Aleš S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Všiml jsem si že zde je hodně hostů opakovaně. A už chápu proč. Velmi pohodový hotel s chatkami a krásným okolím... hory, skanzen, minerální pramen, potoky a spousty lesních plodů a bylin. A příjezdová cesta od skanzenu je docela adrenalin ????
Všiml jsem si že zde je hodně hostů opakovaně. A už chápu proč. Velmi pohodový hotel s chatkami a krásným okolím... hory, skanzen, minerální pramen, potoky a spousty lesních plodů a bylin. A příjezdová cesta od skanzenu je docela adrenalin ????
Chutnalo mi
UbytováníZa mě dost pěkné i bez balkonu
SlužbyZákladní, není to nic pro wellness povaleče ale vždy v pohodě a s úsměvem
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







