Orea Eleni Hodnocení: 3/5
od 8 990 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 8 990 Kč za os.
od 10 839 Kč za os.
od 6 563 Kč za os.
od 7 026 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 3 hodnocení)
Nikolett F.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel je tichý, každý den uklízený. Personál je milý a ochotný, je kdykoli k dispozici hostům. My jsme byli velmi spokojeni.
Hotel je tichý, každý den uklízený. Personál je milý a ochotný, je kdykoli k dispozici hostům. My jsme byli velmi spokojeni.
V blízkosti je několik pláží, ale bohužel je ve vodě hodně mořských řas. Dokonce i na vyčištěných místech.
StravaPokud hosté kvůli fakultativním programům nestihnou snídani, připraví jim snídaňový balíček. Jednou jsme dokonce nestihli večeři, ale i to vyřešili.
UbytováníNáš pokoj měl perfektní velikost pro 2 osoby, s nádherným výhledem na moře.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Márta M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Všechno bylo naprosto skvělé, velmi jsme si to užili. Výhled z hotelu byl dokonalý, protože bylo možné velmi dobře vidět pohoří Olymp i pobřeží. Čistota byla, jídlo bylo dostatečné a také chutné.
Všechno bylo naprosto skvělé, velmi jsme si to užili. Výhled z hotelu byl dokonalý, protože bylo možné velmi dobře vidět pohoří Olymp i pobřeží. Čistota byla, jídlo bylo dostatečné a také chutné.
U hotelu byla blízko pláž, ale i v okolí centra bylo koupaliště, které bylo pro nás trochu přeplněné. Čistota blízké pláže byla trochu zanedbaná, ale ne katastrofální, pár odpadkových košů by se tam hodilo. Jinak byla voda velmi čistá.
StravaJídla byla velmi chutná, vynikající jak co do množství, tak kvality. Jídlo probíhalo vždy včas. Bohatá snídaně.
UbytováníKvalita ubytování byla vynikající, dobře vybavené a pohodlné.
SlužbyBylo to pro nás zcela uspokojivé. Klimatizace fungovala, televize s maďarskými kanály, lednička, trezor atd.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (9) (0)
Filtrovat recenze
Nikolett F.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel je tichý, každý den uklízený. Personál je milý a ochotný, je kdykoli k dispozici hostům. My jsme byli velmi spokojeni.
Hotel je tichý, každý den uklízený. Personál je milý a ochotný, je kdykoli k dispozici hostům. My jsme byli velmi spokojeni.
V blízkosti je několik pláží, ale bohužel je ve vodě hodně mořských řas. Dokonce i na vyčištěných místech.
StravaPokud hosté kvůli fakultativním programům nestihnou snídani, připraví jim snídaňový balíček. Jednou jsme dokonce nestihli večeři, ale i to vyřešili.
UbytováníNáš pokoj měl perfektní velikost pro 2 osoby, s nádherným výhledem na moře.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Márta M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Všechno bylo naprosto skvělé, velmi jsme si to užili. Výhled z hotelu byl dokonalý, protože bylo možné velmi dobře vidět pohoří Olymp i pobřeží. Čistota byla, jídlo bylo dostatečné a také chutné.
Všechno bylo naprosto skvělé, velmi jsme si to užili. Výhled z hotelu byl dokonalý, protože bylo možné velmi dobře vidět pohoří Olymp i pobřeží. Čistota byla, jídlo bylo dostatečné a také chutné.
U hotelu byla blízko pláž, ale i v okolí centra bylo koupaliště, které bylo pro nás trochu přeplněné. Čistota blízké pláže byla trochu zanedbaná, ale ne katastrofální, pár odpadkových košů by se tam hodilo. Jinak byla voda velmi čistá.
StravaJídla byla velmi chutná, vynikající jak co do množství, tak kvality. Jídlo probíhalo vždy včas. Bohatá snídaně.
UbytováníKvalita ubytování byla vynikající, dobře vybavené a pohodlné.
