Maria Preka Hodnocení: 3/5
od 16 990 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 16 990 Kč za os.
od 8 990 Kč za os.
od 12 990 Kč za os.
od 11 509 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 13 hodnocení)
Ivana D.
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
úžasná dovolená, nádherný ostrov
úžasná dovolená, nádherný ostrov
čistá pláž s černým pískem, vstup do vody pozvolný, moře čisté a voňavé
Stravaochutnali jsme snad vše místní a vše úžasné, doporučujeme
Ubytováníubytování odpovídalo našim představám, čisté, úklid několikrát za pobyt
Byla tato recenze užitečná? (10) (0)
Jankovská Hana
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pláž je kousek od APT příjemná , dobrý vstup do vody.
Lehátka stojí 5-6E ale vlastní je majitel taverny, takže když si koupíte jakékoliv pití ,občerstvení neplatíte za set nic ,jen si zaplatíte útratu.
beze stravy -----taveren jsme navšívily nepočítaně -jsou v blízkosti
UbytováníPři příjezdu nás chtěla majitelka ubytovat v přízemí, ale poprosily jsme o pokoj v patře.Jelikož měla volno mohla nám vyhovět a ubytovala nás v druhé vile kde jsme byly úplně sami . Moc jsme si libovaly byl tam klid a pohoda.
SlužbyPersonál byl ochotný, nikdy nebyl problém , úklid byl denně na 1 , 3x za pobyt nám převlékli ložní prádlo. Majitelé vstřícní a usměvavý.Bazén byl velkým osvěžením , udržovaný -prima voda a příjemné poležení i posezení u bazénu.
Byla tato recenze užitečná? (6) (0)
Filtrovat recenze
Zdenka O.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Monika Z.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Se dvěma malými dětmi (1 a 3 roky) to byla prima dovolená. Termín na konci sezony se ukázal být skvělá volba - málo lidí, velmi teplé moře.
Se dvěma malými dětmi (1 a 3 roky) to byla prima dovolená. Termín na konci sezony se ukázal být skvělá volba - málo lidí, velmi teplé moře.
Pláž kousek, cestou políčko se dvěma oslíky, což byla hlavní atrakce:-). Na pláži je nutné si najít část s mírnějším a písečným vstupem do vody. My si ji našli cca 10 minut od ubytování, děti byly nadšené a my také. Voda krásně teplá a téměř bez vln, písek je spíše hrubší štěrk, ale ne ostrý. Nešpiní, ale taky se nedají stavět hrady. Pláže čisté.
StravaStravovali jsme se po vlastní ose, ovoce, zelenina, pravý jogurt, feta, olivy, pečivo z místní pekárny atd. parádní, maso každý den v nějaké taverně k večeři. Všechny jsou tam na výborné úrovni. Cenově výše než u nás.
UbytováníUbytování standartní, vybavení apartmánu by mohlo být lepší, ale byli jsme připraveni (nože, misky, velké hrnky...). Vše udržované, úklid přiměřený, potěšila dvojí výměna ložního prádla i ručníků.
SlužbySlužby jsme nevyužívali až na občasné zchlazení v bazénu žádné, nebylo třeba.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Janka K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ostrov Santorini má neopakovateľnú atmosféru a po pár rokoch sme sa rozhodli znova ho navštíviť.
Celý čas sme užívali aktívne, vďaka tomu, že sme si požičali štvorkolku a mohli sa voľne pohybovať po celom ostrove.
Ostrov Santorini má neopakovateľnú atmosféru a po pár rokoch sme sa rozhodli znova ho navštíviť.
Celý čas sme užívali aktívne, vďaka tomu, že sme si požičali štvorkolku a mohli sa voľne pohybovať po celom ostrove.
Nádherná, dobre vybavená pláž blízo hotela, odporúčame obuv do vody. (horúci čierny piesok, kamienky)
StravaNa stravovanie sme využívali nespočetné množstvo miestnych zariadení.
