Viera P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2026
Príjemný hotel, ľahká dostupnosť do centra.
Hotel má uvedené 2 hviezdičky - avšak dala by som mu iste viac hviezdičiek. Izba bola čistá, každý deň uprataná vrátane čistých uterákov a ustlania postele. Posteľ je dosť široká, matrace dobré na spanie.
Príjemný hotel, ľahká dostupnosť do centra.
Hotel má uvedené 2 hviezdičky - avšak dala by som mu iste viac hviezdičiek. Izba bola čistá, každý deň uprataná vrátane čistých uterákov a ustlania postele. Posteľ je dosť široká, matrace dobré na spanie.
Nekúpali sme sa, nakoľko je marec - ale na pláži sme boli - dostali sme sa tam metrom, je tam promenáda, obchody a tiež sa dá posedieť v kaviarňach.
StravaStrava bola veľmi dobrá - raňajky kontinentálne, výber jedál naozaj postačujúci, každý deň bolo aj čerstvé ovocie
UbytováníS ubytovaním som bola spokojná.
SlužbyPersonál bol milý, ústretový.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)





