Jana K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Santoriny je překrásný ostrov. Stojí za to se sem podívat. Půjčili jsme si auto a za den projeli nejkrásnější místa, navštívili jsme Firu i západ slunce v Oia.
Pochvala delegátce CK Dáše. Profesioální vystupování, perfektně se o nás starala , poradila, pomohla.
Zápor - doprava na ostrov. Praha - Atheny, přestup na Santoriny cca 6 hodin. Na zpáteční cestě nedorazili naše kufry, zmatky v dopravě.
Santoriny je překrásný ostrov. Stojí za to se sem podívat. Půjčili jsme si auto a za den projeli nejkrásnější místa, navštívili jsme Firu i západ slunce v Oia.
Pochvala delegátce CK Dáše. Profesioální vystupování, perfektně se o nás starala , poradila, pomohla.
Zápor - doprava na ostrov. Praha - Atheny, přestup na Santoriny cca 6 hodin. Na zpáteční cestě nedorazili naše kufry, zmatky v dopravě.
Pláž čistá, dostatek lehátek za 10eur, voda průzračná, ale chladnější. Doporučuji boty do vody.
StravaSnídaně dostačující. Na večeře jsme chodili do jiných taveren . První večer jsme chtěli využít služby našeho hotelu, ale čekali jsme v prázdné restauraci asi 3/4 hodiny na jídlo, tak jsme chodili tam, kde si nás vážili.
UbytováníMísto výborné, hned u pláže. Pokojík menší, každý den se uklízel, ale stačil. Z velké terasy, která sice byla pro více pokojů, ale my zde byli převážně sami, krásný výhled na moře. Bazén u hotelu malý, pouze 4 lehátka, stále obsazená, takže jsme využívali v plné míře moře. Lehátka a slunečník 10 eur. ( konzumace nápojů nebyla bonusem) Majitele hotelu jsme moc nezajímali, byli jsme s ním v kontaktu pouze při příjezdu
Byla tato recenze užitečná? (3) (0)







