Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená se velmi vydařila, bylo krásné počasí a doufám, že se na Santorini v budoucnu ještě podíváme.
Dovolená se velmi vydařila, bylo krásné počasí a doufám, že se na Santorini v budoucnu ještě podíváme.
Čistá až na ty kamínky,které vlezli i do bot do vody, ale možná by jen stačila lepší obuv.
StravaMěli jsme snídaně i večeře, snídaně klasické,tam není co dodat,večeře-vždy ryba a výběr z dalších čtyř jídel.K večeři- ovoce, saláty a moučníky, které byli výborné.
UbytováníHotel byl čistý, každý den vyprané ručníky,není si na co stěžovat :)
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)







