Penzion Kavouris (Glifoneri) Hodnocení: 3/5
od 16 191 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 16 191 Kč za os.
od 29 717 Kč za os.
od 16 890 Kč za os.
od 24 090 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 17 hodnocení)
Markéta S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Výtečné místo, hotel a především skvělý delegát. Jeho neskutečně přátelský a pohodový přístup byl jedním z největších plusů celé dovolené. Vlastní stravování je v podobných lokacích vždy zajímavější, sedm místních taveren a několik barů dokonale stačilo. Výtečná byla i místní veřejná doprava, autobus napříč ostrovem 7 x denně, zastávka prakticky před hotelem. Ostrov sám o sobě je relativně malý a zelený, 11 dní je ideální doba na procestování. Na rozdíl od jiných míst v Řecku je Skopelos překvapivě čistý, obvyklé skládky a haldy odpadků tu nenajdete.
Výtečné místo, hotel a především skvělý delegát. Jeho neskutečně přátelský a pohodový přístup byl jedním z největších plusů celé dovolené. Vlastní stravování je v podobných lokacích vždy zajímavější, sedm místních taveren a několik barů dokonale stačilo. Výtečná byla i místní veřejná doprava, autobus napříč ostrovem 7 x denně, zastávka prakticky před hotelem. Ostrov sám o sobě je relativně malý a zelený, 11 dní je ideální doba na procestování. Na rozdíl od jiných míst v Řecku je Skopelos překvapivě čistý, obvyklé skládky a haldy odpadků tu nenajdete.
Místní městská pláž v Eliosu není špatná, zejména levá část (při pohledu do moře). Pokud přes kameny a trochu vody přejdete víc doleva, dostanete se na pláže Holovo, které jsou lepší, ovšem bez slunečníků a lehátek. Jelikož jsou pláže až na výjimky oblázkové až kamenité, lehátko se hodí. Na všech "organizovaných" plážích jsou 2 lehátka se slunečníkem k pronajmutí za 6-7 Eu na den, k dispozici je většinou i sprcha se sladkou vodou a nějaký bar. "Divoké" pláže jsou méně obsazené lidmi a často maličké a hezčí. Vstup do vody bývá relativně prudký, pár metrů od břehu už nestačíte. Šnorchlovat se dá bez potíží, ale dno většinu není příliš zajímavé. Rybek uvidíte dost, některé se chtějí i kamarádit a hledají, jestli nemáte něco k jídlu. Při lodním výletě jsme i natrefili na jedné pláží na slunícího se lachtana.
StravaV hotelu jsme se nestravovali, dali jsme přednost vlastním snídaním (doporučuji místní jogurt, ovoce, med, ořechy) a ostatní jsme řešili v tavernách po celém ostrově. V Eliosu nám nejvíc chutnalo v taverně Manolis (meatballs, lilek s fetou v tomatech, saláty atd.) a v baru u pláže, kde dělali fantastický club sendvič a malé wafle.
UbytováníHotel je dobře umístěn, ačkoliv u silnice, díky velké a vzrostlé zahradě to ale nevadí. Bazén s čistou vodou, pečlivě opečovávaný.Tipuji, že v okolí nenajdete hezčí výhled, který má téměř každý pokoj.
SlužbyÚklid byl dostatečný, vynášení odpadků každý den, výměna ložního prádla a ručníků + úklid podlah cca každý 4. den. Jen balkon jsme si zametli sami. Personál milý, ochotný, ochotně řešili každý dotaz či prosbu.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pekna dovolena. Krasne prostredi. Plaz cista. More ciste a azurove. Byli jsme velice spokojeni. Byli jsme 4. Majitele hotelu mili, vstricni a ochotni. V hotelu klid. Dobre se spi. Na jidlo jsme chodili do hotelu vedle(asi 50m). Nam to vyhovovalo. I tam personal byl super.
Vyplati se si trochu procestovat tento krasny, zeleny ostrov. My jsme si pronajali auto alespon na jeden den. Trochu drahe jen na jeden den. I jsme vyuzili autobus.
