Radek Skořepa
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ač z venku nevypadá hotel nějak extra tak musím říct že uvnitř vše super a hlavně musím vyzdvihnout obsluhu a celkově milí personál.
Ač z venku nevypadá hotel nějak extra tak musím říct že uvnitř vše super a hlavně musím vyzdvihnout obsluhu a celkově milí personál.
Nebyla pláž
StravaJídlo jedním slovem vynikající
UbytováníUbytování krásné čisté komfortní
SlužbySlužby profesionální vstřícné
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)









