Jana Šafránková
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel v příjemné klidné lokalitě. Ve městě příležitost ke stravování i večernímu posezení.
Hotel v příjemné klidné lokalitě. Ve městě příležitost ke stravování i večernímu posezení.
Jediné mínus, že nejbližší pláž je 20 minut chůze daleko - vyplatí se půjčit si auto. Pláže však krásné - vyplatí se boty do vody.
StravaVyužili jsme nabídky snídaní. Skromná ale naprosto dostačující kontinentální snídaně s možností posezení venku s výhledem na moře.
UbytováníPokoje čisté, útulné, s venkovním posezením. V noci bylo chladněji, požádali jsme o deku navíc - bez problému. Pokoje mají ve vybavení klimatizaci.
SlužbyHotel nám nabídl celodenní výlet lodí, který nám celý zprostředkoval - vyzvednutí přímo na hotelu a příjezd tamtéž.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
