Máte výborný vkus, naši zákazníci byli s tímto hotelem nadmíru spokojeni.

Hotel Arbat House

Rusko-Moskva

Více o ubytování

od 11 110 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 111 579

Poloha

Arbat House stojí v centru Moskvy, 5 minut chůze od stanice metra Arbatskaja, a nabízí ubytování v pokojích se satelitní TV a bezplatným Wi-Fi připojením k internetu. Ke Kremlu a na Rudé náměstí se dá pěšky dostat za 15 minut.

Vybavení

K vybavení objektu patří restaurace, bar, úschovna zavazadel, 24hodinová recepce, pokojová služba, konferenční prostory.

Ubytování

Arbat House poskytuje klimatizované pokoje s pracovním stolem, lednicí a vlastní koupelnou vybavenou fénem a toaletními potřebami zdarma. Součástí některých pokojů je posezení s pohovkou.

Strava

V restauraci hotelu Arbat se podává bohatá snídaně formou bufetu a k obědu a večeři si zde můžete dát jídla italské a mezinárodní kuchyně. Na osvěžující nápoje a lehké občerstvení si můžete zajít do lobby baru. Hostům je k dispozici i bankomat.

Služby

Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma. Parkování není možné. Všechny prostory jsou nekuřácké. Domácí zvířata nejsou povolena. Na luxusní nákupy se můžete vydat do nákupní galerie GUM, za uměním pak do Treťjakovské galerie.

Informace o hotelu

Mapa a oblast

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Doprava letecky

02:40 h

Popis

Seznámení s Moskvou začněte procházkou po Rudém náměstí, které bylo svědkem mnoha historických událostí - oslav na počest válečných vítězství, korunovací i lidových slavností spolu s chrámem Vasila Blaženého. Nejoriginálnější a nejpřitažlivější je zajisté Kreml, který se majestátně zvedá na starém návrší na levém břehu řeky Moskvy. Vychutnejte si jeho panorma z nábřeží nebo Velkého kamenného mostu a procházku Kremlem sevřeným ohromnými hradbami s cimbuřím, nad nímž vyčnívají stovky kopulí. Pěkným zážitkem je také výlet do podzemí - moskevské metro je nejen pohodlným dopravním prostředkem, ale i unikátním technickým a architektonickým dílem. Proměna devítimilionové metropole na ploše 1000 km2 oproti minulosti je úžasná.
  • Doba letu Doba letu z Prahy 02:40

Počasí

Aktuální počasí

  • Teplota 14 °C v noci 8 °C

Předpověď na další dny

  • Zítra 13 °C v noci 7 °C

  • Pondělí 15 °C v noci 9 °C

  • Úterý 19 °C v noci 11 °C

  • Středa 22 °C v noci 13 °C