Penzion Kavouris (Glifoneri) Hodnocení: 3/5
od 16 191 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 16 191 Kč za os.
od 15 990 Kč za os.
od 16 890 Kč za os.
od 24 090 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 44 hodnocení)
Martina Z.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Krásná dovolená na krásném zeleném ostrově, moře opravdu modré průzračné, příjemná oblázková pláž s bezproblémovým vstupem do vody. Na pláži volné slunečníky s lehátky, obsluha až k lehátkům. Možnosti na výlety autem, pěšky i lodí. Dostali jsme typy na místa, která stojí za to vidět , tak jsme si půjčili auto. Nelitujeme...za 3 dny jsme navštívili spoustu krásných míst na ostrově. Také jsme si zakoupili celodenní výlet lodí, pořádaný delegátem. Nádherný zážitek a dobrá organizace.
Jinak i dobrá organizace při přesunech....letiště....autobus...loď....
Krásná dovolená na krásném zeleném ostrově, moře opravdu modré průzračné, příjemná oblázková pláž s bezproblémovým vstupem do vody. Na pláži volné slunečníky s lehátky, obsluha až k lehátkům. Možnosti na výlety autem, pěšky i lodí. Dostali jsme typy na místa, která stojí za to vidět , tak jsme si půjčili auto. Nelitujeme...za 3 dny jsme navštívili spoustu krásných míst na ostrově. Také jsme si zakoupili celodenní výlet lodí, pořádaný delegátem. Nádherný zážitek a dobrá organizace.
Jinak i dobrá organizace při přesunech....letiště....autobus...loď....
Pláž pár metrů od penzionu, volné slunečníky s lehátky ,nikdy jsme neměli pocit narvané pláže. Pláž je oblázková, čistá s příjemným vstupem do moře . Moře je tam klidné, úžasně průzračné, zaplavete si i zašnorchlujete...
StravaMěli jsme pobyt bez stravování, snídaně jsme si zvládli sami a na večeře jsme chodili do taverny, kde jsme měli slevu.
UbytováníUbytování v menším penzionu s výhledem na moře, na pokoji klimatizace, lednice, ale i rychlovarka a toustovač
SlužbyÚklid každý den, každý třetí den výměna ručníků a povlečení.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Olga P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Krásné místo, mimo sezónu velmi klidné, ale nikoliv opuštěné, piniové háje, krásná zátoka, oblázková pláž, silnice před hotelem neruší.
Krásné místo, mimo sezónu velmi klidné, ale nikoliv opuštěné, piniové háje, krásná zátoka, oblázková pláž, silnice před hotelem neruší.
Pláž je hned přes cestu, oblázková, místy mírný, místy prudší vstup do vody, doporučuji boty do vody. I bez šnorchlu jsme pozorovali malé rybky, stačilo chvíli klidně stát ve vodě a připlavaly. :-)
StravaDoporučuji tavernu Yannis hned na pláži před penzionem - domácí řecká kuchyně a nebo restauraci u hotelu Green-Blue-Bay pro mezinárodní kuchyni.
UbytováníČisťounké, modrobílé pokoje s krásným výhledem na moře (studia - pozor, jsou orientovaná na JZ) nebo do zahrady (apartmány)
SlužbyMajitelka hotelu je pověstná svou láskou k čistotě, mohu potvrdit, dalo by se jíst z podlahy. Jedná se o rodinný hotel, všichni jsou ochotní a s čímkoli poradí (Anglicky).
Byla tato recenze užitečná? (4) (0)
Filtrovat recenze
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Výhodou ubytování je ,že stojí velmi blízko pláže. Z balkonku je krásný výhled na moře. Bohužel je také v těsné blízkosti hlavní silnice ostrova, která na nás působila rušivě, výfukové plyny byli cítit i v apartmánu..
Výhodou ubytování je ,že stojí velmi blízko pláže. Z balkonku je krásný výhled na moře. Bohužel je také v těsné blízkosti hlavní silnice ostrova, která na nás působila rušivě, výfukové plyny byli cítit i v apartmánu..
Pláž čistá, oblázková. Voda průzračná.
StravaStravovali jsme se převážně v restauraci Nikos, kde byl příjemný personál i dobré jídlo
UbytováníUbytování čisté, úklid každý den. Kuchyňka a koupelna malé, ale dostačující.
