dostupné v závislosti na sezóně):
Polopenze nebo all inclusive

Polopenze: snídaně a večeře formou bufetu

All inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Denní občerstvení. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje v inzerovaných časech v barech, které jsou otevřené. Importované nápoje a všechny ostatní doplňky jako čerstvě vymačkané ovocné šťávy za poplatek.

Při jídle se prosím vhodně oblečte.

Děti (k dispozici v závislosti na ročním období):
- Dětské animace pro děti od 4 - 12 let
- Mini klub
- Samostatný dětský bazén u bazénu
- Dětské židle
- Hřiště

Sport/zábava (k dispozici v závislosti na sezóně):
- případně za poplatek: stolní tenis, plážový volejbal, fitness, tenis, masáže, sauna, hammam, spa, wellness sprcha
- Animace pro dospělé

Smíšený:
- Akceptované způsoby platby: American Express, Euro/Master Card, Visa
- praní prádla (za poplatek)
- Úklid pokojů, denně
- domácí zvířata na vyžádání)
- Parkoviště
- Napětí: 220 voltů

kategorie země:
5 hvězd

Poznámka k zemi Řecko:
Ekologická daň/poplatek za odolnost vůči klimatu:
Vezměte prosím na vědomí, že v Řecku se vybírá ekologická daň/poplatek za odolnost vůči klimatu.
To závisí na klasifikaci (kategorie země) hotelu:
U 1* a 2* hotelů/ubytování je daň za pokoj a noc přibližně 1,50 EUR
U 3* hotelů/ubytování je daň za pokoj a noc cca 3 EUR
U 4* hotelů/ubytování je daň za pokoj a noc cca 7 EUR
U 5* hotelů/ubytování je daň za pokoj a noc cca 10 EUR
Ekologická daň/poplatek za odolnost vůči klimatu se platí na místě v hotelu. (změna vyhrazena)

Obecná informace:
Aktuální informace o koronaviru (Covid-19):
Pro vaši vlastní bezpečnost jsou přijímána dalekosáhlá opatření k omezení pandemie koróny ve vaší prázdninové destinaci nebo hotelu. V závislosti na destinaci a regionu to může vést k některým změnám nebo omezením služeb v důsledku vládních pokynů v hotelech, které mohou mít dopad na hotelová zařízení, venkovní zařízení, stravovací služby a aktivity. Kromě toho se na plně očkované, uzdravené nebo neočkované osoby mohou vztahovat odlišné předpisy. Některá zařízení mohou být dostupná pouze plně očkovaným jedincům.

Mimořádné okolnosti způsobené pandemií Corona mohou také nadále vést ke zrušení letů, změnám letových časů/plánů, jakož i uzavření hotelů, pozdějšímu otevření hotelů a nadměrné rezervaci – a to i ve velmi krátké době. V těchto případech se vám budeme snažit co nejrychleji nabídnout vhodnou alternativu. Pokud bychom přesto museli zrušit vaši cestu kvůli Coroně, budeme vás kontaktovat.
Čas příjezdu:
Věnujte prosím pozornost otevírací době recepce. Pokud přijedete mimo provozní dobu recepce, informujte prosím svůj rezervovaný hotel před příjezdem.
Dětské postýlky (neplatí v hotelech pro dospělé):
Dětská postýlka na vyžádání a podle dostupnosti. Můžete být ubytováni v posteli rodičů. V případě potřeby je třeba na místě uhradit příplatek.
Omezená pohyblivost:
Hotelový komplex není z našeho pohledu vhodný pro osoby s omezenou schopností pohybu.
Informace o letu:
Informujte se prosím o pravidlech pro zavazadla, palubním stravování a odbavení pro vaši rezervovanou leteckou společnost online na: http://www.ferien-touristik.de/fluginformation
Pokud jste si zarezervovali let, doprava proběhne v ekonomické třídě.
Minimální věk:
Vezměte prosím na vědomí, že alespoň jeden účastník rezervace musí být starší 18 let.