SlužbyBylo to pro nás zcela uspokojivé. Klimatizace fungovala, televize s maďarskými kanály, lednička, trezor atd.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (9) (0)
Éva Harazin
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel neposkytl to, co bylo uvedeno na dnešních fotografiích, byl opotřebovaný... Kvůli nějaké hlučné sportovní akci byli ubytováni mladí lidé, to by nebyl problém, ale když od 23 hodin do 3 ráno bouchali dveřmi, běhali a křičeli, to už bylo opravdu nepříjemné. Jedním slovem, o odpočinku v pokoji nemohla být řeč. Cestovala jsem s kamarádkou a zajímavé bylo, že jsme dostaly jen jednu dvojitou prostěradlo na přikrytí přes noc, po opakovaných žádostech jsme za 5 dní dostaly další. Po 5 dnech nám konečně opravili sprchu, ve svých 55 letech jsem musela sedět ve vaně sprchy a mýt se přes kohoutek... toto jsme také opakovaně žádaly o opravu v několika jazycích! Jedním slovem, naše dovolená byla hrozná, a to za tolik peněz!
Hotel neposkytl to, co bylo uvedeno na dnešních fotografiích, byl opotřebovaný... Kvůli nějaké hlučné sportovní akci byli ubytováni mladí lidé, to by nebyl problém, ale když od 23 hodin do 3 ráno bouchali dveřmi, běhali a křičeli, to už bylo opravdu nepříjemné. Jedním slovem, o odpočinku v pokoji nemohla být řeč. Cestovala jsem s kamarádkou a zajímavé bylo, že jsme dostaly jen jednu dvojitou prostěradlo na přikrytí přes noc, po opakovaných žádostech jsme za 5 dní dostaly další. Po 5 dnech nám konečně opravili sprchu, ve svých 55 letech jsem musela sedět ve vaně sprchy a mýt se přes kohoutek... toto jsme také opakovaně žádaly o opravu v několika jazycích! Jedním slovem, naše dovolená byla hrozná, a to za tolik peněz!
Znečištěné, to je bohužel lidská nedbalost... VODA: také protože byla velmi rozbouřená a přinesla spoustu rostlin a odpadků, opravdu ji nečistili... Hlučné...
StravaSnídaně byla relativně dobrá, ale žádná rozmanitost nebyla, snad jen v ovoci a dezertu. Všechno bylo studené / míchaná vejce, vařené párky, teplý sendvič / a to jsou teplá jídla, takže nepoživatelná. Každý den bylo připraveno to samé po dobu 7 dnů. Ale večeře byla pod kritikou. Za 6 dní dvakrát pečené kuřecí stehno s bezchutným salátem. Ostatní dny také nepoživatelná jídla předkládaná... Žádné ubrousky, sůl, pepř, ocet, ani studená voda, dostali jsme jen takovou vlažnou. Přitom tohle všechno bylo na prvním malém bufetu samozřejmostí... NE??? Na ovoce bylo třeba upozornit, protože na to často zapomínali. Suché pečivo bylo dvakrát stejné. NEMŮŽU UVĚŘIT, ŽE NENÍ MOŽNÉ VYROBIT ZA 6 DNÍ ROZMANITOST a alespoň ze dvou druhů vybírat na tříhvězdičkovém místě. Toto stravování je nic, utratili jsme hodně peněz za jídlo, protože se dá říct, že téměř žádné jídlo nebylo jedlé.
UbytováníTragické, neodpovídá své kategorii, nulové../ Opotřebovaný, roztrhaný nábytek, kohoutky nefungují, nedostatek potřeb pro spaní. Ručníky vyměnili jednou, přitom slibovali výměnu každý druhý den. Čistota byla vyhovující. Velmi hlučné, jako u mládežnické ubytovny, bouchání dveří, křik, blízkost lunaparku a jeho hluk, není vhodné k odpočinku.
SlužbySlužba: Úklid, nic jiného nebylo....
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (8) (2)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...