UbytováníUbytovanie- štúdio - jednoduché, funkčné - plne by nám vyhovovalo, keby bolo čisté.
Čo absolútne nevyhovovalo bol stav sprchového kúta s WC - silne zapáchajúca stará kanalizácia, dala sa prežiť len vďaka tomu, že miestnosť mala okno a stále sme vetrali. Zdevastované sanitárne zariadenia, ucpané umývadlo, neodtekajúca voda v umývadle aj v sprchovom kútiku!
Zariadenie kuchyne už nemohlo byť skromnejšie. Neplánovali sme sa "doma" stravovať, ale tú kávu, či čaj radi by sme si pripravili, chýbala rýchlovarná kanvica.
Hotelové zariadenia tohto typu poznáme z dovoleniek v Grécku. Ale ešte nikdy sme neboli v tak špinavom zariadení!
Pri príchode nám oznámili, že uteráky a posteľné prádlo menia po štyroch dňoch. Prišli sme v utorok 12/8 , výmena uterákov v sobotu 16/8 (čiže na piaty deň), no dobre-prvý deň nepočítali. Ďalšia výmena mala byť v stredu 20/8. Nebola. Keď sme sa vo štvrtok 21/8 ozvali u recepčnej, že nám nevymenili uteráky ani posteľné prádlo, odpovedala: " však čo? zajtra 22/8 už odchádzate!" Drzosť upratovacieho servisu tiež nehorázna: na klopanie na dvere som sa ozvala, (lebo som si myslela, že sa vracia priateľ z nákupu), ale bola to upratovačka, ktorá tam vošla a zobrala kôš, potom som ju poprosila nech opustí izbu, že za chvíľu odchádzame, ale ona nemo pokračovala v "upratovaní" - namočila mop do tej stojacej vody v kúpeľni a štyrmi ťahmi -namočila" podlahu.A bolo upratané! Neskôr vysvitlo ,že nebola nemá, ale že vôbec nerozumie-len po rusky.
Že by vysvetlenie? - Recepčná aj personál (ďalšie dve ženy) bol ruský.
Rozhodne by som neodporúčala pre rodinu s malými deťmi!
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Krásne prostredie, čistá voda, služby vyhovujúce. No na Santorini sa nám zdalo drahšie ako v iných gréckych lokalitách.
Krásne prostredie, čistá voda, služby vyhovujúce. No na Santorini sa nám zdalo drahšie ako v iných gréckych lokalitách.
Elegantný čierny piesok, pláž vyzerala fotogenickejšie ako s obyčaným pieskom. Lávový piesok má výhodu, že neostával na osuškách, ani na plavkách. Krásne prostredie, veľa slnečníkov (boli aj zadarmo ak sa zakúpilo napr. niečo na pitie). Nevýhoda: skalnaté, dosť šmykľavé a prudko klesajúce dno - ale plavcom to nevadilo. Teplota vody príjemná, tak akurát.
Strava-
UbytováníIzby vyhovujúce, čisté, každý deň upratovali. Chýbalo iba lepšie vybavenie kuchynského kúta, nebol k dispozícii napr.ani nôž na krájanie, ani čistiaci prostriedok na riady.
Negatívum ešte bolo občasné rušenie nočného kľudu inými hosťami, špeciálne Talianmi.
Personál ochotný, príjemný. Bazén dosť veľký, voda v bazéne čistá, využívali sme ho.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (6) (0)
Irena Č.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Santorini jsme už dlouho chtěli vidět. Ostrov je i v porovnání s jinými řeckými ostrovy strašně suchý, nepořádek spíše nad řeckým průměrem. Ia a Fira krásné, koupání příjemné, pláže čisté, červený a černý písek na plážích zajímavý. Na druhou stranu 12-denní pobyt je naprosto dostačující, pokud se nechcete jen válet na pláži nebo sedět v baru, jsou možnosti výletů a návštěv zajímavých míst dost omezené.