Jedine co muzu vytknout je asi delegatka. Moc vam toho nerekne. Jako kdyby nebyla. Ale my ji stejne nepotrebovali.
Pekna dovolena. Krasne prostredi. Plaz cista. More ciste a azurove. Byli jsme velice spokojeni. Byli jsme 4. Majitele hotelu mili, vstricni a ochotni. V hotelu klid. Dobre se spi. Na jidlo jsme chodili do hotelu vedle(asi 50m). Nam to vyhovovalo. I tam personal byl super.
Vyplati se si trochu procestovat tento krasny, zeleny ostrov. My jsme si pronajali auto alespon na jeden den. Trochu drahe jen na jeden den. I jsme vyuzili autobus.
Jedine co muzu vytknout je asi delegatka. Moc vam toho nerekne. Jako kdyby nebyla. Ale my ji stejne nepotrebovali.
Plaz asi 10min - 15min pesky, asi 450m. Na vyber ze tri plazi. My jsme chodili na plaz podel skal, kde nebyly lehatka. Vypada krasne. More ciste a azurove. Podmorsky svet bohaty. Vyplati se snorchlovat. Hlavne podel skal. Nebo doplavat na dalsi plaz vedle, kde skoro nikdo neni. Obcas se tam zastavuji lode s turisty. Jinak jsme videli behem naseho cestovani i dalsi plaze, ale ta nase byla asi nejhezci. Myslim, ze se jedna o Hovolo beach.
StravaNa stravu (light all inclus) jsme chodili do hotelu Elios, ktery je jen 50m daleko. Jídlo bylo skvele. Hodne zeleniny. Snidane a vecere ve forme bufetu. Recke speciality. Vseho dostatek. Na obed jedno jidlo a salat. Ja jim bez lepku a jedna kamoska je vegetarian a i tak jsme se obe najedly. Az moc. :-) K piti voda, limonady (coca, sprite, atd.), kava. Kdyz chcete bez kofeinu ci ledovou musite si priplatit. Z alkoholu vino bile a cervene, pivo, a Cipouro(michane s citronovou limonadou). Nam moc chutnalo.
Akorat vsude venku plno vos. Hlavne kdyz jite maso. Snazili se je vykurovat. Clovek si zvykne. Nastesti nejsou agresivni.
Ubytovani dobre. Starsi vybaveni, ale ciste. Na prespani to staci. Starsi klimatizace v cene. Coz se hodi. Kazdy den vysypavani kose. Vymena rucniku, povleceni a uklid kazdy treti den.
SlužbyMoc jsme nevyuzivali.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Filtrovat recenze
Markéta S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Výtečné místo, hotel a především skvělý delegát. Jeho neskutečně přátelský a pohodový přístup byl jedním z největších plusů celé dovolené. Vlastní stravování je v podobných lokacích vždy zajímavější, sedm místních taveren a několik barů dokonale stačilo. Výtečná byla i místní veřejná doprava, autobus napříč ostrovem 7 x denně, zastávka prakticky před hotelem. Ostrov sám o sobě je relativně malý a zelený, 11 dní je ideální doba na procestování. Na rozdíl od jiných míst v Řecku je Skopelos překvapivě čistý, obvyklé skládky a haldy odpadků tu nenajdete.
Výtečné místo, hotel a především skvělý delegát. Jeho neskutečně přátelský a pohodový přístup byl jedním z největších plusů celé dovolené. Vlastní stravování je v podobných lokacích vždy zajímavější, sedm místních taveren a několik barů dokonale stačilo. Výtečná byla i místní veřejná doprava, autobus napříč ostrovem 7 x denně, zastávka prakticky před hotelem. Ostrov sám o sobě je relativně malý a zelený, 11 dní je ideální doba na procestování. Na rozdíl od jiných míst v Řecku je Skopelos překvapivě čistý, obvyklé skládky a haldy odpadků tu nenajdete.
