Aktuálně pro cesty do Řecka

Hotel Villa Kamari Star

Hodnocení: 3/5

Řecko, Santorini, Kamari

Zákazníci zatím nehodnotili tento hotel Hotel je nehodnocen

Zobrazit všechny recenze

Více o ubytování

Pro tento hotel nejsou k dispozici žádné nabídky

Vybrat jiný hotel

Podobné hotely v této lokalitě

Jste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!

Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.

Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.

Vyberte si termín

Popis ubytování

Poloha

Villa Kamari Star se nachází 60 metrů od pláže Kamari na Santorini a do 50 metrů od obchodů, restaurací a nočních podniků. Tento rodinný komplex nabízí různé typy ubytování s klimatizací a satelitní TV. Villa Kamari Star se nachází 4 km od santorinského letiště a 10 km od malebného městečka Fira.

Vybavení

K vybavení objektu patří recepce, bar, vnitřní část restaurace, kde jsou podávány snídaně (možno i ve venkovní části). WiFi je za malý poplatek k dispozici v celém hotelu, i na pokojích.

Ubytování

Všechny pokoje mají lednici, vlastní koupelnu a zařízený balkon nebo terasu s výhledem do zahrady. Některé pokoje mají kuchyňský kout s nádobím.

Strava

V jídelně se každý den podává kontinentální snídaně.

Služby

Na požádání a za příplatek je k dispozici bezpečnostní schránka. Parkovat můžete zdarma na nedalekém soukromém parkovišti. Za nočním životem se můžete vydat do centra letoviska Kamari nebo hlavního města Thira. Bary, kluby a diskotéky jsou otevřeny do časných ranních hodin. Tato města jsou skvělým cílem i pro denní výlety, protože nabízejí nádherný pohled na typicky bílé domy s modrými kopulemi, kostelíky a zvonicemi, klikaté uličky a výhled na tyrkysově zbarvené Egejské moře.

Pláž

Písečná pláž leží několik desítek metrů od hotelu. Kvůli vulkanické činnosti, která dlouho formovala krajinu do dnešní podoby, se setkáte s odlišným zabarvením písku, který pokrývá pobřeží. Zdejší barva je tmavá, na jiných místech ostrova se můžete setkat s rudou i černou.

Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.

Popis ubytování

Informace o hotelu

  • Vzdálenost od pláže Pláž 90 m
  • Klimatizace Klimatizace ano
  • TV TV ano
  • Lednička Lednička ano
  • Potápěčské centrum Potápěčské centrum ano
  • Bar Bar ano
  • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
  • Kavárna Kavárna ano
  • Kuchyňský kout Kuchyňský kout ano

Recenze ubytování

Nehodnoceno (na základě 140 hodnocení)

Informace o ověřování recenzí

Jana Bialasová

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Byla jsem naprosto spokojená.Personál super ,ubytování také v pořádku. Slečna ,nebo paní průvodkyně,velice milá,usměvavá,vše vysvětlila dokonale. Fakultativní výlety byly krásné.

Byla jsem naprosto spokojená.Personál super ,ubytování také v pořádku. Slečna ,nebo paní průvodkyně,velice milá,usměvavá,vše vysvětlila dokonale. Fakultativní výlety byly krásné.

Strava 5,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Dostupnost na pláž vynikající. Moře,teplé,pláž nám vyhovovala.Nemám žádné připomínky.

Strava

Strava nám v ubytovacím zařízením moc chutnala. Nemám žádné připomínky.

Ubytování

Na ubytování nemám žádné výhrady.

Služby

Spokojená. Personál milý,ochotný.

Byla tato recenze užitečná? (8) (0)

Eva B.

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

byla to nádherná dovolená, hodně na ni budeme vzpomínat

byla to nádherná dovolená, hodně na ni budeme vzpomínat

Strava 5,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

pláž kamenitá, nutné boty do vody, lehátka za konzumačku, voda čistá, průzračná

Strava

snídaně byly každý den stejné, ale i tak jsme si vybraly a řádně pojedly....večeře byly dle našeho výběru z jídelníčku (psán v češtině, takže velká výhoda), skládal se z předkrmu, hlavního jídla a zákusku nebo melounu či zmrzliny...večeře byly servírovány a porce obrovské, se nedaly sníst...vše chutné

