Maria Preka Hodnocení: 3/5
od 16 990 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 16 990 Kč za os.
od 8 990 Kč za os.
od 12 990 Kč za os.
od 11 926 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 9 hodnocení)
Monika Nezbedová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Velmi hezká dovolená
Velmi hezká dovolená
naprosto úžastná
Stravastále stejná 2 vejce 4 marmeládky 4 máslíčka 4 krajíčky chleba kafe a džus
Ubytováníkrásné ubytování
Službyvše v pořádku
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Jana N.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Poměr cena / kvalita dobrý :-)
Poměr cena / kvalita dobrý :-)
Pláž je nádherná, čistá, s postupným vstupem do moře. Slunečníky a lehátka na pláži zdarma, pokud si dáte něco v přiléhajícím podniku. My chodili na pláž k restauraci Akropolis (velké porce, někdy stačí i pro dva jedna porce), kde stačilo na pláži říci, že pak skočíme do restaurace na oběd. Běžná sazba za lehátka na pláži je jinak 7 - 10 euro, takže raději si lehnout tam, kam pak chcete jít na oběd :-)
StravaV ceně byla zahrnuta snídaně. Máslo, džem, dva opečené toasty na hlavu, vajíčko na tvrdo, káva s mlékem a "džus". Na tom se nedá nic moc zkazit, chce to dokoupit své suroviny a snídani si dělat rozmanitější.
UbytováníUbytování bylo velmi jednoduché, ale vzhledem k tomu, že se do pokoje chodí pouze přespat, vůbec nevadí. Problém je však opravdu s tím, že v hotelu si moc nelámou hlavu s uklídem. Paradoxně postel přestlaná, i když byla ustlaná, labutě z ručníků, na druhou stranu v koupelně a kuchyňském koutu to rozhodně nebylo nejčistší. Do koupelny samozřejmě jen se žabkami, umyvadlo špinavé, odpad smrdutý,... Na tom by to chtělo určitě zapracovat... Kuchyň také nebyla dvakrát OK. Vybavení jedním slovem NIC. Rychlovarná konvice, opravdu nechutně špinavé příbory, tupý nůž, dva talíře, skleničky a hrnek. Když byste si chtěli na něčem něco "uvařit", nelze. Není ani prkýnko, miska.. vybavení hrůza. Nutnost sebou ostrý nůž, nejlépe prkýnko :-) a houbička s jarem. Pro citlivější i čistící přípravky :-)
SlužbyHotel pěkný, bazén čistý. Jen by to chtělo hodně zapracovat na úklidu v koupelně a kuchyni. Majitelka neumí moc anglicky a je dost nepříjemná. Její muž je velmi milý a ochotný, ale neumí mluvit anglicky. Bohužel nám tam byly odcizeny potápečské brýle, u nichž si jsme tak na 95 % jistí, že byli v pokoji :-/
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Monika Nezbedová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Velmi hezká dovolená
Velmi hezká dovolená
naprosto úžastná
Stravastále stejná 2 vejce 4 marmeládky 4 máslíčka 4 krajíčky chleba kafe a džus
Ubytováníkrásné ubytování
Službyvše v pořádku
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Šárka H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
S dovolenou jsme byli velice spokojeni, pokoj nebyl nejkrásnější, ale na přespání dobré. Velice chválíme paní delegátku Šárku Kalkušovou, která nám poskytla výborný servis a krásné výlety. Majitelé hotelu byli velice příjemní a ochotní.
S dovolenou jsme byli velice spokojeni, pokoj nebyl nejkrásnější, ale na přespání dobré. Velice chválíme paní delegátku Šárku Kalkušovou, která nám poskytla výborný servis a krásné výlety. Majitelé hotelu byli velice příjemní a ochotní.
Krásná, čistá a poloprázdná
StravaSnídaně - každý den stejná - vajíčka, marmeláda, toustový chléb, káva a džus
Uvítala bych strádání jídel.
Fotografie uvedené u nabídky se neshodují se skutečností, některé pokoje jsou velice krásné a některé ošklivé (náš případ), okolí hotelu je pěkné. V noci je u hotelu klid, bazén je čistý a vždy je nějaké lehátko volné
SlužbyBez problémů, velice příjemní majitelé,
Byla tato recenze užitečná? (3) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...