Noční lety:
Upozorňujeme, že hotelové pokoje jsou v den příjezdu k dispozici pouze od 14:00. Pokud dorazíte před 3:59 následujícího dne, obdržíte svůj rezervovaný pokoj okamžitě.
Cestování, bezpečnost a lékařské rady:
Vzhledem k našim předsmluvním informačním povinnostem obdržíte aktuální cestovní, bezpečnostní a zdravotní informace pro občany EU ještě před rezervací nebo vám je poskytne vaše cestovní kancelář. Tyto informace jsou vám prezentovány na internetových portálech před rezervací.
Sezónní omezení:
Upozorňujeme, že uvedená hotelová zařízení, stravovací služby, venkovní zařízení a aktivity mohou být od poloviny října (15. října) do konce května (31. května) v závislosti na obsazenosti hotelu a počasí dostupné pouze v omezeném rozsahu nebo vůbec. podmínky. Bez ohledu na obsazenost a počasí mohou být v tomto období také uzavřeny nebo zrušeny některé prostory venkovního zařízení a také sportovní a zábavní zařízení.

Jazyk:
Upozorňujeme, že zábavní program, péče o děti a televizní program nemusí být nutně nabízeny v němčině, pokud to není uvedeno v popisu hotelu.
Místní transfer / speciální nebo sportovní zavazadla:
Vezměte prosím na vědomí, že některé hotely vás vysadí na určených zastávkách poblíž vašeho hotelu místo vašeho jednotlivého hotelu/ubytování. Vzhledem k umístění některých hotelů (např. na pěších zónách) v těchto lokalitách nemusí být možné poskytovat službu door-to-door. V takovém případě vás řidiči vysadí na nejbližším možném místě k vašemu ubytování. Poskytovatel nenese odpovědnost za přepravu vašich zavazadel do ubytování.

Rádi bychom vás požádali, abyste informovali svou přepravní agenturu a svůj rezervovaný hotel, pokud během cesty dojde ke zpoždění vašeho letu.
Pokud jste si rezervovali zájezd bez přestupu a dorazíte do rezervovaného hotelu po 18:00, informujte o tom prosím hoteliéra před příjezdem, aby vaše rezervovaná služba zůstala v platnosti.
Vezměte prosím na vědomí, že speciální a sportovní zavazadla u nás musí být zaregistrována před odjezdem a za přepravu na transfery budou účtovány poplatky.

Buchungscodes:
 • SKG0648
 • SKG648


Lage:
Das Strandhotel liegt direkt am Sand-/Kiesstrand (Badeschuhe empfehlenswert) des Urlaubsortes Litochoron. Die nächstgelegene Sehenswürdigkeit ist Archaeological Site of Dion (ca. 8 km). Die nächste Stadt Litohoro liegt ca. 8 km entfernt. Flughafen: SKG ca. 98 km.

Ausstattung:
Das klimatisierte Hotel verfügt über 191 Zimmer verteilt auf einer Etage. Der Innenbereich umfasst Lobby, eine Rezeption (24 h), Safe, Lobbybar, Lounge, Shop und 4 Bars sowie WiFi (in öffentlichen Bereichen). Zur Verfügung steht weiterhin eine TV Lounge mit Sat-TV. Zu den Einrichtungen zählen zudem mehrere Restaurants (mediterran und à-la-carte) mit Klimaanlage. Im Hauptrestaurant können sich die Gäste am Buffet bedienen. Ein beheizbares Hallenbad rundet die Innenausstattung ab. Die Poollandschaft umfasst mehrere Pools sowie eine Poolbar (saisonabhängig) und ein separates Kinderbecken. Darüber hinaus können die Gäste in der hoteleigenen Gartenanlage entspannen. Am Strand und am Pool stehen Sonnenliegen und Sonnenschirme bereit. An der Strandbar (saisonabhängig) können die Gäste Snacks und Erfrischungsgetränke genießen.

Unterbringung (je nach Saison verfügbar):
Doppelzimmer: Verfügen über Bad oder Dusche/WC, Föhn, Bademäntel, Slipper, Minibar, Sat TV, WLAN (kostenfrei), Telefon, Safe (kostenfrei), Klimaanlage (individuell regulierbar, kostenfrei), Kaffee-/Teezubereiter und Balkon oder Terrasse.

Familienzimmer Standard: Verfügen bei gleicher Ausstattung wie die Doppelzimmer über zusätzliche Schlafmöglichkeiten.