Ubytování

malý rodinný hotýlek, čistý a útulný

Služby

velmi příjemný personál, každé přání či dotaz splněny

Byla tato recenze užitečná? (5) (0)

Filtrovat recenze

Ludmila Volková

Hodnocení 2,4 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Navštívila jsem Santorini se dvěma kamarádkami. Cestuji poměrně hodně, ale co se týče ubytování na Santorini v hotelu Kamari Star vůbec neodpovídá hotelu a už vůbec ne 3hvězdám - hodnotila bych jako ubytovna se soc.zařízením, ke kterému se rači ani nechci vyjadřovat. Santorini je krásné místo a zbytečně kazí ubytování celkoví dojem z dovolené. Snídaně celý týden stejné a žádný výběr (chléb, máslo, marmeláda,sýr a salám chutnal jako lunč z konzervy, vajíčko pouze na tvrdo, ale pokud si trochu na dovolené přispíte tak ho během týdne ani neuvidíte). Poslední den jsem šli na snídani za vlastní do restaurace. Večeře v restauraci u pláže na jedničku jak výběr tak ochotný a usměvavý personál. Pláž hezká čistá se spoustou obchůdků a taveren. Jinak cestovatelům určitě doporučuji Santorini navštívit.

Navštívila jsem Santorini se dvěma kamarádkami. Cestuji poměrně hodně, ale co se týče ubytování na Santorini v hotelu Kamari Star vůbec neodpovídá hotelu a už vůbec ne 3hvězdám - hodnotila bych jako ubytovna se soc.zařízením, ke kterému se rači ani nechci vyjadřovat. Santorini je krásné místo a zbytečně kazí ubytování celkoví dojem z dovolené. Snídaně celý týden stejné a žádný výběr (chléb, máslo, marmeláda,sýr a salám chutnal jako lunč z konzervy, vajíčko pouze na tvrdo, ale pokud si trochu na dovolené přispíte tak ho během týdne ani neuvidíte). Poslední den jsem šli na snídani za vlastní do restaurace. Večeře v restauraci u pláže na jedničku jak výběr tak ochotný a usměvavý personál. Pláž hezká čistá se spoustou obchůdků a taveren. Jinak cestovatelům určitě doporučuji Santorini navštívit.

Strava 2,0 / 5

Ubytování 1,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Lada Č.

Hodnocení 3,4 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Na Santorini bylo krásně, přesto že jsme zažili pár velmi větrných dní. Ty se daly využít k zapůjčení auta a cestování po ostrově. Byli jsme velmi spokojení i s delegátkou zájezdu. Manžel totiž ihned po příletu dostal angínu z klimatizace v letadle a paní delegátka na nic nečekala a během pěti minut zajistila ošetření u tamního lékaře.

Na Santorini bylo krásně, přesto že jsme zažili pár velmi větrných dní. Ty se daly využít k zapůjčení auta a cestování po ostrově. Byli jsme velmi spokojení i s delegátkou zájezdu. Manžel totiž ihned po příletu dostal angínu z klimatizace v letadle a paní delegátka na nic nečekala a během pěti minut zajistila ošetření u tamního lékaře.

Strava 2,0 / 5

Ubytování 3,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

Krásná, málo lidí, čisto. Chce to boty do vody, kameny pálí. Služby restaurací v rámci lehátek super.

Strava

Tady jsme bohužel spokojeni nebyli, což se odráží v hodnocení. V rámci zájezdu jsme měli mít večeře přímo v hotelu a dle recenzí jsme se těšili na dobrou kuchyni a možnost výběru z jídelníčku. Navíc cestujeme s ročním synem, kterého jsme chtěli kolem 8 uložit do postýlky a v restauraci si zapnout chůvičku a v klidu se najíst. Až na místě, bez předchozího upozornění , jsme zjistili, že večeře jsou úplně jinde, cca 10 minut chůze od hotelu u pláže. Restaurace byla sice hezká, ale dostali jsme speciální menu pro Čechy z hotelu, velké porce, ale nic extra, vše dlouho trvalo, každý den v naší objednávce něco spletli, navíc s dítětem to bylo všechno jinak, narušili jsme mu spánkový režim. V židličce dlouho nevydržel, takže ani jeden večer jsme se nenajedli v klidu Syn byl pak přetažený a samozřejmě to mělo dopad i na ostatní hosty v restauraci, kde řádil. To vnímáme jako velké selhání cestovní kanceláře a kdybychom to věděli předem, jedeme bez polopenze a nebo bychom si vybrali jiný hotel. Poslední dny už se to stále stejné nedalo jíst, takže jsme si objednali přímo z klasického menu, doplatili samozřejmě cenu a najedli jsme se moc dobře. Chyba tady nebyla rozhodně na straně restaurace, ale na straně CK. Snídaně v hotelu příšerné. Káva byla jen obarvená voda, která se nedala pít. K dispozici pouze jeden druh sýru, nepoživatelná šunka (spíše sekaná), jogurt, marmeláda, Nutella - to jediné ok. Občas vejce na tvrdo. Čekala bych ovoce, zeleninu a alespoň trochu slušný výběr uzenin a sýrů.

