Pension Max Hodnocení: 2/5
od 1 010 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 1 010 Kč za os.
od 4 490 Kč za os.
od 6 290 Kč za os.
od 4 800 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 8 hodnocení)
Gabriela B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (1)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Okolí, výlety, termální koupaliště, vše dobré i když za celkem vyšší ceny se nám zdálo.
Okolí, výlety, termální koupaliště, vše dobré i když za celkem vyšší ceny se nám zdálo.
Víkend - velmi moc lidí, koupaliště by mohly mít levnější - o půl 5 jsme platili 6eur za osobu (celodenní vstup) - koupání na 3 hodiny po půl 8 nás již hnali z bazénu (otevírací doba do 20:00).
Stravastrava v kempu: snídaně - tvrdé rohlíky i chleba, stejný mini-švédský stůl
obědy - nehodnoceno - stravovali jsme se jinde, večeře švédský stůl - půl hodiny před koncem již nedoplnili pokrmy.
Chatky dobré - plastové okna, ucházející kuchyňka, do ledničky se téměř nic nevejde a ze 2 plotýnek fungovala jedna. Nejhorší na ubytování byly sprchy - i když v chatce, ale sluchátko na sprchování pamatuje císaře pána a co se nedalo odpustit tak nemožný zápach z teplé vody, sprchovali jsme se pouze studenou.
SlužbyVše se nám zdálo přijatelné až na chatky - na těch by měly zapracovat!
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Filtrovat recenze
Tomáš Vaněk
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Takový humus jsem ještě nezažil. Že je vybavení chatek 40 let staré čert vem, kdyby bylo v chatce čisto. Zde bylo patrné, že o chatky se nikdo nestará pouze se na nich rýžuje. Prasklé umyvadlo poznamenané vodním kamenem z 30 let starého kapajícího kohoutku. Povlečení 40 let staré stejně tak peřiny a polštáře. Kohoutky orezlé, lednička kam se nic nevejde. Za postelemi, v rozích, pod stolem letité pavučiny! V zadní ložnici odstávající lišta do místnosti - to by stačil jeden hřebíček! Skříň na ramínka bez jediného ramínka. Kuchyňka vybavena 3 příborovými noži, 2 vidličkami a 3 talíři. O kuchyňský nůž jsem šel poprosit správce. 35 let stará konvička na vaření vody. Nikdo nám chatku nepředal ani si ji od nás nepřevzal. Všechno máme nafocené a bylo to opravdu otřesné.
Takový humus jsem ještě nezažil. Že je vybavení chatek 40 let staré čert vem, kdyby bylo v chatce čisto. Zde bylo patrné, že o chatky se nikdo nestará pouze se na nich rýžuje. Prasklé umyvadlo poznamenané vodním kamenem z 30 let starého kapajícího kohoutku. Povlečení 40 let staré stejně tak peřiny a polštáře. Kohoutky orezlé, lednička kam se nic nevejde. Za postelemi, v rozích, pod stolem letité pavučiny! V zadní ložnici odstávající lišta do místnosti - to by stačil jeden hřebíček! Skříň na ramínka bez jediného ramínka. Kuchyňka vybavena 3 příborovými noži, 2 vidličkami a 3 talíři. O kuchyňský nůž jsem šel poprosit správce. 35 let stará konvička na vaření vody. Nikdo nám chatku nepředal ani si ji od nás nepřevzal. Všechno máme nafocené a bylo to opravdu otřesné.
Správce nám první den oznámil, že nám nemá kdo zajistit večeře (měli jsme polopenzi) a zda bychom nechtěli za každou večeři vyplatit 3 Eura..s tím, že nám doplní chatku potřebným vybavením na vaření. To jsme odmítli, jelikož za 3 eura se na Slovensku slušně nenavečeříte (2,5 eura stojí malý langoš) a hlavně jsme si nepořizovali polopenzi kvůli tomu, abychom pak stáli u plotny. Večeře nám nakonec celkem slušné zajistili.
Snídaně byla každý den stejná - malá nabídka švédského stolu. Párky, párky, párky, vajíčka. Jedinkrát nebyl sýr. 3 stejné druhy salámu každý den.
Takový humus jsem ještě nezažil. Že je vybavení chatek 40 let staré čert vem, kdyby bylo v chatce čisto. Zde bylo patrné, že o chatky se nikdo nestará pouze se na nich rýžuje. Prasklé umyvadlo poznamenané vodním kamenem z 30 let starého kapajícího kohoutku. Povlečení 40 let staré stejně tak peřiny a polštáře. Kohoutky orezlé, lednička kam se nic nevejde. Za postelemi, v rozích, pod stolem letité pavučiny! V zadní ložnici odstávající lišta do místnosti - to by stačil jeden hřebíček! Skříň na ramínka bez jediného ramínka. Kuchyňka vybavena 3 příborovými noži, 2 vidličkami a 3 talíři. O kuchyňský nůž jsem šel poprosit správce. 35 let stará konvička na vaření vody. Nikdo nám chatku nepředal ani si ji od nás nepřevzal. Všechno máme nafocené a bylo to opravdu otřesné.
SlužbyPozor tato recenze se týká Osady za plotem Vincov les, což není stejná právnická osoba jako termální koupaliště Vincov Les. Na koupaliště jsme si kupovali vstupenky. Oba areály jsou odděleny plotem.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Gabriela B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (1)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Okolí, výlety, termální koupaliště, vše dobré i když za celkem vyšší ceny se nám zdálo.
Okolí, výlety, termální koupaliště, vše dobré i když za celkem vyšší ceny se nám zdálo.
Víkend - velmi moc lidí, koupaliště by mohly mít levnější - o půl 5 jsme platili 6eur za osobu (celodenní vstup) - koupání na 3 hodiny po půl 8 nás již hnali z bazénu (otevírací doba do 20:00).
Stravastrava v kempu: snídaně - tvrdé rohlíky i chleba, stejný mini-švédský stůl
obědy - nehodnoceno - stravovali jsme se jinde, večeře švédský stůl - půl hodiny před koncem již nedoplnili pokrmy.
Chatky dobré - plastové okna, ucházející kuchyňka, do ledničky se téměř nic nevejde a ze 2 plotýnek fungovala jedna. Nejhorší na ubytování byly sprchy - i když v chatce, ale sluchátko na sprchování pamatuje císaře pána a co se nedalo odpustit tak nemožný zápach z teplé vody, sprchovali jsme se pouze studenou.
SlužbyVše se nám zdálo přijatelné až na chatky - na těch by měly zapracovat!
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...