Economy Zimmer entsprechen in der Regel der preisgünstigsten Zimmerkategorie. Lage, Größe und Ausstattung können von den Standardzimmern abweichen. Sollte Ihr Hotel über Haupt- und Nebengebäude verfügen, kann die Unterbringung sowohl im Haupthaus als auch im Nebengebäude erfolgen. Leider können wir keine Wünsche bezüglich Ausstattung und Lage entgegen nehmen. Die Einteilung obliegt ausschließlich dem Hotelier vor Ort.

Verpflegung (je nach Saison verfügbar):
Halbpension oder All inklusive

Halbpension: Frühstück und Abendessen in Buffetform

All inklusive: Frühstück, Mittag- und Abendessen in Buffetform. Tagsüber Snacks. Lokale alkoholische und alkoholfreie Getränke zu den ausgeschriebenen Zeiten an den jeweils geöffneten Bars inklusive. Importierte Getränke sowie alle weiteren Extras wie z.B. frisch gepresste Fruchtsäfte gegen Gebühr.

Um angemessene Kleidung zu den Mahlzeiten wird gebeten.

Kinder (je nach Saison verfügbar):
- Kinderanimation für Kinder von 4 - 12 Jahren
- Miniclub
- separates Kinderbecken am Pool
- Kinderstühle
- Spielplatz

Sport / Unterhaltung (je nach Saison verfügbar):
- ggf. gegen Gebühr: Tischtennis, Beach-Volleyball, Fitnessraum, Tennis, Massagen, Sauna, Hamam, Spa, Wellness-Dusche
- Erwachsenenanimation

Sonstiges:
- akzeptierte Zahlungsmittel: American Express, Euro/Master Card, Visa
- Wäsche-Service (gegen Gebühr)
- Zimmerreinigung, täglich
- Haustiere (auf Anfrage)
- Parkmöglichkeiten
- Stromspannung: 220 Volt

Landeskategorie:
5 Sterne

Länderhinweis Griechenland:
Ökosteuer/ Climate resilience levy:
Bitte beachten Sie, dass in Griechenland eine Ökosteuer/ Climate resilience levy erhoben wird.
Diese bemisst sich je nach Klassifizierung (Landeskategorie) des Hotels:
1* und 2* Hotels /Unterkünfte beträgt die Steuer pro Zimmer und pro Nacht ca. 1,50 EUR
3* Hotels /Unterkünfte beträgt die Steuer pro Zimmer und pro Nacht ca. 3 EUR
4* Hotels /Unterkünfte beträgt die Steuer pro Zimmer und pro Nacht ca. 7 EUR
5* Hotels /Unterkünfte beträgt die Steuer pro Zimmer und pro Nacht ca. 10 EUR
Die Oekosteuer/ Climate resilience levy wird vor Ort im Hotel entrichtet. (Änderungen vorbehalten) 

Allgemeine Hinweise:
Aktuelle Information zum Coronavirus (Covid-19):
Zu Ihrer eigenen Sicherheit werden weitreichende Maßnahmen zur Eindämmung der Corona-Pandemie in Ihrem Urlaubsland bzw. Hotel getroffen. Dies kann je nach Destination und Region zu einigen Änderungen bzw. Leistungseinschränkungen aufgrund behördlicher Anweisungen in den Hotels führen, die Auswirkungen auf Hoteleinrichtungen, Außenanlagen, Verpflegungsleistungen und Aktivitäten haben können. Darüber hinaus können abweichende Regelungen für vollständig geimpfte, genesene oder nicht geimpfte Personen gelten. Bestimmte Einrichtungen stehen gegebenenfalls nur vollständig geimpften Personen zur Verfügung.