Ubytování

Ubytování odpovídalo ceně, apartmán byl vždy uklizený, ale koupelna teda byla děsivá. Zápach z odpadu, velmi nechutný sprchovací závěs, kohoutky šly z tuha otevřít, někdy tekla jen studená voda, stála by za rekonstrukci. Dále dětská postýlka pro ročního syna neměla matraci, ale byla vystlaná ručníky, to jsme zatím nikde nezažili.

Služby

Nic jsme nepotřebovali, takže ok. Majitelé byli ale milí.

Byla tato recenze užitečná? (2) (0)

Pavel Dvořák

Hodnocení 3,4 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Malý rodinný hotel s příjemným personálem. Nic pro náročné.

Malý rodinný hotel s příjemným personálem. Nic pro náročné.

Strava 2,0 / 5

Ubytování 3,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Pláž je opravdu jen několik desítek metrů od hotelu. Pláž je oblázková a vlny docela velké. určitě nic pro rodiny s dětmi.

Strava

Měli jsme pouze snídaně. Po celý pobyt byly snídaně naprosto stejné. Chybělo hlavně ovoce a zelenina.

Ubytování

Standardně zařízené pokoje vybavené malou ledničkou a klimatizací která je v ceně. Wifi v celém hotelu bez poplatku.

Služby

Uklizeno , čisto , milý personál . Wifi bez poplatku a klimatizace v ceně.

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Tomáš Sirota

Hodnocení 3,1 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Celkovo dovolenka naplnila moje ocakavania. Prijemne som na celu dobu dovolenky zabudol na ostatne bezne veci.

Celkovo dovolenka naplnila moje ocakavania. Prijemne som na celu dobu dovolenky zabudol na ostatne bezne veci.

Strava 2,0 / 5

Ubytování 3,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

Velmi blizko hotela s velkym vyberom lehatiek za napoje, alebo jedlo v restauraciach, pripadne za pevny poplatok.

Strava

Ranajky s malym vyberom rovnake po cely tyzden. Inak v blizkosti vela restauracii aj normalnych obchodov.

Ubytování

Na izbe som postradal aspon nejaky riad, ked si clivek nieco kupi v obycajnom obchode, alebo si chce otvorit vino nema ako. V kupelni by sa hodil sprchivaci kut s pevnymi dverami a nie len gumovými zavesom.

Služby

Vyuzil som iba Wifi, inak o nicom inom neviem. Izba bola upratana kazdy den.

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Petra R.

Hodnocení 3,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Dovolená v letovisku Kamari byla velmi příjemná, letovisko patří spíše k rušnějším, je zde velké množství taveren, půjčoven aut, obchodů atd.

Dovolená v letovisku Kamari byla velmi příjemná, letovisko patří spíše k rušnějším, je zde velké množství taveren, půjčoven aut, obchodů atd.

Strava 1,0 / 5

Ubytování 3,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

Pláž je udržovaná, moře čisté, k dispozici jsou slunečníky a lehátka (některá jsou pro hosty taverny, ke které náleží zdarma). Pláž je kamínková, je vhodné mít boty do vody.

Strava

V hotelu Kamari Star jsme měli snídaně, které byly bohužel více než skromné a každý den stejné (salámový nářez, sýr,vejce na tvrdo, marmeláda, jogurt, corny, nugetta), kávu jsme si nosili vlastní, voda na čaj byla ponechána ve varné konvici, ovšem bez možnosti ji znovu ohřát.

Ubytování

Ubytování bylo standardní, pokoj byl čistý.

Služby

Služby hotelu byly dobré, personál byl velmi milý a vstřícný.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...