Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Skvělý hotel, dávám 10/10, služby na vysoké úrovni, přátelský personál, 2 bazény krásně čisté, které byly koncem srpna téměř pořád prázdné.
Skvělý hotel, dávám 10/10, služby na vysoké úrovni, přátelský personál, 2 bazény krásně čisté, které byly koncem srpna téměř pořád prázdné.
Snadno přístupná pláž cca 200m od hotelu, čistá, občas divočejší moře ale ke konci srpna nebyla přeplněná.
StravaMěli jsme jen snídani, ale vše ok, souhlasím s ostatními že jen trochu monotonni, každý den stejná nabídka jídla ke snídani.
UbytováníČistota všude, každý den úklid pokoje, milá pokojská, vše bez problému.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