Die außergewöhnlichen Umstände durch die Corona Pandemie können zudem weiterhin zu Flugstreichungen, Flugzeiten-/Flugplanänderungen sowie Hotelschließungen, spätere Hoteleröffnungen und Überbuchungen führen - auch sehr kurzfristig. Wir bemühen uns, Ihnen in diesen Fällen schnellstmöglich eine angemessene Alternative anzubieten. Sollten wir Ihre Reise dennoch Corona bedingt absagen müssen, werden wir uns mit Ihnen in Verbindung setzen.
Ankunftszeit:
Bitte achten Sie auf die Öffnungszeiten der Rezeption. Sollten Sie außerhalb der Rezeptionszeiten anreisen, informieren Sie bitte Ihr gebuchtes Hotel vor Ihrer Anreise.
Babybetten (gilt nicht in Erwachsenenhotels):
Babybett auf Anfrage und nach Verfügbarkeit. Eventuell erfolgt die Unterbringung im Bett der Eltern. Ggf. ist ein Aufpreis vor Ort zu zahlen.
Eingeschränkte Mobilität:
Aus unserer Sicht ist die Hotelanlage für Menschen mit eingeschränkter Mobilität nicht geeignet.
Fluginformationen:
Bitte informieren Sie sich über Gepäckbestimmungen, Bordverpflegung und Check-in Ihrer gebuchten Fluggesellschaft im Internet unter: http://www.ferien-touristik.de/fluginformationen
Sollten Sie eine Flugreise gebucht haben, findet die Beförderung in der Economy – Klasse statt.
Mindestalter:
Bitte beachten Sie, dass mindestens ein Reiseteilnehmer der Buchung 18 Jahre alt sein muss.

Nachtflüge:
Bitte beachten Sie, dass die Hotelzimmer am Anreisetag landesüblich erst ab ca. 14 Uhr zur Verfügung stehen. Bei einer Ankunftszeit am Folgetag bis 3:59 Uhr morgens erhalten Sie sofort Ihr gebuchtes Zimmer.
Reise-, Sicherheits- und medizinische Hinweise:
Aktuelle Reise-, Sicherheits- sowie medizinische Hinweise für EU-Bürger erhalten Sie aufgrund unserer vorvertraglichen Informationspflichten vor Buchung übermittelt beziehungsweise von Ihrem Reisebüro ausgehändigt. Auf den Internetportalen werden Ihnen diese Informationen vor Buchung dargestellt.
Saisonale Einschränkungen:
Bitte beachten Sie, dass die angegebenen Hoteleinrichtungen, Verpflegungsleistungen, Außenanlagen und Aktivitäten von Mitte Oktober (15.10.) bis Ende Mai (31.05.) je nach Hotelauslastung und Witterungsbedingungen nur eingeschränkt oder gar nicht zur Verfügung stehen können. Einige Bereiche der Außenanlage sowie Sport- und Unterhaltungsmöglichkeiten können auch unabhängig von Auslastung und Wetter geschlossen sein bzw. zu diesem Zeitraum gestrichen werden.

Sprache:
Bitte beachten Sie, dass das Unterhaltungsprogramm, die Kinderbetreuung und das Fernsehprogramm nicht zwangsläufig in deutscher Sprache angeboten werden, solange nichts genaueres in unserer Hotelbeschreibung aufgeführt wird.
Transfer vor Ort / Sonder- bzw. Sportgepäck:
Bitte beachten Sie, dass Sie bei manchen Hotels an vorgeschriebenen Haltepunkten in der Nähe Ihres Hotels abgesetzt werden, anstelle Ihres/r individuellen Hotels/Unterkunft. Aufgrund der Lage einiger Hotels (z.B. in Fußgängerzonen) in diesen Orten, ist es eventuell nicht möglich, einen Tür-zu-Tür-Service zu bieten. In diesem Fall werden die Fahrer Sie an der nächstmöglichen Stelle zu Ihrer Unterkunft absetzen. Der Anbieter ist nicht für den Transport Ihres Gepäcks zur Unterkunft verantwortlich.

Wir möchten Sie höflich bitten, Ihre Transfer Agentur sowie Ihr gebuchtes Hotel zu informieren, sofern es während der Anreise zu Verzögerungen Ihres Fluges kommen sollte.
Wenn Sie eine Reise ohne Transfer gebucht haben und nach 18 Uhr in Ihrem gebuchten Hotel ankommen, dann informieren Sie bitte den Hotelier vor Ihrer Anreise, damit Ihre gebuchte Leistung gewährt bleibt.
Bitte beachten Sie, dass Sonder- und Sportgepäck vor Abreise bei uns angemeldet werden muss und Kosten für die Beförderung auf den Transfers anfallen.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže Pláž 0 m
 • Vzdálenost od centra města Centrum 5 km
 • Klimatizace Klimatizace ano
 • Vnější bazén Vnější bazén ano
 • Vnitřní bazén Vnitřní bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV TV ano
 • Minibar, Bar Minibar ano
 • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén Dětský koutek ano
 • Tenis, Volejbal Tenis ano
 • Fitness Fitness ano
 • Animační programy Animační programy ano
 • Bezbariérový přístup Bezbariérový přístup ano
 • Domácí zvířata povolena Domácí zvířata povolena ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
 • Kavárna Kavárna ano
 • Kuchyňský kout Kuchyňský kout ano

