Hana Danielová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
I přesto, že jsme dostali ten nejhorší pokoj v penzionu, v přízemí, naproti hlavním dveřím, vedle kuchyňky a bez balkónu, tak jsme ve finále s dcerou byly velice spokojené. V penzionu byl i při plné obsazenosti klid, čisto, moderně vybavené pokoje i kuchyňka ve stylu Ikea. Penzion pěkný, zrekonstruovaný, cca 500 m od thermálního koupaliště, majitelka usměvavá a velice příjemná. Tento penzion určitě doporučím svým přátelům. Děkujeme.
I přesto, že jsme dostali ten nejhorší pokoj v penzionu, v přízemí, naproti hlavním dveřím, vedle kuchyňky a bez balkónu, tak jsme ve finále s dcerou byly velice spokojené. V penzionu byl i při plné obsazenosti klid, čisto, moderně vybavené pokoje i kuchyňka ve stylu Ikea. Penzion pěkný, zrekonstruovaný, cca 500 m od thermálního koupaliště, majitelka usměvavá a velice příjemná. Tento penzion určitě doporučím svým přátelům. Děkujeme.
Bez stravy
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