Místní městská pláž v Eliosu není špatná, zejména levá část (při pohledu do moře). Pokud přes kameny a trochu vody přejdete víc doleva, dostanete se na pláže Holovo, které jsou lepší, ovšem bez slunečníků a lehátek. Jelikož jsou pláže až na výjimky oblázkové až kamenité, lehátko se hodí. Na všech "organizovaných" plážích jsou 2 lehátka se slunečníkem k pronajmutí za 6-7 Eu na den, k dispozici je většinou i sprcha se sladkou vodou a nějaký bar. "Divoké" pláže jsou méně obsazené lidmi a často maličké a hezčí. Vstup do vody bývá relativně prudký, pár metrů od břehu už nestačíte. Šnorchlovat se dá bez potíží, ale dno většinu není příliš zajímavé. Rybek uvidíte dost, některé se chtějí i kamarádit a hledají, jestli nemáte něco k jídlu. Při lodním výletě jsme i natrefili na jedné pláží na slunícího se lachtana.
StravaV hotelu jsme se nestravovali, dali jsme přednost vlastním snídaním (doporučuji místní jogurt, ovoce, med, ořechy) a ostatní jsme řešili v tavernách po celém ostrově. V Eliosu nám nejvíc chutnalo v taverně Manolis (meatballs, lilek s fetou v tomatech, saláty atd.) a v baru u pláže, kde dělali fantastický club sendvič a malé wafle.
UbytováníHotel je dobře umístěn, ačkoliv u silnice, díky velké a vzrostlé zahradě to ale nevadí. Bazén s čistou vodou, pečlivě opečovávaný.Tipuji, že v okolí nenajdete hezčí výhled, který má téměř každý pokoj.
SlužbyÚklid byl dostatečný, vynášení odpadků každý den, výměna ložního prádla a ručníků + úklid podlah cca každý 4. den. Jen balkon jsme si zametli sami. Personál milý, ochotný, ochotně řešili každý dotaz či prosbu.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Jakub P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
V Řecku jsme byli prvně a překvapila nás neochota některých Řeků a pokusy o odcizení peněz při placení (špatně vám vrátí / naúčtují vám o euro víc). Dovolená byla dobře zorganizovaná do bodu, kdy jsme se dostali na hotel, kdy nezačala dovolená pouze nám, ale bohužel i naší delegátce, která nebyla schopna souvislého smysluplného projevu, nesdělila nám hned v úvodu potřebné informace k pobytu (užití toalet, strava). Možnosti výletu na ostrově nám přetlumočila podle wikipedie a doporučovala nevýhodné nabídky výletů (jste schopni si výlety / půjčení auta... zařídit jednoduše sami). Na to, že měla na starost pouze šest rodin, svou práci absolutně vypustila a více se soustředila na flirtování se zákazníky.
V Řecku jsme byli prvně a překvapila nás neochota některých Řeků a pokusy o odcizení peněz při placení (špatně vám vrátí / naúčtují vám o euro víc). Dovolená byla dobře zorganizovaná do bodu, kdy jsme se dostali na hotel, kdy nezačala dovolená pouze nám, ale bohužel i naší delegátce, která nebyla schopna souvislého smysluplného projevu, nesdělila nám hned v úvodu potřebné informace k pobytu (užití toalet, strava). Možnosti výletu na ostrově nám přetlumočila podle wikipedie a doporučovala nevýhodné nabídky výletů (jste schopni si výlety / půjčení auta... zařídit jednoduše sami). Na to, že měla na starost pouze šest rodin, svou práci absolutně vypustila a více se soustředila na flirtování se zákazníky.
super, hlavně menší neorganizované úseky. Na organizovaných plážích jsou sprchy a lehátka za příplatek. Možnost občerstvení v barech a tavernách.
Stravave vedlejším hotelu Elios - bufetové snídaně a večeře, oběd malý přídělový (ale dostačující a na požádání dostanete přídavek). Pro lidi s intolerancí nebo vegetariány/vegany - kuchař na požádání uvaří jiné jídlo.