Recenze ubytování

Výborné (na základě 4 hodnocení)

Hodnocení 4,7 / 5

Ubytování 4,3 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 4,9 / 5

Cena 4,7 / 5

Původ recenzí: Je-li recenze označena jako "ověřená recenze", prokazatelně pochází od našeho zákazníka.

Tento hotel je 23. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 621 v Olympská riviéra.

Eszter D.

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze (Invia.hu) Datum pobytu 13.8. - 19.8.2023 Hodnoceno: Srpen 2023

Dion Palace Hodnocení: 4/5 Řecko, Olympská riviéra

Poloha ubytování a služby byly skvělé.

Poloha ubytování a služby byly skvělé.

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Strava
Obsluha restaurace byla vynikající, každý si našel to své.

Služby hotelu
Se všemi službami jsme byli spokojeni.

Pláž
Hotel měl vlastní pláž mimo bazény. Lehátka a slunečníky byly k dispozici pro všechny, pláž i dvůr čisté a uklizené.

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Zákazník nechtěl zveřejnit své jméno

Hodnocení 4,9 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 10.4. - 16.4.2022 Hodnoceno: Duben 2022

Dion Palace Hodnocení: 4/5 Řecko, Olympská riviéra

Klidné místo a ideální pro rodinnou dovolenou.

Klidné místo a ideální pro rodinnou dovolenou.

Ubytování 4,5 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Ubytování skvělé, každý den byla výměna osušek, čistota pokoje vynikající a krásný výhled a velký balkón.

Strava
Beze slov. Veliký výběr různých druhů pokrmů s tím, že každý si najde své. Personál velice přátelský a vstřícný.

Služby hotelu
Velice dobré

Pláž
Soukromá pláž přístupná hned z hotelu. Pláž kombinace písku a kamínků.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Filtrovat recenze

Eszter D.

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze (Invia.hu) Datum pobytu 13.8. - 19.8.2023 Hodnoceno: Srpen 2023

Dion Palace Hodnocení: 4/5 Řecko, Olympská riviéra

Poloha ubytování a služby byly skvělé.

Poloha ubytování a služby byly skvělé.

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Strava
Obsluha restaurace byla vynikající, každý si našel to své.

Služby hotelu
Se všemi službami jsme byli spokojeni.

Pláž
Hotel měl vlastní pláž mimo bazény. Lehátka a slunečníky byly k dispozici pro všechny, pláž i dvůr čisté a uklizené.

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Zákazník nechtěl zveřejnit své jméno

Hodnocení 4,9 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 10.4. - 16.4.2022 Hodnoceno: Duben 2022

Dion Palace Hodnocení: 4/5 Řecko, Olympská riviéra

Klidné místo a ideální pro rodinnou dovolenou.

Klidné místo a ideální pro rodinnou dovolenou.

Ubytování 4,5 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Ubytování skvělé, každý den byla výměna osušek, čistota pokoje vynikající a krásný výhled a velký balkón.

Strava
Beze slov. Veliký výběr různých druhů pokrmů s tím, že každý si najde své. Personál velice přátelský a vstřícný.

Služby hotelu
Velice dobré

Pláž
Soukromá pláž přístupná hned z hotelu. Pláž kombinace písku a kamínků.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Karol B.

Hodnocení 3,0 / 5

Neověřená recenze Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Dion Palace Hodnocení: 4/5 Řecko, Olympská riviéra

Pomer cena/hodnota nezodpoveda cene. V resorte nie je dokopy co robit. Odporucal by som tento hotel iba rodinam s malymi detmi alebo dochodcom, ktory nechcu nic robit iba lezat na plazi (mimochodom nie pieskovej!!!!!). Ak si nepoziciate auto tak sa unudite k smrti ...Ziadny iny program okrem zivej hudby, ktora je kazdy druhy den tu nie je (ak nepocitam kurz varenia a hodinu grectiny) ...