SlužbyApartmán i celý dům byl čistý, vybavení starší, ale vše funkční. V zahradě byly k dispozici zdarma lehátka a slunečníky. Klimatizace zdarma-nevyužívali jsme-v noci příjemné teploty.Jinak žádné další služby jsme nezaznamenali.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Martina Z.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Krásná dovolená na krásném zeleném ostrově, moře opravdu modré průzračné, příjemná oblázková pláž s bezproblémovým vstupem do vody. Na pláži volné slunečníky s lehátky, obsluha až k lehátkům. Možnosti na výlety autem, pěšky i lodí. Dostali jsme typy na místa, která stojí za to vidět , tak jsme si půjčili auto. Nelitujeme...za 3 dny jsme navštívili spoustu krásných míst na ostrově. Také jsme si zakoupili celodenní výlet lodí, pořádaný delegátem. Nádherný zážitek a dobrá organizace.
Jinak i dobrá organizace při přesunech....letiště....autobus...loď....
Krásná dovolená na krásném zeleném ostrově, moře opravdu modré průzračné, příjemná oblázková pláž s bezproblémovým vstupem do vody. Na pláži volné slunečníky s lehátky, obsluha až k lehátkům. Možnosti na výlety autem, pěšky i lodí. Dostali jsme typy na místa, která stojí za to vidět , tak jsme si půjčili auto. Nelitujeme...za 3 dny jsme navštívili spoustu krásných míst na ostrově. Také jsme si zakoupili celodenní výlet lodí, pořádaný delegátem. Nádherný zážitek a dobrá organizace.
Jinak i dobrá organizace při přesunech....letiště....autobus...loď....
Pláž pár metrů od penzionu, volné slunečníky s lehátky ,nikdy jsme neměli pocit narvané pláže. Pláž je oblázková, čistá s příjemným vstupem do moře . Moře je tam klidné, úžasně průzračné, zaplavete si i zašnorchlujete...
StravaMěli jsme pobyt bez stravování, snídaně jsme si zvládli sami a na večeře jsme chodili do taverny, kde jsme měli slevu.
UbytováníUbytování v menším penzionu s výhledem na moře, na pokoji klimatizace, lednice, ale i rychlovarka a toustovač
SlužbyÚklid každý den, každý třetí den výměna ručníků a povlečení.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Josef B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Super dovolená
Super dovolená
Pláže nádherný, čistá voda prostě bomba
StravaBez stravy, jídlo v místních tavernach bylo výborné
UbytováníBez problémů, nejsme nároční
SlužbyNeměli sme problém
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Olga P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Krásné místo, mimo sezónu velmi klidné, ale nikoliv opuštěné, piniové háje, krásná zátoka, oblázková pláž, silnice před hotelem neruší.
Krásné místo, mimo sezónu velmi klidné, ale nikoliv opuštěné, piniové háje, krásná zátoka, oblázková pláž, silnice před hotelem neruší.
Pláž je hned přes cestu, oblázková, místy mírný, místy prudší vstup do vody, doporučuji boty do vody. I bez šnorchlu jsme pozorovali malé rybky, stačilo chvíli klidně stát ve vodě a připlavaly. :-)
StravaDoporučuji tavernu Yannis hned na pláži před penzionem - domácí řecká kuchyně a nebo restauraci u hotelu Green-Blue-Bay pro mezinárodní kuchyni.
UbytováníČisťounké, modrobílé pokoje s krásným výhledem na moře (studia - pozor, jsou orientovaná na JZ) nebo do zahrady (apartmány)
SlužbyMajitelka hotelu je pověstná svou láskou k čistotě, mohu potvrdit, dalo by se jíst z podlahy. Jedná se o rodinný hotel, všichni jsou ochotní a s čímkoli poradí (Anglicky).
Byla tato recenze užitečná? (4) (0)
Zdenka Bajerová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená byla nádherná, vše se nám naprosto líbilo, máme rádi klidnou dovolenou a to splňovalo.
Krásná pláž, bíle oblázky průzračné krásné moře a výborné jídlo.
Dovolená byla nádherná, vše se nám naprosto líbilo, máme rádi klidnou dovolenou a to splňovalo.
Krásná pláž, bíle oblázky průzračné krásné moře a výborné jídlo.
Pláž překrásná.
StravaStravovali jsme se v jedné z místních taveren a jídlo bylo výborné.
UbytováníUbytování bylo hezké, nám vyhovovalo.
SlužbySlužby se nám také líbili, paní Maria milá, ještě nám dávala hroznové víno,nemám co dodat.
Byla tato recenze užitečná? (3) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...