Olimpion Melathron
od 18 543 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 18 543 Kč za os.
od 11 821 Kč za os.
od 11 259 Kč za os.
od 14 389 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 8 hodnocení)
Marie A.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
To co jsme očekávaly, tak jsme dostaly. Dovolená se nám líbila, k moři to nebylo,až tak daleko.
Asi těch 80 m. Delegátka je skvělá, komunikovaly jsme přes telefon sms. Jen jsme byly na docela
rušné ulici, což by někomu mohlo vadit. Obchodů je dost se vším možným. Cesta autobusem je asi 20hod.
Řidiči jsou milý a snaží se ve všem vyhovět. Vřele doporučuji všem nenáročným zákazníkům.Pro nás moc pěkná dovolená.
To co jsme očekávaly, tak jsme dostaly. Dovolená se nám líbila, k moři to nebylo,až tak daleko.
Asi těch 80 m. Delegátka je skvělá, komunikovaly jsme přes telefon sms. Jen jsme byly na docela
rušné ulici, což by někomu mohlo vadit. Obchodů je dost se vším možným. Cesta autobusem je asi 20hod.
Řidiči jsou milý a snaží se ve všem vyhovět. Vřele doporučuji všem nenáročným zákazníkům.Pro nás moc pěkná dovolená.
Pláž je písečná, docela udržovaná. Vhodná i pro děti, které si to docela užijí. Po pár metrech byla hloubka, ale
ta se zase mění kde člověk stačí, takže míčové hry se dají hrát a u kraje to nikoho neobtěžuje. Je tam dost prostoru na plážový volejbal nebo jiné spol. hry. Jsou tam sprchy a čas od času i nějaké WC. Lehátka se slunečníky jsou k dispozice a neplatí se za ně, jen bychom si měly koupit nějaké pití, apod. Ledová káva se
hodí.
Měly jsme zaplacenou polopenzi a ke stravování nemám žádné námitky. Jídlo bylo skvělé, obsluha také.
Vřele doporučuji.
Ubytování bylo pěkné,čisté jednoduše zařízené, ale účelně. Měla jsem pokoj pro tři osoby, takže jedna dvojpostel a jedna postel. Dva balkony, sprcha s toaletou dohromady a malá kuchyňka s lednicí a
nejzákladnějším vybavení. Nám to stačilo chodily jsme na jídlo. Otvírák chyběl.Velka skříň a televize.
Na balkoně stůl a židle a sušák. Jen rušnější ulice.
Nic jsme vlastně nepotřebovaly, ale i přesto nám přinesly v sobotu večer nové čisté povlečení.
Byla tato recenze užitečná? (10) (0)
Mirka B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Mirka B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Jitřenka Marková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
bezva dovolená
bezva dovolená
Pláž se mi moc líbila, je velká a i když se sešlo hodně lidí, nebyla přeplněná, Písek je hrubý takže se nelepí a ani při větru nelítá. Voda byla příjemně teplá ale nebyla průzračná, asi právě proto, že je písčitý břeh.
Stravastravovala jsem se z vlastních zásob, ale v městečku je velká možnost si něco dobrého koupit a v taverně naproti ubytování se dobře vaří
Ubytovánípokoj pěkný, čistý a světlý, pouze koupelna malá, sprchový kout bez závěsu, takže při sprchování voda až v pokoji, a bez ručníků.
Službypaní majitelka se moc nestará, na převlečení dostanete v půli pobytu silonovou tašku s čistým povlečením a "urob si sám". Úklid pokoje je taky na rekreantovi. Mně to třeba nevadilo, jen konstatuji. A jinak to bylo všechno v pohodě.
Byla tato recenze užitečná? (5) (0)
Marie A.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
To co jsme očekávaly, tak jsme dostaly. Dovolená se nám líbila, k moři to nebylo,až tak daleko.
Asi těch 80 m. Delegátka je skvělá, komunikovaly jsme přes telefon sms. Jen jsme byly na docela
rušné ulici, což by někomu mohlo vadit. Obchodů je dost se vším možným. Cesta autobusem je asi 20hod.
Řidiči jsou milý a snaží se ve všem vyhovět. Vřele doporučuji všem nenáročným zákazníkům.Pro nás moc pěkná dovolená.
To co jsme očekávaly, tak jsme dostaly. Dovolená se nám líbila, k moři to nebylo,až tak daleko.
Asi těch 80 m. Delegátka je skvělá, komunikovaly jsme přes telefon sms. Jen jsme byly na docela
rušné ulici, což by někomu mohlo vadit. Obchodů je dost se vším možným. Cesta autobusem je asi 20hod.
Řidiči jsou milý a snaží se ve všem vyhovět. Vřele doporučuji všem nenáročným zákazníkům.Pro nás moc pěkná dovolená.
