Wellness Hotel Patince Hodnocení: 4/5
od 3 160 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 3 160 Kč za os.
od 4 335 Kč za os.
od 1 670 Kč za os.
od 4 220 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 11 hodnocení)
Ladislav Špatz
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
krásně jsme si to užili, děkujeme
krásně jsme si to užili, děkujeme
nemám připomínky, spokojenost s dostupností restaurací, občerstvení , jedině co bych vytkla - možnost zakoupení vstupného na pláž nejen celodenní
Stravasnídaně - bez chyb
Ubytováníspokojenost
SlužbyUklid pokoje a výměna ručníku častěji
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Jiří F.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (2) (1)
Filtrovat recenze
Kateřina Juráňová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byli jsme spokojeni s ubytováním i se snídaněmi, byla velmi příjemná a ochotná obsluha paní Zuzka, ta si zaslouží pochvalu.
Byli jsme spokojeni s ubytováním i se snídaněmi, byla velmi příjemná a ochotná obsluha paní Zuzka, ta si zaslouží pochvalu.
Snídaně byly velmi dobré, pouze chybělo pravé slovenské máslo, které je vynikající.
UbytováníUbytování velmi dobré, pouze nás zlobili komáři, proto by byly vhodné sítě do oken.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Július Varga
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
V ponuke na penzion QuatroIV je zavadzajuca informacia o vzdialenosti do termalneho kupaliska . Uvadza 250m v skutočnisti je to okolo 800m a do strmeho kopca.
V ponuke na penzion QuatroIV je zavadzajuca informacia o vzdialenosti do termalneho kupaliska . Uvadza 250m v skutočnisti je to okolo 800m a do strmeho kopca.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Ladislav Špatz
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
krásně jsme si to užili, děkujeme
krásně jsme si to užili, děkujeme
nemám připomínky, spokojenost s dostupností restaurací, občerstvení , jedině co bych vytkla - možnost zakoupení vstupného na pláž nejen celodenní
Stravasnídaně - bez chyb
Ubytováníspokojenost
SlužbyUklid pokoje a výměna ručníku častěji
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Jiří Pecha
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkově shrnuto, byli jsme s manželkou spokojení a splnilo se nám vše co jsme od dovolené očekávali.
Celkově shrnuto, byli jsme s manželkou spokojení a splnilo se nám vše co jsme od dovolené očekávali.
Měli jsme snídaní formou volného výběru. Výběr je bohatý a lze se doslova překrmovat. Na Termálním koupališti je bohatý výběr jídel a občerstvení.
UbytováníByli jsme spokojení se vším co penzion nabízel.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Eva D.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
vzhledem k tomu, že do Podhájské jezdíme mnoho let , tak se na to vždy těšíme. jen teď jsme to měli přes cestovní kancelář a byli jsme ubytování v penzionu, tak mohu říci, že u soukromníka je to lepší.
vzhledem k tomu, že do Podhájské jezdíme mnoho let , tak se na to vždy těšíme. jen teď jsme to měli přes cestovní kancelář a byli jsme ubytování v penzionu, tak mohu říci, že u soukromníka je to lepší.
Co se týká koupání, tak víme do čeho jdeme a jak to vypadá. Bazény jsou hodně vylepšené , je vidět, že se dost investuje. Vylepšuje se okolí bazénů , přibyly tobogány , je to tam moc krásné, je tam nový bazén s vlnami, fakt pěkné. Ale co se týká hygienických prostor, tak tam by se mělo přidat. Na to jak se rozšiřuje objekt , přibývá osob tak WC zůstalo kapacitně stejné. A je to znát, skoro na začátku sezóny a WC čpí močí už venku, jsou rozbitá tlačítka a občas chybí i papíry. V tomto směru je to trochu ochuzené. Okolo bazénů se nesmí kouřit , to je velmi dobře, ale jinak v tom lesíku a v restauracích je to povolené, nebo tam se všude kouří a pro nekuřáka, když jde třeba na oběd a někdo si vedle zapálí, tak je to nesnesitelné. To zkazí celkový dojem, jinak stánky s jídlem nemají chybu. Na Slovensko se vždy těšíme a i přes některé nedostatky , které jsem popsala a které se daly přežít , tak se tam jistě vrátíme. Za ty nedostatky nemohla Invie ani Čedok , ale pouze majitel penzionu a provozovatel areálu. Věřím, že v areálu se to vylepší, protože opravdu tam je vidět jak obec investuje. A majitel penzionu by měl možná také trochu zainvestovat. Na shlkedanou
StravaCo se týká stravy , tak to bylo docela vyhovující. Co mi ale děsně chybělo, bylo ovoce. Za celou dobu byly pouze rajčata a papriky. Když jsme se pozeptala na kompot , nebo nějaké ovoce, tak to oni nepodávají. Já mám např. alergii na rajčata , takže výběr byl velmi omezený, kdyby aspoň okurka, když tam žádné ovoce nebylo. Mít tam s sebou dítě , tak si myslím, že je to dost velký nedostatek. Doporučuji tuto komoditu vylepšit. Jinak dobrý.
UbytováníBydleli jsme v 1.patře , pokoj bez kuchyňky, bez jakéhokoliv talíře, podnosu, takže ,když si člověk chtěl zamlsat např. meloun, meruňku, tak to neměl kam odložit. V pokoji pouze 4 ramínka z toho jedno rozbité - to si myslím, že je haléřový náklad a mělo by se to vylepšit. Bylo to fakt nedostačující. Chyběla lopatka, smetáček, hadr na umytí třeba umyvadla. Prostěradla měla vytahané gumy , takže ještě se probouzeli skoro bez nich a povlečení, když jsme přišli do pokoje , tak jsem vůbec neměla dojem, že by byla nově povlečená. Na pokoji děsně pískal - hvízdal minibar, tak jsme to museli na noc vypínat , ale i přes den to bylo hodně rušivé. Paní majitelka přislíbila, že minibar vymění, ale po celou dobu pobytu jsme ji již neviděli, ani se neomluvila. Balkony jsou naprosto nevyhovující, chybí zastřešení , všechno Vám zmokne a nic neuschne. Chybí jakékoliv háčky na protažení šňůry , aby když prší, jste si měli kde usušit osušky, plavky, případně oblečení , když zmoknete. V koupelně byl utržený hák na zavěšení sprchy, nebylo kam položit mýdlo ve sprchovém koutě. Celkový dojem z pokoje je velmi chabý, protože , když porovnám ubytování neorganizovaně , sám u soukromníka , tak se máte s kým domluvit, pan/í majitel/ka Vám vždy vyjde ochotně vstříc. Vybavení v soukromém penzionu bylo vždy daleko lepší i když penzion Quatro vypadá z venku velmi pěkně. Omlouvám se, ale já byla hodně zklamaná z ubytování. Navíc jsem volala na uveřejněné číslo na penzionu , že jsou na pokoji závady , pán- prý majitel , zítra někoho pošle , protože ještě ani nešla televize z velmi omezenými programy, ale bohužel, nestalo se tak, nikdo nepřišel.
SlužbySlužby jsem popsala ve výše uvedené kapitole - ubytování. Nikdo nikde.
Byla tato recenze užitečná? (6) (1)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...