Perissa je poměrně klidné letovisko - zvláště kolem studií Anemos je velmi klidno, jsou téměř na samotě, v okolí několik opuštěných rozestavěných budov (některé pokoje mají bohužel výhled do betonové zdi sousedního objektu). Hlavní silnice velmi rušná, velký provoz, hodně lidí, obchodů, restaurací - bez chodníků, takže žádná pohodová procházka.
Nádherný výlet (i když jen pro zdatnější) na vysoký kopec nad městem, kde je krásný klášter, pro méně zdatné stojí za to vyšlápnout si aspoň ke kapličce.
Santorini jsme už dlouho chtěli vidět. Ostrov je i v porovnání s jinými řeckými ostrovy strašně suchý, nepořádek spíše nad řeckým průměrem. Ia a Fira krásné, koupání příjemné, pláže čisté, červený a černý písek na plážích zajímavý. Na druhou stranu 12-denní pobyt je naprosto dostačující, pokud se nechcete jen válet na pláži nebo sedět v baru, jsou možnosti výletů a návštěv zajímavých míst dost omezené.
Perissa je poměrně klidné letovisko - zvláště kolem studií Anemos je velmi klidno, jsou téměř na samotě, v okolí několik opuštěných rozestavěných budov (některé pokoje mají bohužel výhled do betonové zdi sousedního objektu). Hlavní silnice velmi rušná, velký provoz, hodně lidí, obchodů, restaurací - bez chodníků, takže žádná pohodová procházka.
Nádherný výlet (i když jen pro zdatnější) na vysoký kopec nad městem, kde je krásný klášter, pro méně zdatné stojí za to vyšlápnout si aspoň ke kapličce.
Pláž cca 250 m od studií. Poměrně hezká, čistá - vyhovující vstup do vody je třeba pohledat. Na několika místech písek, jinak kluzký jednolitý kámen - pozor, fakt to klouže! Hrubší černý písek, občas řasy - ty bohužel nikdo moc neuklízí. Každá z "plážových" restaurací má obsazenou část pláže. Pokud se u nich najíte nebo si objednáte občerstvení na pláži, je půjčení lehátek i slunečníku zdarma. I tady je třeba vybírat - někde stará, poškozená lehátka, jinde opravdu komfortní, pohodlná a nová. Kolem poledne už bývají - hlavně ta komfortnější - zcela obsazená.
Možnost využití vodních sportů - jako v každém letovisku.
Studia Anemos nabízí snídaně - cestovní kancelář nám je ovšem nenabídla, takže jsme měli pobyt zcela bez stravy. V blízkém okolí je ale spousta výborných restaurací, kde si lze dát cokoli, na co si vzpomenete. Doporučujeme Akropolis, Charlina, Ramaya.
Určitě nezapomeňte navštívit pekárnu na hlavní třídě, vedle obchodu COOP. Je otevřená 24 hodin denně a pochutnáte si!
Ubytování poměrně prostinké, starší, kuchyňka vybavená skutečně jen základním vybavením - ti, kdo chtěli vařit, si museli dokoupit základní vybavení. Ostrý nůž zcela chyběl na všech pokojích. Úklid sice každý den, ale poměrně mizerný - zřejmě nejslabší místo celého pobytu. Výměna povlečení a ručníků 2x za pobyt (když si ale řeknete, lze kdykoli). Každý den vynesené koše, zametená podlaha (velmi špatně). Ovšem umyvadla a sprchového koutu se paní uklízečka za 12 dnů pobytu nedotkla. případné opravy zajistila majitelka do druhého dne. Bazén k dispozici celodenně, lehátek (zdarma) dostatek, bazén udržovaný, čistý. Bar u bazénu funguje omezeně - uvaří vám ale výborné frappé za 2€,
SlužbyKromě ubytování, bazénu a kávy v baru u bazénu hotel žádné služby nenabízí, takže není co popisovat.
Byla tato recenze užitečná? (4) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...