Damian Z.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel je v pořádku, nachází se blízko pláže, taveren a obchodů.
Hotel je v pořádku, nachází se blízko pláže, taveren a obchodů.
Pláž široká a dlouhá 9 km, s východem slunce, udržovaná, u ní taverny, bary, obchůdky
StravaSnídaně v řeckém stylu, chutné, ale pomerančový džus z krabice je odporný
Ubytovánípokoj čistý, ale rekonstrukce by se hodila, např. sprchová vanička je tak malá, že se sotva vejde noha, odporná závěs - igelit, dveře do koupelny se nezavíraly nebo cvakaly :) ale v Řecku jsou takové věci běžné na mnoha různých místech
SlužbyBazén u hotelu překvapivě příjemný, velký, hluboký a není u něj tlačenice, levné drinky, pohodlná lehátka, palmy a olivy
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)





