Orea Eleni Hodnocení: 3/5
od 8 990 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 8 990 Kč za os.
od 10 839 Kč za os.
od 6 563 Kč za os.
od 7 005 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 6 hodnocení)
Martina Č.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Malý hotýlek ve vesničce Massandala přímo u moře. Pokoje čisté, výměna ložního prádla dle potřeby. Funkční klimatizace. Není co vytknout.
Malý hotýlek ve vesničce Massandala přímo u moře. Pokoje čisté, výměna ložního prádla dle potřeby. Funkční klimatizace. Není co vytknout.
Malá pláž před hotelem - udržovaná, v případě nedostatku slunečníků zajistili dodatečné podél pláže. Obsluha na pláži fungovala skvele
StravaSnidane: chutné, lec skromné co do vyberu
Vecere: nadmíru vynikající
V blízkém okolí obchůdky s potravinami, ovocem, pekařství i s chutným kebabem
Sluzby: rodinný hotel s maximální péči o klienty
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Vladislava Petrová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vadily nám především nedopalky od cigaret na pláži, jinak ok.
StravaJídla dostatek, jídlo bylo dobré. Trochu zklamání bylo z omezení výběru, někdy se výběr jídel k večeři zúžil ze tří jídel na jedno, což bude pravděpodobně způsobeno blížícím se koncem sezony (poslední dekáda září).
UbytováníUbytování velmi dobré. Koupelna spíše méně vybavená (chyběli třeba háčky, zásuvka na fén). Bydleli jsme v posledním patře a ve stropě byl otvor na půdu, kudy lítali komáři.
SlužbyCelkem slušné
Byla tato recenze užitečná? (6) (0)
Filtrovat recenze
Lenka C.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Příjemné, na Řecko dost pěkný rodinný hotel, majitel se o nás pěkně staral, v hotelu je restaurace, bar, dětské hřiště. Je vhodný pro lidi, kteří chtějí klid, ve vesnici, kde je hotel, opravdu nic jiného není, ani půjčovna aut. Skútr jsme si museli půjčit v Nei Pori, kde je jedna půjčovna. V hotelu je restaurace, bar, dětské hřiště hotelu a tedy i na pláži, která je hned vedle, snad ani ne 100 lidí.
Příjemné, na Řecko dost pěkný rodinný hotel, majitel se o nás pěkně staral, v hotelu je restaurace, bar, dětské hřiště. Je vhodný pro lidi, kteří chtějí klid, ve vesnici, kde je hotel, opravdu nic jiného není, ani půjčovna aut. Skútr jsme si museli půjčit v Nei Pori, kde je jedna půjčovna. V hotelu je restaurace, bar, dětské hřiště hotelu a tedy i na pláži, která je hned vedle, snad ani ne 100 lidí.
Pláž krásná, písčitá, zpočátku klesá, byla jsem po ramena (164 cm) na 15 metrech, ale potom opět dlouhá mělčina. Nebyly medúzy, žádná špína, jen malé rybičky. Odpoledne moře vyplavovalo trošku trávy. Lehátka u pláže patří hotelu, jsou bez poplatku. Není ani nutné si objednávat v plážovém baru občerstvení, abyste mohli lehátka použít, ale dáte si ho stejně:-)
Stravasnídaně klasika jeko všude. Večeře ok, servírované, vždy tzaziky, zeleninový salát, chléb, a nějaké hlavní jídlo...hodně maso a hranolky.
UbytováníPokoj byl čistý. koupelna i WC čisté opět nad poměry v Řecku, nepáchl odpad. Personál byl vstřícný.
SlužbyVšichni byli ochotní a vstřícní, maijitel hotelu, recepční, personál, obsluha na pláži. Snad nejvíce paní Pekarovičová - delegátka CK Greecetour, starala se o nás velmi dobře, Nebyl příplatek za klimatizaci, ta fungovala velmi dobře.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Martina Č.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Malý hotýlek ve vesničce Massandala přímo u moře. Pokoje čisté, výměna ložního prádla dle potřeby. Funkční klimatizace. Není co vytknout.
Malý hotýlek ve vesničce Massandala přímo u moře. Pokoje čisté, výměna ložního prádla dle potřeby. Funkční klimatizace. Není co vytknout.
Malá pláž před hotelem - udržovaná, v případě nedostatku slunečníků zajistili dodatečné podél pláže. Obsluha na pláži fungovala skvele
StravaSnidane: chutné, lec skromné co do vyberu
Vecere: nadmíru vynikající
V blízkém okolí obchůdky s potravinami, ovocem, pekařství i s chutným kebabem
Sluzby: rodinný hotel s maximální péči o klienty
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Zdeněk J.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
dovolená se nám líbila, počasí vyšlo.
dovolená se nám líbila, počasí vyšlo.
velmi pěkná pláž, blízko u hotelu, obsluha přímo pod deštník k lehátkům, žádné přemrštěné ceny, voda v pet láhvi (třetinka) zdarma ke kávě, nebo k jakékoliv objednávce. Čistota pláže velmi špatná, všude se povalovali vajgly od cigaret a papírky a obaly od vypité kávy nebo pet-láhve. Prostě hotelovou pláž s lehátky a deštníky nikdo neuklízel, nebo velmi špatně.
StravaSe stravou jsme spokojení nebyli, snídaně stále stejná, na večeři jedno jídlo bez možnosti výběru.
Ač jsme byli v Řecku, ani jeden den jsme neměli typickou řeckou stravu. Stále napodobovali, a to velmi špatně italskou kuchyni.
pokoj velmi pěkný s výhledem na moře, prostorný balkón (terasa).
SlužbyChybělo nám možnost půjčení sportovního vybavení, jinak personál ochotný, usměvavý.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Blanka Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Za ty peníze dobrá dovolená
Za ty peníze dobrá dovolená
Pláž velice příjemná, obsluha na pláži vzorná, lehátek vždy dostatek, průběžně rovnány a odklízeny odpadky. Moře čisté, ale zato s velkými modrými medúzami, které nic nedělaly, ale byly nepříjemné už svou přítomností. Pak se moře rozbouřilo. připlavaly rostliny.
StravaMěly jsme polopenzi, jídla bylo dost, ale stále stejné. Večeře servírované byly vždy příjemným překvapením. Moc dobré!!!
UbytováníHotel zřejmě prochází postupnou celkovou rekonstrukcí, pěkně udělané sociálky, ale špatně odtékal odpad ze sprchy, sem tam nějaký mraveneček.... Pokojíček malý, ale nám stačil, vyměnila bych skříň, protože byla jen na ramínka, část s přihrádkami chyběla
Služby*** hvězdičkový hotel, no. Ručníky vyměnili jen jednou, s úklidem to také nepřeháněli.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Vladislava Petrová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2010 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vadily nám především nedopalky od cigaret na pláži, jinak ok.
StravaJídla dostatek, jídlo bylo dobré. Trochu zklamání bylo z omezení výběru, někdy se výběr jídel k večeři zúžil ze tří jídel na jedno, což bude pravděpodobně způsobeno blížícím se koncem sezony (poslední dekáda září).
UbytováníUbytování velmi dobré. Koupelna spíše méně vybavená (chyběli třeba háčky, zásuvka na fén). Bydleli jsme v posledním patře a ve stropě byl otvor na půdu, kudy lítali komáři.
SlužbyCelkem slušné
Byla tato recenze užitečná? (6) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.