Kacper J.
Ověřená recenze Datum pobytu: Listopad 2024
Upravováno v souladu s Pravidla
Jako výlet bylo všechno skvělé. Velké mínus je přístup *** úřadu k převodu. Byl jsem ujištěn, že nějaký bude, ale pár dní před odjezdem mi bylo oznámeno, že žádný není. Už je to dlouho, co jsem odešel a přes písemné e-maily nepřišla žádná odpověď z úřadu. Dno...
Jako výlet bylo všechno skvělé. Velké mínus je přístup *** úřadu k převodu. Byl jsem ujištěn, že nějaký bude, ale pár dní před odjezdem mi bylo oznámeno, že žádný není. Už je to dlouho, co jsem odešel a přes písemné e-maily nepřišla žádná odpověď z úřadu. Dno...
Všechno bylo skvělé, ale snídaně by mohla být více rozmanitá.
UbytováníSkvělé ubytování. Atmosféra je úžasná. Velmi milá a ochotná recepce.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







