Maria Preka Hodnocení: 3/5
od 16 990 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 16 990 Kč za os.
od 8 990 Kč za os.
od 12 990 Kč za os.
od 11 509 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 10 hodnocení)
Daniel K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Báječná dovolená
Báječná dovolená
Pláž široká se spoustou lehátek i místa pro lidi, kteří lehátka nechtějí. Většina lehátek placená cca 10-20 EUR za set 2 lehátka + slunečník. Možnost pronajmout i postel s nebesy přímo na pláži. My chodili k restauraci, která si neúčtovala nic za lehátka, jen konzumaci.
StravaMěli jsme pouze snídaně, které byly dobré. Široký výběr snídaňového bufetu.
UbytováníKrásný hotel nedaleko pláže. Není tedy tak blízko, jak je napsáno v jeho popisku (80metrů), ale asi 200 metrů, ale to vůbec nevadilo. Hotelový komplex je jako malá vesnička, plný zeleně a rozkvetlých květin. Personál hotelu byl opravdu extrémně příjemný a uměli vždy poradit a pomoc. Na hotelu k dispozici troje ručníky - do koupelny, k bazénu i na pláž. Každý den nové klidně i vícekrát. Jediné, co by chtělo trochu vylepšit je koupelna. Už je celkem starší a chtěla by rekonstruovat.
SlužbyNa hotelu jsme nestrávili moc času, ale pokaždé, když jsme potřebovali s něčím pomoct nebo poradit, personál nám vyšel vstříc. Nabízejí rezervaci aut či skútrů, výlety, transfery na letiště atd.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Ivan T.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Santorini , co dodat, romatické místo
Santorini , co dodat, romatické místo
80 m k pláži, nevadí, aspoň byl večer klid
Stravasnídaně super , nebyzlo to každý den stejný
Ubytovánískvělý hotel, skvělý personál a služby
Službysuper, na prostá spokojenost
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Daniel K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Báječná dovolená
Báječná dovolená
Pláž široká se spoustou lehátek i místa pro lidi, kteří lehátka nechtějí. Většina lehátek placená cca 10-20 EUR za set 2 lehátka + slunečník. Možnost pronajmout i postel s nebesy přímo na pláži. My chodili k restauraci, která si neúčtovala nic za lehátka, jen konzumaci.
StravaMěli jsme pouze snídaně, které byly dobré. Široký výběr snídaňového bufetu.
UbytováníKrásný hotel nedaleko pláže. Není tedy tak blízko, jak je napsáno v jeho popisku (80metrů), ale asi 200 metrů, ale to vůbec nevadilo. Hotelový komplex je jako malá vesnička, plný zeleně a rozkvetlých květin. Personál hotelu byl opravdu extrémně příjemný a uměli vždy poradit a pomoc. Na hotelu k dispozici troje ručníky - do koupelny, k bazénu i na pláž. Každý den nové klidně i vícekrát. Jediné, co by chtělo trochu vylepšit je koupelna. Už je celkem starší a chtěla by rekonstruovat.
SlužbyNa hotelu jsme nestrávili moc času, ale pokaždé, když jsme potřebovali s něčím pomoct nebo poradit, personál nám vyšel vstříc. Nabízejí rezervaci aut či skútrů, výlety, transfery na letiště atd.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Ivan T.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Santorini , co dodat, romatické místo
Santorini , co dodat, romatické místo
80 m k pláži, nevadí, aspoň byl večer klid
Stravasnídaně super , nebyzlo to každý den stejný
Ubytovánískvělý hotel, skvělý personál a služby
Službysuper, na prostá spokojenost
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Nádherný ostrov, krásná pláž, čisté moře. Doporučuji využít nabídku fakultativních výletů, jeden byl busem po Ostrově, prohlídka městeček, kláštera, vinařství s ochutnávkou vína, opravdu to stojí za to. Druhý výletní loďkou na vulkán, rybářská vesnička, plavba v Kaldeře. Bez těchto výletů není možné pojmout krásu ostrova. Tímto velmi doporučuji a oceňuji průvodkyni Šárku, která je naprosto úžasná, její znalosti ostrova, místních obyvatel, náboženství a kultury jsou naprosto dokonalé.
Nádherný ostrov, krásná pláž, čisté moře. Doporučuji využít nabídku fakultativních výletů, jeden byl busem po Ostrově, prohlídka městeček, kláštera, vinařství s ochutnávkou vína, opravdu to stojí za to. Druhý výletní loďkou na vulkán, rybářská vesnička, plavba v Kaldeře. Bez těchto výletů není možné pojmout krásu ostrova. Tímto velmi doporučuji a oceňuji průvodkyni Šárku, která je naprosto úžasná, její znalosti ostrova, místních obyvatel, náboženství a kultury jsou naprosto dokonalé.
Pláž je nádherná, tmavě šedý jemný písek, při vstupu do moře již větší oblázky. Cena lehátek 8-10 EUR/2 lehátka + slunečník.
StravaMěli jsme pobyt se snídaní, po zbytek dne jsme se stravovali v přilehlých tavernách, ve kterých je ovšem dost draho. Snídaně klasická, pečivo, vejce, párky, jogurty, ovoce, zelenina.
Byli jsme ubytování v krásném apartmá s ložnicí s manželskou postelí a 2 přistýlkami v obývacím pokoji, vířvkou.
SlužbyHotel i bazén velmi čistý, každý den úklid, výměna ručníků.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Lenka Č.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Nejkrásnější dovolená, jakou jsem zatím absolvovala. Velký podíl má průvodkyně Šárka, která nemá konkurenci. Byla jsem velice spokojená, mohu jenom doporučit.
Nejkrásnější dovolená, jakou jsem zatím absolvovala. Velký podíl má průvodkyně Šárka, která nemá konkurenci. Byla jsem velice spokojená, mohu jenom doporučit.
Pláž nádherná, žádné připomínky. Kousek od hotelu, takže paráda.
StravaJelikož jsme měli jenom snídani, tak bez připomínek.
UbytováníUbytování velice hezké. Bohužel jsme přiletěli v 7.00 h. a pokoj jsme dostali až ve 14.00 h. To by se mělo zlepšit, protože po vyčerpávající noci to není nic příjemného.
SlužbySlužby dobré až na ten čas ubytování.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Renáta P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Úžasný hotel, milý personál, krásně čisto.
Úžasný hotel, milý personál, krásně čisto.
Výborné služby u restaurací na pláži, donáška až na lehátko, výborné jídlo.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...