Liptov Hodnocení: 2/5
od 1 143 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 1 143 Kč za os.
od 3 110 Kč za os.
od 1 769 Kč za os.
od 2 892 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 23 hodnocení)
Kamila Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená byla super, mohu jen doporučit.
Dovolená byla super, mohu jen doporučit.
Se stravou jsme byli maximálně spokojení, všeho bylo dost a každý si vždy našel to své.
UbytováníUbytování bylo celkem dobré, jen v letáku uváděli, že se hotel nachází 200 m od nástupní stanice kabinové lanovky, což podle mne není pravda. Bylo to dál, tato vzdálenost by možná odpovídala vzdušnou čarou.
Byla tato recenze užitečná? (10) (1)
Vendula Zlobická
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Kdo nehledá luxus, naprosto v pohodě.
Kdo nehledá luxus, naprosto v pohodě.
Pláž v Tatrách nenajdete ????
StravaStrava klasická, výběr jidel ujde, snad ke snídani bych to rozšířil o vajíčka a volská oka. Ale každý má jiné chutě.
UbytováníKdo nehledá luxus, jako já, bude spokojený. V ramci možností dobré, akorát bych vyměnil postele na pokojích. Jsou nepohodlné,kvalita spánku je horší.
SlužbyHotel starší, ale jak jsme psali, kdo nehledá luxus a jede na lyže a chce de slušně najíst a vyspat se, stačí to, ale chtělo by to lepší postele.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Vendula Zlobická
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Kdo nehledá luxus, naprosto v pohodě.
Kdo nehledá luxus, naprosto v pohodě.
Pláž v Tatrách nenajdete ????
StravaStrava klasická, výběr jidel ujde, snad ke snídani bych to rozšířil o vajíčka a volská oka. Ale každý má jiné chutě.
UbytováníKdo nehledá luxus, jako já, bude spokojený. V ramci možností dobré, akorát bych vyměnil postele na pokojích. Jsou nepohodlné,kvalita spánku je horší.
SlužbyHotel starší, ale jak jsme psali, kdo nehledá luxus a jede na lyže a chce de slušně najíst a vyspat se, stačí to, ale chtělo by to lepší postele.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Ondřej Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
S hotelem a celkově s dovolenou jsme byli spokojeni. Dle původních recenzí jsme neočekávali žádný zázrak, ve výsledku jsme byli mile překvapeni. Samozřejmě jde o 2hvězdičkový hotel, tak neočekávejte luxusní ubytování a služby. Poměr cena : výkon a při porovnání s cenovými nabídkami okolních hotelů je vynikající.
Hotel je na kraji celého střediska. Na sjezdovku se dá dojít - cca 200 m, ze sjezdovky k hotelu lze dojet na lyžích.
S hotelem a celkově s dovolenou jsme byli spokojeni. Dle původních recenzí jsme neočekávali žádný zázrak, ve výsledku jsme byli mile překvapeni. Samozřejmě jde o 2hvězdičkový hotel, tak neočekávejte luxusní ubytování a služby. Poměr cena : výkon a při porovnání s cenovými nabídkami okolních hotelů je vynikající.
Hotel je na kraji celého střediska. Na sjezdovku se dá dojít - cca 200 m, ze sjezdovky k hotelu lze dojet na lyžích.
Asi to nejhorší z hotelu, ale určitě to není propadák. Pokud nejste vyloženě vybíraví, tak se určitě dostatečně najíte. Snídaně je bufetovým způsobem, najdete zde základní výběr uzenin a sýrů, cereálie, něco teplého (2-3 věci z někdy zajímavých kombinací - párky, buřty, jelito, vajíčka s těstovinami, vajíčka se zeleninou, těstoviny s tvarohem...), 3-4 druhy čerstvého pečiva, zelenina, káva, čaj, mléko. Hlavní jídlo k večeři si vybíráte z nabídky 3-5 jídel den předem. Jinak je pak k dispozici nějaký předkrm (např. těstovinový salát nebo větší jednohubka), polévka, několik druhů salátů, sladký kompot, něco sladkého nebo ovoce.
