Helena G.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Krása přírody.
Krása přírody.
Pláž před hotelem s restaurací, lehátka se slunečníkem při konzumaci zdarma.
StravaSnídaně velmi jednoduché, ale na to jsme byli připraveni.
UbytováníPokoj malý, koupelna také. To nevadilo. Postel krátká (190 cm) a to vadilo. Klimatizace OK.
SlužbyPříjemně nás překvapilo, že pro nás byl pokoj připraven již ráno po osmé hodině. Sezóna teprve začínala.
Byla tato recenze užitečná? (1) (1)