Pláž je písečná, docela udržovaná. Vhodná i pro děti, které si to docela užijí. Po pár metrech byla hloubka, ale
ta se zase mění kde člověk stačí, takže míčové hry se dají hrát a u kraje to nikoho neobtěžuje. Je tam dost prostoru na plážový volejbal nebo jiné spol. hry. Jsou tam sprchy a čas od času i nějaké WC. Lehátka se slunečníky jsou k dispozice a neplatí se za ně, jen bychom si měly koupit nějaké pití, apod. Ledová káva se
hodí.
Měly jsme zaplacenou polopenzi a ke stravování nemám žádné námitky. Jídlo bylo skvělé, obsluha také.
Vřele doporučuji.
Ubytování bylo pěkné,čisté jednoduše zařízené, ale účelně. Měla jsem pokoj pro tři osoby, takže jedna dvojpostel a jedna postel. Dva balkony, sprcha s toaletou dohromady a malá kuchyňka s lednicí a
nejzákladnějším vybavení. Nám to stačilo chodily jsme na jídlo. Otvírák chyběl.Velka skříň a televize.
Na balkoně stůl a židle a sušák. Jen rušnější ulice.
Nic jsme vlastně nepotřebovaly, ale i přesto nám přinesly v sobotu večer nové čisté povlečení.
Byla tato recenze užitečná? (10) (0)
Petr Z.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Perfektní, v hotelu jsme byli prakticky sami. Pouze chyběla varná konvice a ručník, které byly uvedeny v popisu hotelu.
Perfektní, v hotelu jsme byli prakticky sami. Pouze chyběla varná konvice a ručník, které byly uvedeny v popisu hotelu.
Přímo na pláži v centru Olympiaki akti bylo dost lidí, ale mimo tohle centrum to bylo v pohodě.
Od začátku července bylo ve vodě poměrně dost lehce žahavých medůz.
Byla tato recenze užitečná? (3) (0)
Lucie Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Olympská riviéra je jedno z míst na pevnině kde se dá velmi snadno dojet autem. Proto jsou pláže plné turistů. Pokud tedy hledáte klidnou dovolenou toto místo Vám ji asi neposkytne, ale na druhou stranu pláže jsou dlouhé a písčité, moře je s pozvolným vstupem. Pro rodiny s dětmi je tady spousta vyžití - lunaparky, kolotoče, půjčovny kol a "rikš" a taky dětské hříště. Vzhledem k ceně za last minute byla dovolená vcelku odpovídající. Ubytování bylo jednoduché, vhodné pro studenty a nenáročné turisty. Jinak bych ale celkově očekávala vyšší standard.
Olympská riviéra je jedno z míst na pevnině kde se dá velmi snadno dojet autem. Proto jsou pláže plné turistů. Pokud tedy hledáte klidnou dovolenou toto místo Vám ji asi neposkytne, ale na druhou stranu pláže jsou dlouhé a písčité, moře je s pozvolným vstupem. Pro rodiny s dětmi je tady spousta vyžití - lunaparky, kolotoče, půjčovny kol a "rikš" a taky dětské hříště. Vzhledem k ceně za last minute byla dovolená vcelku odpovídající. Ubytování bylo jednoduché, vhodné pro studenty a nenáročné turisty. Jinak bych ale celkově očekávala vyšší standard.
Pláž je od studia pomalou chůzí po chodníčku cca 10 minut. Pláž je písčitá, dlouhá s různými plážovými bary od protějších hotelů, tenisovými kurty, atd.
StravaVařila jsem si sama, popřípadě jsem navštívila místní nebo vzdálenější taverny. Naproti studiu je taverna, stejně jako v blízkém okolí je nespočet taveren, obchůdků, marketů. Na pláži je možno nakoupit denně čerstvou zeleninu a ovoce. Ceny jsou na normální úrovni.
UbytováníUbytování bylo jednoduché, prostorný pokoj s kuchyní se základním vybavením. Balkón byl velký a s výhledem do ulice, kde byl místy čilý dopravní ruch. Po půlnoci a do 6 ranní byl zde ale celkem relativní klid. Pes místních mi vůbec nevadil - štěkal až když začal kolem dokola ruch a udržoval tak pořádek a hlídal okolí.
Jediný problém ohl.ubytování byla koupelna, byla maličká a odtok byl pravděpodobně ucpaný. Při sprchování voda tekla z kanálku v podlaze. Majitel neuměl anglicky a byl k zastižení jen občas, takže sprchovat jsem se musela přerušovaně.
Služby hotelu byly minimální. 1krát za pobyt jsem dostala čisté lůžkoviny na výměnu. Úklid jsme si prováděli sami. Před hotelem je malý zastřešený vstup se zahradním stolem a židlemi + WC. Při odjezdu jsme zde měli vyčkat na transfér na letiště. Bohužel organizace předání pokoje a vyčkání transferu na letiště byla dost nepratická. Pokoj jsme měli odevzdat do 12hod. a transfér byl až v 18hod. - 6 hod. čekání venku bez možnosti nechat kufry někde uzamknout mi poslední den pokazila.
Byla tato recenze užitečná? (4) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.