Lucie Matějková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel byl krásný a čistý, s naprosto úchvatným výhledem na kalderu. Malý bazén, ale naprosto dostačující.
Hotel byl krásný a čistý, s naprosto úchvatným výhledem na kalderu. Malý bazén, ale naprosto dostačující.
U tohoto hotelu pláž není, protože je na skále, s čímž jsme počítaly, ale vynahradily nám to překrásné západy slunce a bazén. K moři jsme si vždy zajely, když jsme měly chuť na rozpálený písek a kamínky :)
StravaSnídaně jedinečné a bohaté, každý den jsme si mohly vybrat jinou, podle seznamu. Nosili nám ji až na terasu.
UbytováníPokojíček byl útulný, pro dvě osoby ideální, s terasou. Čistý a každý den uklizený.
SlužbyPříjemný a ochotný personál.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)