Co bych vytkl, je rychlost doplňování jídla. Běžně se stalo, že došlo jídlo na nějakém tácu a dlouho trvalo, než ho doplnili. Kombinace jídel k večeři mi také nepřišla ideální - např. ze 4 nabízených jídel byl 2x podobný plátek masa, z toho jednou s rýží a jednou s opečeným bramborem a pak 2x jídlo s těstovinami nebo 3 ze 4 jídel byly s bramborem/hranolkami.
Veškeré vybavení hotelu pochází z 80. let. Ale neobjevili jsme žádné poškozené nebo otlučené věci. Vše je udržované a čisté. Pokoj je standardní hotelové velikosti - předsíň s dostatkem skříní a úložných prostor, WC, koupelna se sprchovým koutem, pokoj, kam se pohodlně vejde letiště, stolek, televize a rozkládací pohovka + balkon. V hotelu i v pokoji bylo teplo (v noci až moc, zapomněli jsme si vypnout topení :-)).
SlužbyPerfektní je lyžárna, kdy každý má svojí zamykatelnou skříňku, kam dá lyže a lyžáky. Parkoviště je dostatečně velké. Na hotelu najdete bar, kulečníkový stůl, pro malé děti dětský koutek, nabízejí masáže (nevyzkoušeli jsme), internetový koutek. Wifi chytnete na recepci nebo baru.
SportSjezdovek je dostatečné množství. V naší době nebylo moc sněhu, byl jen technický a bylo v provozu něco málo přes polovinu vleků a sjezdovek. Na dvou lanovkách (Biela Púť a Grand) se tvořily 15-30min fronty, na ostatních to bylo do 5 minut. Ideální bylo lyžování na Lúčkach a Zahrádkach, na vrcholu Chopku byl nepříjmný vítr.
Skipassy doporučuji koupit dopředu na Gopass. My je kupovali cca 1 měsíc předem a ušetřili jsme na dvoudenním skipassu 30 € (74 € vs. 105 € na místě).
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Ondřej P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Sem uz nikdy vice
Sem uz nikdy vice
Jidlo hrozne.
UbytováníHotel silenost. Bouzel tim ze zajezd byl vybiran na psoledni chvili tak nam nezbylo nez se ubytovat zde ale ze to bude takova katastrofa to jsem necekal.
Byla tato recenze užitečná? (1) (2)
Miloš Ohlídal
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Lokalita uplne skvela. Ubytovani by chtelo posunout k lepsimu. Na Chopok se urcite radi zase podivame, ale hotel si vybereme uz jiny. Hotel nesplnil nase ocekavani.
Lokalita uplne skvela. Ubytovani by chtelo posunout k lepsimu. Na Chopok se urcite radi zase podivame, ale hotel si vybereme uz jiny. Hotel nesplnil nase ocekavani.
Jidlo nebylo chutove spatne, ale gastronomije se od 90. let jiz posunula. Co me opravdu sklamalo, byla obsluha v restauraci. Doplnovani jidla behem snidane na svedske stoly byla tristini! Nekdy tam nebylo vubec nic a obslaha v klidu stala a vubec ji to netrapilo. Zajimave bylo to, ze par minut pred zavrenim jidelny se razem stoly prohybaly pod mnozstvim jidla....
UbytováníBylo videt, ze pokoj jiz ma neco za sebou. Nabytek byl docela otluceny. Pokoj pro 2 s pristylkou byl velmi stisneny. Avsak jejich hernicka pro deti byla opravdu velmi dobre zarizena a prostorna. Nasi kluci si tam hodne vyhrali. A diky ni jsme byli na pokoji jen minimalne:-)
SlužbyRozdelil bych to na 2 casi. Ta cast, kterou mela na starosti recepce byla na velke urovni, avsak restaurace a bar ma urcity prostor k zlepseni.
SportCitili jsme se tam jako v Rakousku. Je videt, ze se v tomto smeru udelalo hodne. Velka spokojenost.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Karel Herfert
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
dobré
dobré
výborná
Ubytovánívyhovující, odpovídající ceně
Službydobré
Sportvýborné, v alpském stylu...
minus - hodně lidí
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...