Pomer cena/hodnota nezodpoveda cene. V resorte nie je dokopy co robit. Odporucal by som tento hotel iba rodinam s malymi detmi alebo dochodcom, ktory nechcu nic robit iba lezat na plazi (mimochodom nie pieskovej!!!!!). Ak si nepoziciate auto tak sa unudite k smrti ...Ziadny iny program okrem zivej hudby, ktora je kazdy druhy den tu nie je (ak nepocitam kurz varenia a hodinu grectiny) ...

Ubytování 3,0 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolí 2,5 / 5

Cena 2,0 / 5

Ubytování
Prvy raz nam dali izbu kam celkom dost zatekalo do kupelne z plafona. Zatekalo to riadne dlhy cas, kedze zarubne boli uplne odhnite a bola silno citit plesen ... :( Po reklamacii nam dali izbu priamo v hlavnej budove tak ako davaju izby nemcom a francuzom ...

Iba pre zaujimavost. Myslite si, ze tu izbu opravili, alebo ze uz ju dalej neprenajimali? Ale kdeze. Prenajali ju dalsim hostom :D

Strava
Vyborna, nie je co vytknut. Akurat na ranajkach mi chybala cista voda, kedze nepijem sladene napoje ... Miesane napoje v baroch dost predrazene. Miesane drinky 9 - 10 eur, kava 3,5 eur. Pride mi to dost ....

Služby hotelu
Male mnozstvo aktivit. Je citelny rozdiel ci ste zo zapadnej europy alebo z vychodnej ... Personal sa prihovori iba Francuzom, Nemcom, Anglicanom ... My z vychodneho bloku sme boli priehladni ako vzduch :) Nie ze by som potreboval, aby sa mi niekto kazdy den prihovaral, alebo bolo to velmi velmi okate ... Treba prist cez rakusku cestovku, mozno sa budu zaujimat aj o slovakov :))

Pláž
Plaz urcite nie je pieskova, je to velke zavadzanie cestovkou .... Voda bola cista. Slnecniky s lehatkami boli zdarma, co vo velkom vyuzivali bud miestni obyvatelia, alebo turisti z okolitych hotelov. Nebol tam ziadny zamestnanec, ktory by dohliadal na to, aby to sluzilo len pre ubytovanych hosti ...

Kludne si objednajte ubytovanie za tretinovu cenu oproti hotelu a mozete chodit s radostou na plaz hotela a budete mat zadarmo pobyt na plazi .... Toto nam naozaj dost vadilo, ze sme si zaplatili za nieco co vyuzivali cudzi ludia ...

Byla tato recenze užitečná? (5) (0)

Zákazník nechtěl zveřejnit své jméno

Hodnocení 4,5 / 5

Ověřená recenze (Invia.sk) Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Dion Palace Hodnocení: 4/5 Řecko, Olympská riviéra

Super

Super

Ubytování 4,5 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Pavel H.

Hodnocení 4,9 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Dion Palace Hodnocení: 4/5 Řecko, Olympská riviéra

Dokonalá dovolená přesně podle našich představ. Zvláštní ohodnocení pro naši delegatku Lubicu, která dokáže poutavě vykládat o Řecku.

Dokonalá dovolená přesně podle našich představ. Zvláštní ohodnocení pro naši delegatku Lubicu, která dokáže poutavě vykládat o Řecku.

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Krásný komplex pokojů do zahrad. Vybavení pokojů v naprostém pořádku v celku dobře udržované. Čistota a úklid bez problémů.

Strava
Velký výběr jídel jak na snídani, oběd i večeři. Není co vytknout.

Služby hotelu
Personal úctivý a vstřícný. Služby výborné.

Pláž
Několik bazénu a barů v rámci hotelového komplexu. Krásná pláž z dalším barem vybavena lehátky a slunečníky. Pláž písečná vstup do moře písek a oblázky. Dno písečné dlouhy pozvolný sestup do moře, takže vhodné i pro děti.

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 22 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další hotely, které by vás mohly zaujmout