Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 99 905

Poloha

Grand Hotel Emerald se nachází pouhých 10 minut chůze od stanice metra Ploščad' Vosstanija i Něvského prospektu, nedaleko Smolného kláštera a Tauridského parku.

Vybavení

K vybavení objektu patří přijímací sál, 90 pokojů, 2 restaurace, bar, kavárna, 24-hodinová pokojová služba, směnárna, prádelna (za poplatek) a obchodní centrum. Ostatní zařízení patří hotelový trezor, výtah přístup, kadeřnický salon a parkoviště (parkovací poplatky platit).

Ubytování

Z pokojů je výhled na město nebo do dvora. K vybavení 90 klimatizovaných pokojů v zařízení Grand Hotel Emerald patří mimo jiné minibar a vestavěný trezor. Na pokoji mohou hosté využít vysokorychlostní (pevné i bezdrátové) připojení k internetu zdarma. Na pokojích je televize s touto nabídkou: satelitní kanály. K vybavení koupelny patří vana či sprcha, župan, toaletní stolek se zrcadlem a vysoušeč vlasů.

Strava

Stravování je zajištěno formou snídaně. V restauraci Gzhel se připravují tradiční pokrmy ruské kuchyně. Na drink pak můžete zajít do baru.

Služby

Nabídka hotelu zahrnuje posilovnu i hodiny aerobiku. Relaxovat můžete během svého pobytu také ve wellness centru s ruskou a tureckou lázní nebo vířivkou. Další procedury si lze hosté mohou rezervovat v kosmetickém studiu Barhat. Na místě je k dispozici soukromé parkoviště.

Informace o hotelu

 • Klimatizace ano
 • Vnitřní bazén ano
 • TV ano
 • Bar ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Kavárna ano

Recenze hotelu

Hodnocení 3,8/5
Invia

Výborné (1 hodnocení)

Ubytování 3,3/5

Strava 4,5/5

Cena 4,0/5

Tento hotel je 16. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 157 v Rusko.

Lenka Listopad 2013

Datum pobytu: 25.10. - 28.10.2013

Hodnocení 3,8/5

K tomuto hodnocení není k dispozici žádný komentář.

Celkové hodnocení

K tomuto hodnocení není k dispozici žádný komentář.

Ubytování 3,3/5

Strava 4,5/5

Cena 4,0/5

Mapa a oblast

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Doprava letecky

02:20 h

Popis

Bývalý Petrohrad a Leningrad právem nazývaný Benátkami severu díky 42 ostrovům, 65 řekám a 420 mostům. Založil jej car Petr Veliký v ústí Něvy jako malou pevnost roku 1703, současná přístavní metropole má 5 milionů obyvatel a rozkládá se na ploše 620 km2. Město je dílem ruských a evropských architektů, tvůrců světoznámých památek - Zimní Palác, Ermitáž, katedrála Sv. Izáka, další paláce a náměstí, v okolí pak Petrodvorec, Pavlovsk, Puškin, Repino. Jedinečnou atmosféru mají červnové 'Bílé noci', podobný přírodní úkaz jako na jižní Aljašce nebo Grónsku. Proměna metropole oproti minulosti je úžasná.
 • Doba letu Doba letu z Prahy 02:20

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 15 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna