Maria Preka Hodnocení: 3/5
od 16 990 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 16 990 Kč za os.
od 8 990 Kč za os.
od 12 990 Kč za os.
od 11 509 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 140 hodnocení)
Jana Bialasová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla jsem naprosto spokojená.Personál super ,ubytování také v pořádku. Slečna ,nebo paní průvodkyně,velice milá,usměvavá,vše vysvětlila dokonale. Fakultativní výlety byly krásné.
Byla jsem naprosto spokojená.Personál super ,ubytování také v pořádku. Slečna ,nebo paní průvodkyně,velice milá,usměvavá,vše vysvětlila dokonale. Fakultativní výlety byly krásné.
Dostupnost na pláž vynikající. Moře,teplé,pláž nám vyhovovala.Nemám žádné připomínky.
StravaStrava nám v ubytovacím zařízením moc chutnala. Nemám žádné připomínky.
UbytováníNa ubytování nemám žádné výhrady.
SlužbySpokojená. Personál milý,ochotný.
Byla tato recenze užitečná? (8) (0)
Eva B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
byla to nádherná dovolená, hodně na ni budeme vzpomínat
byla to nádherná dovolená, hodně na ni budeme vzpomínat
pláž kamenitá, nutné boty do vody, lehátka za konzumačku, voda čistá, průzračná
Stravasnídaně byly každý den stejné, ale i tak jsme si vybraly a řádně pojedly....večeře byly dle našeho výběru z jídelníčku (psán v češtině, takže velká výhoda), skládal se z předkrmu, hlavního jídla a zákusku nebo melounu či zmrzliny...večeře byly servírovány a porce obrovské, se nedaly sníst...vše chutné
Ubytovánímalý rodinný hotýlek, čistý a útulný
Službyvelmi příjemný personál, každé přání či dotaz splněny
Byla tato recenze užitečná? (5) (0)
Filtrovat recenze
Ludmila Volková
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Navštívila jsem Santorini se dvěma kamarádkami. Cestuji poměrně hodně, ale co se týče ubytování na Santorini v hotelu Kamari Star vůbec neodpovídá hotelu a už vůbec ne 3hvězdám - hodnotila bych jako ubytovna se soc.zařízením, ke kterému se rači ani nechci vyjadřovat. Santorini je krásné místo a zbytečně kazí ubytování celkoví dojem z dovolené. Snídaně celý týden stejné a žádný výběr (chléb, máslo, marmeláda,sýr a salám chutnal jako lunč z konzervy, vajíčko pouze na tvrdo, ale pokud si trochu na dovolené přispíte tak ho během týdne ani neuvidíte). Poslední den jsem šli na snídani za vlastní do restaurace. Večeře v restauraci u pláže na jedničku jak výběr tak ochotný a usměvavý personál. Pláž hezká čistá se spoustou obchůdků a taveren. Jinak cestovatelům určitě doporučuji Santorini navštívit.
Navštívila jsem Santorini se dvěma kamarádkami. Cestuji poměrně hodně, ale co se týče ubytování na Santorini v hotelu Kamari Star vůbec neodpovídá hotelu a už vůbec ne 3hvězdám - hodnotila bych jako ubytovna se soc.zařízením, ke kterému se rači ani nechci vyjadřovat. Santorini je krásné místo a zbytečně kazí ubytování celkoví dojem z dovolené. Snídaně celý týden stejné a žádný výběr (chléb, máslo, marmeláda,sýr a salám chutnal jako lunč z konzervy, vajíčko pouze na tvrdo, ale pokud si trochu na dovolené přispíte tak ho během týdne ani neuvidíte). Poslední den jsem šli na snídani za vlastní do restaurace. Večeře v restauraci u pláže na jedničku jak výběr tak ochotný a usměvavý personál. Pláž hezká čistá se spoustou obchůdků a taveren. Jinak cestovatelům určitě doporučuji Santorini navštívit.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Lada Č.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Na Santorini bylo krásně, přesto že jsme zažili pár velmi větrných dní. Ty se daly využít k zapůjčení auta a cestování po ostrově. Byli jsme velmi spokojení i s delegátkou zájezdu. Manžel totiž ihned po příletu dostal angínu z klimatizace v letadle a paní delegátka na nic nečekala a během pěti minut zajistila ošetření u tamního lékaře.
Na Santorini bylo krásně, přesto že jsme zažili pár velmi větrných dní. Ty se daly využít k zapůjčení auta a cestování po ostrově. Byli jsme velmi spokojení i s delegátkou zájezdu. Manžel totiž ihned po příletu dostal angínu z klimatizace v letadle a paní delegátka na nic nečekala a během pěti minut zajistila ošetření u tamního lékaře.
Krásná, málo lidí, čisto. Chce to boty do vody, kameny pálí. Služby restaurací v rámci lehátek super.
