Lefkothea
od 8 082 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 8 082 Kč za os.
od 11 704 Kč za os.
od 29 986 Kč za os.
od 14 833 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 76 hodnocení)
Lucie Přibáňová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vše proběhlo naprosto bez problémů, byli jsme spokojeni, děkujeme za Vaše služby. Přibáňová
Vše proběhlo naprosto bez problémů, byli jsme spokojeni, děkujeme za Vaše služby. Přibáňová
Byla tato recenze užitečná? (0) (1)
Petr Klabouch
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Velmi pěkná dovolená, strávená v Ira Studios.
Velmi pěkná dovolená, strávená v Ira Studios.
Pláž čistá , voda křišťálová , moc hezká černá oblázková pláž. Doporučuji šnorchl.
StravaStravovali jsme se sami. Základní jídlo si připravíte v kuchyňce ve studiu. V centru nepřeberné množství restaurací všech cenových kategorií.
UbytováníČistá ,velká studia, skromně zařízená , ale najdete tam vše.
SlužbyMoc pěkný rodinný areál, denně vše uklizeno. Domácí velmi příjemní.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Filtrovat recenze
HANA MARŠÍČKOVÁ
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená se nám líbila, byli jsme spokojení. Letos méně lidí, což bylo super. Určitě se tam chceme ještě někdy vrátit. Byla tam velmi vstřícná, ochotná a milá průvodkyně Šárka, velmi dobře se o nás starala a věnovala se nám.
Dovolená se nám líbila, byli jsme spokojení. Letos méně lidí, což bylo super. Určitě se tam chceme ještě někdy vrátit. Byla tam velmi vstřícná, ochotná a milá průvodkyně Šárka, velmi dobře se o nás starala a věnovala se nám.
Na pláž jsme to chodili tak 15 minut. Letos vzhledem k situaci bylo málo lidí a tedy dost volných míst na pláži. Pláž byla čistá, udržovaná. Každá hospůdka má svůj úsek na pláži, kde můžeme použít jejich lehátka a slunečník zdarma, pokud si člověk něco objedná. Pláž byla oblázkoá a kamenitá, nutné boty do vody. Trochu těžší vstup do moře, tak bych to nedoporučovala lidem starším a hůře pohyblivým a malým dětem.
StravaMy měli pobyt bez stravy.
UbytováníUbytování bylo skromné, starší. Bylo ale funkční a my předem věděli, že je to tříhvězdičkové studio. Byl tam super bazén, řada lehátek a většinou klid. Úklid byl pravidelný, vše v pořádku. Jen je to dál od moře ( což jsme také věděli), jde se různými zkratkami, kde to po tmě není nijak osvětlené a špatně se jde. Ale dá se to zvládnout.
SlužbyProtože jsme měli studio, tak sužby omezené. Byl tam k dispozici malý bar, ale měli jsme možnost ho využít jen první den. Láhve s pitnou vodou jsme si nosili z městečka, ale nebylo to tak daleko, dalo se to.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Dana Kadavá
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená v roce 2020 se asi nedá srovnávat s jinými léty. Málo lidí, žádné tlačenice. Taverny a pláže jsou poloprázdné.
Dovolená v roce 2020 se asi nedá srovnávat s jinými léty. Málo lidí, žádné tlačenice. Taverny a pláže jsou poloprázdné.
Pláže jsou čisté, jen bych doporučila boty do vody. Černý písek je rozpálený a chůze bez bot je opravdu nepříjemná.
StravaStravovali jsme se sami, nemohu posoudit.
UbytováníČisto, klid a pohoda.
SlužbyPaní majitelka je velmi milá , ochotná a vstřícná.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Lucie Přibáňová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vše proběhlo naprosto bez problémů, byli jsme spokojeni, děkujeme za Vaše služby. Přibáňová
Vše proběhlo naprosto bez problémů, byli jsme spokojeni, děkujeme za Vaše služby. Přibáňová
Byla tato recenze užitečná? (0) (1)
Klára V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená byla skvělá, moc jsme si jí užili. Santorini je malý a krásný ostrov, který stojí za to ho celý prozkoumat. Počasí bylo skvělé, jaké lze na ostrově v Záři očekávat.
Hotel byl čistý, naprosto perfektní a příjemný personál. Takže poměr cena a kvalita bezkonkurenční.
Město Kamari - splnilo to co jsem očekávala - taverny, obchůdky, skvělá atmosféra - skvělé autobusové spojení do ostatních měst. Ostrov je malý, je to víceméně všude kousek:-)
Dovolená byla skvělá, moc jsme si jí užili. Santorini je malý a krásný ostrov, který stojí za to ho celý prozkoumat. Počasí bylo skvělé, jaké lze na ostrově v Záři očekávat.
Hotel byl čistý, naprosto perfektní a příjemný personál. Takže poměr cena a kvalita bezkonkurenční.
Město Kamari - splnilo to co jsem očekávala - taverny, obchůdky, skvělá atmosféra - skvělé autobusové spojení do ostatních měst. Ostrov je malý, je to víceméně všude kousek:-)
Pláž splnila očekávání, podle fotek. Stojí za to prozkoumat celý ostrov:-)
StravaMěli jsme pouze snídani, příště bych volila zájezd asi úplně bez stravy. Snídaně byla jednoduchá ale to jsme od 3* očekávali, takže to jako negativum neberu. Za mě je lepší si skočit do místní pekárny na čerstvý džus, kávu a pečivo :-)
Každopádně kdo to chce mít bez starostí, a stačí mu obyčejná snídaně, je to dostačující volba.
A každý kdo racionálně uvažuje tak ví co od 3* hotelu, za dané peníze dostane:-)Za mě spokojenost.
Co se týče ubytování - těžko by jsme na Santorini hledali lepší ubytování co se týče poměru kvality a ceny. Za mě naprostá spokojenost.
SlužbyVše v naprostém pořádku, čisto, krásné prostředí, příjemný personál. Poměr cena/kvalita naprosto perfektní.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Petr Klabouch
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Velmi pěkná dovolená, strávená v Ira Studios.
Velmi pěkná dovolená, strávená v Ira Studios.
Pláž čistá , voda křišťálová , moc hezká černá oblázková pláž. Doporučuji šnorchl.
StravaStravovali jsme se sami. Základní jídlo si připravíte v kuchyňce ve studiu. V centru nepřeberné množství restaurací všech cenových kategorií.
UbytováníČistá ,velká studia, skromně zařízená , ale najdete tam vše.
SlužbyMoc pěkný rodinný areál, denně vše uklizeno. Domácí velmi příjemní.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...