Iva Ž.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2026
Byli jsme velice spokojeni,jak s ubytováním,tak s chováním na recepci,kde nám při příjezdu vše ochotně vysvětlili,co se pobytu týče.I stravu hodnotíme na výbornou.Moc rádi opět přijedeme a budeme rádi doporučovat.
Byli jsme velice spokojeni,jak s ubytováním,tak s chováním na recepci,kde nám při příjezdu vše ochotně vysvětlili,co se pobytu týče.I stravu hodnotíme na výbornou.Moc rádi opět přijedeme a budeme rádi doporučovat.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)