Vždy čerstvé saláty a velká rozmanitost ve výběru. Při delším pobytu se jídla opakují.
vybavenost - super (klimatizace, vybavená kuchyně, tv)
koupelna - malá, špatný odtok sprchy a WC, rozbité WC
menší ložnice, malá skříň (kvůli malému prostoru nešla otevřít)
recepce - neochota
wifi - nelze se připojit a když už to šlo, tak jen na vybraných místech (u bazénu, před hotelem venku)
úklid - podprůměrný
bazén - hezký, vybavený a s obsluhou
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pekna dovolena. Krasne prostredi. Plaz cista. More ciste a azurove. Byli jsme velice spokojeni. Byli jsme 4. Majitele hotelu mili, vstricni a ochotni. V hotelu klid. Dobre se spi. Na jidlo jsme chodili do hotelu vedle(asi 50m). Nam to vyhovovalo. I tam personal byl super.
Vyplati se si trochu procestovat tento krasny, zeleny ostrov. My jsme si pronajali auto alespon na jeden den. Trochu drahe jen na jeden den. I jsme vyuzili autobus.
Jedine co muzu vytknout je asi delegatka. Moc vam toho nerekne. Jako kdyby nebyla. Ale my ji stejne nepotrebovali.
Pekna dovolena. Krasne prostredi. Plaz cista. More ciste a azurove. Byli jsme velice spokojeni. Byli jsme 4. Majitele hotelu mili, vstricni a ochotni. V hotelu klid. Dobre se spi. Na jidlo jsme chodili do hotelu vedle(asi 50m). Nam to vyhovovalo. I tam personal byl super.
Vyplati se si trochu procestovat tento krasny, zeleny ostrov. My jsme si pronajali auto alespon na jeden den. Trochu drahe jen na jeden den. I jsme vyuzili autobus.
Jedine co muzu vytknout je asi delegatka. Moc vam toho nerekne. Jako kdyby nebyla. Ale my ji stejne nepotrebovali.
Plaz asi 10min - 15min pesky, asi 450m. Na vyber ze tri plazi. My jsme chodili na plaz podel skal, kde nebyly lehatka. Vypada krasne. More ciste a azurove. Podmorsky svet bohaty. Vyplati se snorchlovat. Hlavne podel skal. Nebo doplavat na dalsi plaz vedle, kde skoro nikdo neni. Obcas se tam zastavuji lode s turisty. Jinak jsme videli behem naseho cestovani i dalsi plaze, ale ta nase byla asi nejhezci. Myslim, ze se jedna o Hovolo beach.
StravaNa stravu (light all inclus) jsme chodili do hotelu Elios, ktery je jen 50m daleko. Jídlo bylo skvele. Hodne zeleniny. Snidane a vecere ve forme bufetu. Recke speciality. Vseho dostatek. Na obed jedno jidlo a salat. Ja jim bez lepku a jedna kamoska je vegetarian a i tak jsme se obe najedly. Az moc. :-) K piti voda, limonady (coca, sprite, atd.), kava. Kdyz chcete bez kofeinu ci ledovou musite si priplatit. Z alkoholu vino bile a cervene, pivo, a Cipouro(michane s citronovou limonadou). Nam moc chutnalo.
Akorat vsude venku plno vos. Hlavne kdyz jite maso. Snazili se je vykurovat. Clovek si zvykne. Nastesti nejsou agresivni.
Ubytovani dobre. Starsi vybaveni, ale ciste. Na prespani to staci. Starsi klimatizace v cene. Coz se hodi. Kazdy den vysypavani kose. Vymena rucniku, povleceni a uklid kazdy treti den.
SlužbyMoc jsme nevyuzivali.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Radka H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Klidna dovolena na hezkem miste, mestska plaz nic moc, ale o kus dal krasna prirodni plaz. Na ostrove spousta organizovanych plazi, kam jezdi mistni autobus. V letovisku nekolik supermarketu, taverny. Prijemny odpocinek v uzasne zeleni ostrova.
Klidna dovolena na hezkem miste, mestska plaz nic moc, ale o kus dal krasna prirodni plaz. Na ostrove spousta organizovanych plazi, kam jezdi mistni autobus. V letovisku nekolik supermarketu, taverny. Prijemny odpocinek v uzasne zeleni ostrova.