StravaTady jsme bohužel spokojeni nebyli, což se odráží v hodnocení. V rámci zájezdu jsme měli mít večeře přímo v hotelu a dle recenzí jsme se těšili na dobrou kuchyni a možnost výběru z jídelníčku. Navíc cestujeme s ročním synem, kterého jsme chtěli kolem 8 uložit do postýlky a v restauraci si zapnout chůvičku a v klidu se najíst. Až na místě, bez předchozího upozornění , jsme zjistili, že večeře jsou úplně jinde, cca 10 minut chůze od hotelu u pláže. Restaurace byla sice hezká, ale dostali jsme speciální menu pro Čechy z hotelu, velké porce, ale nic extra, vše dlouho trvalo, každý den v naší objednávce něco spletli, navíc s dítětem to bylo všechno jinak, narušili jsme mu spánkový režim. V židličce dlouho nevydržel, takže ani jeden večer jsme se nenajedli v klidu Syn byl pak přetažený a samozřejmě to mělo dopad i na ostatní hosty v restauraci, kde řádil. To vnímáme jako velké selhání cestovní kanceláře a kdybychom to věděli předem, jedeme bez polopenze a nebo bychom si vybrali jiný hotel. Poslední dny už se to stále stejné nedalo jíst, takže jsme si objednali přímo z klasického menu, doplatili samozřejmě cenu a najedli jsme se moc dobře. Chyba tady nebyla rozhodně na straně restaurace, ale na straně CK. Snídaně v hotelu příšerné. Káva byla jen obarvená voda, která se nedala pít. K dispozici pouze jeden druh sýru, nepoživatelná šunka (spíše sekaná), jogurt, marmeláda, Nutella - to jediné ok. Občas vejce na tvrdo. Čekala bych ovoce, zeleninu a alespoň trochu slušný výběr uzenin a sýrů.
UbytováníUbytování odpovídalo ceně, apartmán byl vždy uklizený, ale koupelna teda byla děsivá. Zápach z odpadu, velmi nechutný sprchovací závěs, kohoutky šly z tuha otevřít, někdy tekla jen studená voda, stála by za rekonstrukci. Dále dětská postýlka pro ročního syna neměla matraci, ale byla vystlaná ručníky, to jsme zatím nikde nezažili.
SlužbyNic jsme nepotřebovali, takže ok. Majitelé byli ale milí.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Pavel Dvořák
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Malý rodinný hotel s příjemným personálem. Nic pro náročné.
Malý rodinný hotel s příjemným personálem. Nic pro náročné.
Pláž je opravdu jen několik desítek metrů od hotelu. Pláž je oblázková a vlny docela velké. určitě nic pro rodiny s dětmi.
StravaMěli jsme pouze snídaně. Po celý pobyt byly snídaně naprosto stejné. Chybělo hlavně ovoce a zelenina.
UbytováníStandardně zařízené pokoje vybavené malou ledničkou a klimatizací která je v ceně. Wifi v celém hotelu bez poplatku.
SlužbyUklizeno , čisto , milý personál . Wifi bez poplatku a klimatizace v ceně.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Tomáš Sirota
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkovo dovolenka naplnila moje ocakavania. Prijemne som na celu dobu dovolenky zabudol na ostatne bezne veci.
Celkovo dovolenka naplnila moje ocakavania. Prijemne som na celu dobu dovolenky zabudol na ostatne bezne veci.
Velmi blizko hotela s velkym vyberom lehatiek za napoje, alebo jedlo v restauraciach, pripadne za pevny poplatok.
StravaRanajky s malym vyberom rovnake po cely tyzden. Inak v blizkosti vela restauracii aj normalnych obchodov.
UbytováníNa izbe som postradal aspon nejaky riad, ked si clivek nieco kupi v obycajnom obchode, alebo si chce otvorit vino nema ako. V kupelni by sa hodil sprchivaci kut s pevnymi dverami a nie len gumovými zavesom.
SlužbyVyuzil som iba Wifi, inak o nicom inom neviem. Izba bola upratana kazdy den.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Petra R.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená v letovisku Kamari byla velmi příjemná, letovisko patří spíše k rušnějším, je zde velké množství taveren, půjčoven aut, obchodů atd.
Dovolená v letovisku Kamari byla velmi příjemná, letovisko patří spíše k rušnějším, je zde velké množství taveren, půjčoven aut, obchodů atd.
Pláž je udržovaná, moře čisté, k dispozici jsou slunečníky a lehátka (některá jsou pro hosty taverny, ke které náleží zdarma). Pláž je kamínková, je vhodné mít boty do vody.
StravaV hotelu Kamari Star jsme měli snídaně, které byly bohužel více než skromné a každý den stejné (salámový nářez, sýr,vejce na tvrdo, marmeláda, jogurt, corny, nugetta), kávu jsme si nosili vlastní, voda na čaj byla ponechána ve varné konvici, ovšem bez možnosti ji znovu ohřát.
UbytováníUbytování bylo standardní, pokoj byl čistý.
SlužbySlužby hotelu byly dobré, personál byl velmi milý a vstřícný.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...