Maria Preka Hodnocení: 3/5
od 16 990 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 16 990 Kč za os.
od 8 990 Kč za os.
od 12 990 Kč za os.
od 11 509 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 17 hodnocení)
Adam W.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel i služby cestovní kanceláře bez chybičky, velmi příjemným bonusem byla česká delegátka Šárka, která byla velmi milá, obětavá a organizačně zajistila dva velmi zajímavé výlety, během kterých podávala informacemi nabitý výklad. Celkově dovolenou v hotelu Sea Side v Kamari hodnotím jako vynikající.
Hotel i služby cestovní kanceláře bez chybičky, velmi příjemným bonusem byla česká delegátka Šárka, která byla velmi milá, obětavá a organizačně zajistila dva velmi zajímavé výlety, během kterých podávala informacemi nabitý výklad. Celkově dovolenou v hotelu Sea Side v Kamari hodnotím jako vynikající.
Pláž byla v podstatě přímo u hotelu, stačilo přejít pěší promenádu. Velmi pohodlná lehátka se slunečníky, za která se ovšem u hotelu platilo (6 euro/den). Pláž jinak čistá, příjemná, nikdy nebyla přecpaná. Vstup do moře vyžaduje boty do vody - černé kamínky na pláži bývají rozžhavené od slunce.
StravaBohatá a různorodá snídaně, kde byly na výběr jak slané, tak sladké potraviny - párky, míchaná vajíčka, vejce, šunka, sýr (eidam, feta), fazole, bábovka, marmelády, nutella, řecký jogurt, med, müsli, corn flakes, čerstvé pečivo, zelenina, meloun, káva, mléko, voda, pomerančový džus, čaje. Snídaně byly venku s výhledem na moře.
UbytováníUbytování skvělé, pokoj hezký, měli jsme prostorné apartmá s kuchyňkou, koupelnou a terasou s posezením. Hotelová služba měnila téměř každý den ručníky i povlečení. Jedinou chybičkou byla slabá wi-fi síť na pokoji, což se podařilo vyřešit příjmem sítě ze sousedního hotelu.
SlužbyHotelová služba měnila téměř každý den ručníky i povlečení. Ve dvoře hotelu byl malý, ale příjemný bazén s lehátky. Jinak hotel disponuje svými lehátky a slunečníky i na pláži (6 euro/den - nicméně vedle byla restaurace, která je dávala na celý den zdarma, pokud si tam objednáte třebas něco k pití). Hotel Sea Side disponoval i restaurací s velmi dobrou kuchyní a hoteloví hosté v ní měli 10% slevu.
Byla tato recenze užitečná? (11) (0)
Róbert Jánošík
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Super ubytovanie, skvelí ľudia a úžasné prostredie vrátane poskytovaných služieb v neposlednom rade aj vysoká profesionalita a ústretovosť delegátky (Šárky). Rozhodne jedna z najlepších dovoleniek.
S rodinkou sa mienime tam vrátiť.
Super ubytovanie, skvelí ľudia a úžasné prostredie vrátane poskytovaných služieb v neposlednom rade aj vysoká profesionalita a ústretovosť delegátky (Šárky). Rozhodne jedna z najlepších dovoleniek.
S rodinkou sa mienime tam vrátiť.
Nádherná s miernym vstupom do mora...more krásne, čisté ako aj pláž. Odporúčam aj pre rodinky s deťmi.
StravaStrava v miestnych tavernach ako aj na mieste ubytovania bola skvela, veľka možnosť výbru...azda raňajky mohli byť trochu rozmanitejšie, ale celkový dojem skvelý zo stravy.
UbytováníMaximálna spokojnosť s čistotou ubytovania, službami, ústretovosťou poskytovateľov ubytovania.
SlužbyBez výhrad...skvelé prostredie. Služby poskytované zo strany miestnych boli profesionálne a vysoko oceňujeme ústretovosť a ochotu miestnych.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (4) (0)
Filtrovat recenze
Alexandra V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
pěkné místo, jezdíme každý rok, jen letos jsme byli ubytování ve studiích kousek od hotelu, což nikde nebylo uvedeno u popisku ck, ale studia byla nová, prostorná, takže v pořádku.. byli jsme spokojeni
pěkné místo, jezdíme každý rok, jen letos jsme byli ubytování ve studiích kousek od hotelu, což nikde nebylo uvedeno u popisku ck, ale studia byla nová, prostorná, takže v pořádku.. byli jsme spokojeni
Byla tato recenze užitečná? (4) (1)
Robert P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Adam W.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel i služby cestovní kanceláře bez chybičky, velmi příjemným bonusem byla česká delegátka Šárka, která byla velmi milá, obětavá a organizačně zajistila dva velmi zajímavé výlety, během kterých podávala informacemi nabitý výklad. Celkově dovolenou v hotelu Sea Side v Kamari hodnotím jako vynikající.
Hotel i služby cestovní kanceláře bez chybičky, velmi příjemným bonusem byla česká delegátka Šárka, která byla velmi milá, obětavá a organizačně zajistila dva velmi zajímavé výlety, během kterých podávala informacemi nabitý výklad. Celkově dovolenou v hotelu Sea Side v Kamari hodnotím jako vynikající.
Pláž byla v podstatě přímo u hotelu, stačilo přejít pěší promenádu. Velmi pohodlná lehátka se slunečníky, za která se ovšem u hotelu platilo (6 euro/den). Pláž jinak čistá, příjemná, nikdy nebyla přecpaná. Vstup do moře vyžaduje boty do vody - černé kamínky na pláži bývají rozžhavené od slunce.
StravaBohatá a různorodá snídaně, kde byly na výběr jak slané, tak sladké potraviny - párky, míchaná vajíčka, vejce, šunka, sýr (eidam, feta), fazole, bábovka, marmelády, nutella, řecký jogurt, med, müsli, corn flakes, čerstvé pečivo, zelenina, meloun, káva, mléko, voda, pomerančový džus, čaje. Snídaně byly venku s výhledem na moře.
UbytováníUbytování skvělé, pokoj hezký, měli jsme prostorné apartmá s kuchyňkou, koupelnou a terasou s posezením. Hotelová služba měnila téměř každý den ručníky i povlečení. Jedinou chybičkou byla slabá wi-fi síť na pokoji, což se podařilo vyřešit příjmem sítě ze sousedního hotelu.
SlužbyHotelová služba měnila téměř každý den ručníky i povlečení. Ve dvoře hotelu byl malý, ale příjemný bazén s lehátky. Jinak hotel disponuje svými lehátky a slunečníky i na pláži (6 euro/den - nicméně vedle byla restaurace, která je dávala na celý den zdarma, pokud si tam objednáte třebas něco k pití). Hotel Sea Side disponoval i restaurací s velmi dobrou kuchyní a hoteloví hosté v ní měli 10% slevu.
Byla tato recenze užitečná? (11) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.