Maria Preka Hodnocení: 3/5
od 16 990 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 16 990 Kč za os.
od 8 990 Kč za os.
od 12 990 Kč za os.
od 11 926 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 4 hodnocení)
Veronika B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Jarmila Šanderová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Krásný ostrov, krásná dovolená. V Řecku jsme byli po desáté a ostrov Santorini nás uchvátil, zatím to hejhezčí co jsme viděli.
Krásný ostrov, krásná dovolená. V Řecku jsme byli po desáté a ostrov Santorini nás uchvátil, zatím to hejhezčí co jsme viděli.
Krásná, čistá. Bez chyby.
StravaUbytování jsme si museli zaplatit včetně tzv. kontinentálních snídaní. Pod tímto pojmem jsem netušila že se skrývá to, že nám budou nosit snídaně na pokoje. Prvních 5 dnů jsme se jakž takž i nasnídali ale kdo je zvyklý snídat vydatně tak mu to určitě nebude stačit. Dostávali jsme každý 2 trojůhelníčky toustů,vajíčko,mističku mléka a jogurtu a dohromady krabičku kukuř.lupínků a malou kávu a juice.Šestý den už jen 2 plátky (větší rohlík) 1 plátek bábovky,1 kolečko salámu a 1 plátek sýra, misku mléka a kávu. Ale to už jsem řešila přes delegátku a pak se trochu vylepšili. Ale už nikdy bych nesouhlasila s tímto druhem snídaní.
UbytováníUbytování bylo hezké, čisté, měli jsme připlacený apartmán s výhledem na moře. Jediné co trošku kazilo dojem bylo to, že jsme měli boční apartmán přímo naproti baru kde do tří do rána řvala televize. Kdo hledá klid a chce slyšet šumění moře tak určitě ne.
SlužbySlužby byly perfektní. K tomu nemám připomínky.
Byla tato recenze užitečná? (10) (0)
Filtrovat recenze
Veronika B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Jarmila Šanderová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Krásný ostrov, krásná dovolená. V Řecku jsme byli po desáté a ostrov Santorini nás uchvátil, zatím to hejhezčí co jsme viděli.
Krásný ostrov, krásná dovolená. V Řecku jsme byli po desáté a ostrov Santorini nás uchvátil, zatím to hejhezčí co jsme viděli.
Krásná, čistá. Bez chyby.
StravaUbytování jsme si museli zaplatit včetně tzv. kontinentálních snídaní. Pod tímto pojmem jsem netušila že se skrývá to, že nám budou nosit snídaně na pokoje. Prvních 5 dnů jsme se jakž takž i nasnídali ale kdo je zvyklý snídat vydatně tak mu to určitě nebude stačit. Dostávali jsme každý 2 trojůhelníčky toustů,vajíčko,mističku mléka a jogurtu a dohromady krabičku kukuř.lupínků a malou kávu a juice.Šestý den už jen 2 plátky (větší rohlík) 1 plátek bábovky,1 kolečko salámu a 1 plátek sýra, misku mléka a kávu. Ale to už jsem řešila přes delegátku a pak se trochu vylepšili. Ale už nikdy bych nesouhlasila s tímto druhem snídaní.
UbytováníUbytování bylo hezké, čisté, měli jsme připlacený apartmán s výhledem na moře. Jediné co trošku kazilo dojem bylo to, že jsme měli boční apartmán přímo naproti baru kde do tří do rána řvala televize. Kdo hledá klid a chce slyšet šumění moře tak určitě ne.
SlužbySlužby byly perfektní. K tomu nemám připomínky.
Byla tato recenze užitečná? (10) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.