Mistni plaz nic moc, velke kameny. Vyberci vybiral za lehatka i pozde odpoledne a vecer, coz jsem nikde jinde v Recku nezazila. Tato plaz je asi 500 metru od hotelu, o trosku dal je nadherna prirodni plaz se skalisky, krasne scenerie, musi se k ni prebrodit pres kameny. Dalsi plaze ostrova jsou krasne, vetsinou organizovane, dost lidi na nich, ale daji se najit prazdnejsi mista. Ke vsem se dojede mistnimi busy. Jedna nudaplaz pobliz hl.mesta, krasna. Byla jsem i na dvou vzdalenych prirodnich plazich Spilia a Perivoli na druhe strane ostrova, tam bus nejezdi. Jsou uzasne, krasne scenerie, malo lidi. Tam jedine autem ci na motorce, ale stoji to za to.
StravaPobyt jsem mela bez stravy, kupovala jsem si mistni produkty, zasla do taveren, kde mi moc chutnalo, pokrmy byly cerstve. Vyborny pitagyros v letovisku v jedne gyrosarne.
UbytováníHotel by potreboval zrenovovat pokoje, jejich vybaveni je ponekud zastarale. Jinak ale pokoj cisty, prostorny, funkcni klimatizace v cene, maly kuchynsky kout, lednicka, konvice, balkon orientovany k mori, ktere je vsak dal. Je hodne slyset sousedy na pokoji. Vsude jsou otravne vosy, nelze se kvuli nim v klidu najist. Jsou tu komari, ale strojek s naplni je na pokoji k dispozici.
SlužbyUklid probihal denne, zmena povleceni 1× za pobyt. Wifi fungovala i na pokoji, ale signal byl casto slaby. Bar v hotelu jsem nenavstevovala. Hotelovi zamestnanci byli prijemni, ochotni.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Hana C.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolenou jsme si užili. Výhradu mám ke slečně delegátce, myslím, že tam ani nemusela být, protože nás vyzvedla na letišti a tím to pro ní skončilo. Poslala sms, že se schůzka v hotelu bude konat až následující den, 2x změnila čas a nakonec přišla na schůzku o den dřív, takže kdyby jí náhodně nepotkali naši sousedi z hotelu, tak ani nevíme, že tam byla.Komunikace pouze sms, voucher na výlet si prý máme vyzvednout ve Skopelosu /cesta tam a zpět 7EU/.Nakonec vše zajistil delegát z CK, který byl opravdu skvělý. Při zpáteční cestě na letiště se se svými klienty srdečně loučil, naší delegátce jsme nestáli ani za pozdrav.
Dovolenou jsme si užili. Výhradu mám ke slečně delegátce, myslím, že tam ani nemusela být, protože nás vyzvedla na letišti a tím to pro ní skončilo. Poslala sms, že se schůzka v hotelu bude konat až následující den, 2x změnila čas a nakonec přišla na schůzku o den dřív, takže kdyby jí náhodně nepotkali naši sousedi z hotelu, tak ani nevíme, že tam byla.Komunikace pouze sms, voucher na výlet si prý máme vyzvednout ve Skopelosu /cesta tam a zpět 7EU/.Nakonec vše zajistil delegát z CK, který byl opravdu skvělý. Při zpáteční cestě na letiště se se svými klienty srdečně loučil, naší delegátce jsme nestáli ani za pozdrav.
Pláž je od hotelu asi 10 minut , pláž je kamenitá, doporučuji boty do vody, Na pláži je čisto a klid, voda je krásně čistá.
Výborný plážový bar, milá obsluha, skvělé míchané nápoje, WC v baru stojí za zmínku, protože s tak čistou a voňavou toaletou jsem se ještě na veřejném místě nesetkala.
Stravovali jsme se sami ve výborné místní taverně.
UbytováníPo počátečních dohadech s personálem /pomohli naše děti po telefonu, delegátka nám jaksi zapomněla dát na sebe kontakt/, jsme dostali pokoj, který se nám opravdu líbil. Personál hotelu byl velice přátelský a vše co jsme potřebovali obstaral.
SlužbyNemám výhrady, personál je příjemný a přátelský. V hotelu je moc pěkný bazén a krásná rozkvetlá zahrada.
Byla tato recenze užitečná? (7) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...