Dafni Plus Hodnocení: 3/5
od 10 989 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 10 989 Kč za os.
od 7 022 Kč za os.
od 9 141 Kč za os.
od 8 180 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 34 hodnocení)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (1)
Vanda D.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Jan Č.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Za danou cenu to byla krásná dovolená!
Delegátka byla naprosto úžasná. Cestou z letiště nám všechno potřebné popsala, takže člověk nemusel nic hledat. Další info k místu pobytu jsme dostali na úvodní schůzce. I na zpáteční cestě se o vše postarala.
Vyplatí se udělat si výlet na nedaleký rozlehlý hrad - dá se tam dojít v pohodě pěšky, na zpátek případně "vláčkem" (speciální auto s vagónky), který jezdí po pobřeží. Prohlídka hradu je v rámci některých zájezdů.
Od místních kanceláří se dají koupit různé zájezdy - doporučuji. Někteří jejich prodavači umí slovensky (česky ne), stejně tak průvodci. Jeli jsme na Meteoru, což bylo úžasné! Doporučuji! V autobuse byli samí Srbové, výklad v srbštině, ale i ve slovenštině. Ceny jsou cca o 10 euro nižší než od české ck, která ty samé zájezdy nabízí při příjezdu (a kupuje je stejně od místních cestovek).
Za danou cenu to byla krásná dovolená!
Delegátka byla naprosto úžasná. Cestou z letiště nám všechno potřebné popsala, takže člověk nemusel nic hledat. Další info k místu pobytu jsme dostali na úvodní schůzce. I na zpáteční cestě se o vše postarala.
Vyplatí se udělat si výlet na nedaleký rozlehlý hrad - dá se tam dojít v pohodě pěšky, na zpátek případně "vláčkem" (speciální auto s vagónky), který jezdí po pobřeží. Prohlídka hradu je v rámci některých zájezdů.
Od místních kanceláří se dají koupit různé zájezdy - doporučuji. Někteří jejich prodavači umí slovensky (česky ne), stejně tak průvodci. Jeli jsme na Meteoru, což bylo úžasné! Doporučuji! V autobuse byli samí Srbové, výklad v srbštině, ale i ve slovenštině. Ceny jsou cca o 10 euro nižší než od české ck, která ty samé zájezdy nabízí při příjezdu (a kupuje je stejně od místních cestovek).
- voda čístá, písek
- vstup do vody velmi pozvolný
- voda je v září již chladnější, ale mě to vyhovuje
- 2x jsem viděl krásnou modrou medůzu, která nežahá (dá se vzít do ruky)
- pláže relativně čisté, ale občas jsou v písku vajgly, které nikdo neuklízí - jezdí sem v září dost Srbů, kteří často kouří
- na pláži jsou sprchy, kde si člověk může při odchodu omýt nohy od písku
- převlékací kabinky
- bez plavčíků (na vlastní nebezpečí)
- velké množství restaurací - běžné jídlo stojí kolem 8 - 10 euro, velká 1,5 litrová voda stojí 1 euro, pivo 3,5 eura, víno jako u nás
- jídlo mají ve všech restauracích podobné kvality, vše dobré
- různá grilovaná masa s hranolky, řecký salát, ryby, mořské potvory, musaka, pizza, těstoviny - po 10 dnech se to už trochu opakuje, ale vůbec mi to nevadilo
- často dávají zdarma jako pozornost podniku nějaký moučník nebo nanuky
- doporučuju především jehněčí maso
- ubytování pěkné - kuchyňka s vybavením (nádobí, varná konvice, dvojplotna, kterou jsme ani nevyužili, balkon
- v hotelu se v průběhu pobytu neuklízí, ale 1x se mění ručníky
- budova je na klidném místě, stěny jsou však "papírové", takže nesmíte mít smůlu na hlučné sousedy - je vše slyšet
- možnost zdarma si půjčit slunečník nebo nafukovací lehátko
- dole ve vstupní hale je pračka, která však byla momentálně rozbitá
- před vstupem do budovy je voda na osprchování nohou
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Kateřina Hejzlarová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Místo je spíše klidnější, moře tady není nic moc, oproti jiným místům v Řecku. Pláže jsou velké a jsou tu sprchy a velmi blízko taverny. Obsluha a jídlo nemá nejmenší chybu. Je zde krásný výhled na olympské pohoří. Dá se tady prožít krásná a pohodová dovolená.
Místo je spíše klidnější, moře tady není nic moc, oproti jiným místům v Řecku. Pláže jsou velké a jsou tu sprchy a velmi blízko taverny. Obsluha a jídlo nemá nejmenší chybu. Je zde krásný výhled na olympské pohoří. Dá se tady prožít krásná a pohodová dovolená.
Pláže jsou velké s lehátky a v blízkosti taveren. Jsou naprosto čisté se sprchami. Kolem pláže vede promenáda, kde se skvěle běhá kousek od moře a s výhledem na Olymp.
StravaStrava v Řecku je dokonalá a dá se říct, že oblivnila naše stravování už mnoho let. Řekové jsou úžasní kuchaři, obsluha úžasná. Po příjezdu domů postrádám ještě hodně dlouho... :-)
UbytováníStudio Efi je takový průměrný malý hotýlek.
Službyodpovídá ceně zájezdu
Byla tato recenze užitečná? (3) (0)
Jiří Šamša
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
krásné prostředí
krásné prostředí
čistá a velmi prostorná
Stravabez stravy
Ubytováníklid,čisto
Službyskvělé
Byla tato recenze užitečná? (0) (1)
Iva Svobodova
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená cekově vydařená,krásné počasí,teplé moře a dobré jídlo.Nic víc pro nás není potřeba.Samozřejmě fajn lidi což řekové jsou.
Dovolená cekově vydařená,krásné počasí,teplé moře a dobré jídlo.Nic víc pro nás není potřeba.Samozřejmě fajn lidi což řekové jsou.
Pláž jako vždy výborna, čistá,kvalitní obsluha dvě lehatka a slunečník 6e za den při konzumaci.Pres poledne když si na lehátku nechate ručník a jdete domů tak po návratu nic neplatíte znovu nikdo po nas nikdy nic nechtěl.Píšu to proto,že někde jsem četla,že po opuštěni lehatka se znovu vyžaduje konzumace u nás tomu tak nebylo.JInak pláž velmi vhodná pro děti píseček a daleko mělko.
StravaTaverny ,pizeria Volcano výborná, česká majitelka výborná pizza i těstoviny skvělé, vřele doporučuji.No a pak gyros za 2,50e velká porce také vynikajíci jsme na rok dopředu přejedeni.
UbytováníUbytování bylo celkem příjemné i když nějaké vylepšení by potřebovalo,Studia čistá ,ale koupelnička malinká takže všude plno vody,ale na řecké poměry klasika.Kuchynka ,lednice nějaké nádobí nam dostačovalo,na jídlo jsme chodili tak různě do místních taveren.Majitelka paní Efi příjemná starší paní.Na přespání dobré.
Službynijak jsme nevyužili
Byla tato recenze užitečná? (4) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.